Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Цифрові терморегулятори

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo s

terneo s

Терморегулятор для теплої підлоги з таймером на включення та регулюванням яскравості екрану.
1 163грн
Купити
Молочний білий
Диапазон температуры:
5...40 °C

Оснащений екраном з елегантним білим підсвічуванням цифр і сенсорними кнопками. Допомагає економити електроенергію завдяки таймеру початку нагрівання. Терморегулятор призначений для керування теплою підлогою в межах від 5 до­ 40 °С, термодатчик поміщається в підлогу.

Новинка
terneo st

terneo st

Цифровий терморегулятор для теплої підлоги
989грн
Купити
Молочний білий
Диапазон температуры:
5...40 °С

Просте та зручне керування теплою підлогою в межах від 5 до 40 °С. Налаштування роботи терморегулятора здійснюється кнопками, а цифровий екран спрощує навігацію в меню. Дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

terneo b

terneo b

Терморегулятор для систем теплої підлоги із цифровим індикатором
1 072грн
Купити
Диапазон температуры:
5...40 °С

Можливість керувати теплою підлогою номінальною потужностю до 7000 ВА. Терморегулятор дозволяє підтримувати задане вами значення температури від 5 до 40 °С. А дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

terneo vt

terneo vt

Цифровий терморегулятор для системи електричного опалення з вбудованим термодатчиком
973грн
Купити
Молочний білий
Диапазон температуры:
0...35 °С

Для постійного підтримання температури повітря в приміщенні в межах від 0 до 35 °С за допомогою інфрачервоних панелей та іншого обігрівального обладнання потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вмонтований у корпус, що значно спрощує монтаж терморегулятора.

terneo rz

terneo rz

Цифровий терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів
839грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Забезпечує комфортне керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Оснащений таймером вмикання та лічильником часу роботи під навантаженням. Датчик температури повітря вже закріплений на корпусі. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz

terneo srz

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням
1 014грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками та білим цифровим екраном, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz red

terneo srz red

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням
839грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

Новинка
terneo k2

terneo k2

Двоканальний терморегулятор для систем обігріву та охолодження з двома датчиками температури

1 628грн
Купити
Диапазон температуры:
-20…+100 °С

terneo k2 може окремо керувати двома окремими (незалежними) зонами обігріву або охолодження. Якщо датчики обох каналів розташувати в одному місці, і один канал підключити до обігріву, а інший — до охолодження, то можна підтримувати комфортну температуру в приміщенні цілий рік.

terneo xd

terneo xd

Терморегулятор для холодильних установок та систем кондиціонування з цифровим індикатором
1 089грн
Купити
Диапазон температуры:
-55…+125 °С

Застосовується для роботи із системами охолодження, кондиціонування, а також морозильним обладнанням. Забезпечує підтримування температури в діапазоні від -55 до +125 °С. Установлення здійснюється на DIN-рейку.

terneo rk

terneo rk

Терморегулятор для електрокотлів, систем нагріву та захисту водопроводу від замерзання з цифровим індикатором
1 156грн
Купити
Диапазон температуры:
-55...+125 °С

Особливістю моделі є керування роботою електрокотла та системою обігріву трубопроводів підвищеної потужності (до 7000 ВА). Терморегулятор здатний підтримувати температуру від -55 до 125 °С.

Новинка
terneo BeeRT

terneo BeeRT

Терморегулятор для електричних котлів із двома датчиками температури
1 520грн
Купити
Диапазон температуры:
5...95 °С

Призначений для контролю і підтримання температури в приміщенні шляхом керування електричними системами опалення на основі електродних або ТЕНових котлів. Забезпечує безпечну експлуатацію котла шляхом захисту його від перегріву та закипання. Керує насосом і контролює його справність. Дозволяє під'єднати зовнішній програматор для найбільшого комфорту та економії електроенергії.

terneo kt

terneo kt

Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення із цифровим індикатором
1 328грн
Купити
Молочний білий

Забезпечує роботу систем антиобледеніння та сніготанення в діапазоні температури, при якому може відбуватися утворення ожеледиці на землі. Для роботи використовує датчик температури.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Цифрові терморегулятори

Цифрові, або електронні, терморегулятори — наступне покоління пристроїв для контролю температурних умов у приміщенні після механічних. Їх схемотехніка відрізняється використанням мікроконтролерів і більш складних схем. Як наслідок, вони дещо дорожчі, ніж механічні. Але різниця в ціні компенсується зручністю користування, наявністю деяких особливих функцій, а також більш вишуканим зовнішнім виглядом.

Електронні термостати мають кнопкове або сенсорне керування. Воно є набагато зручнішим, ніж поворотна ручка, а сенсорні кнопки ще й служать довше. Зазвичай, термостати оснащені двома або трьома кнопками. Але це не ускладнює налаштування його роботи, а навпаки: завдяки зручному екранові термостатом простіше керувати. Крім того, екран відображає системні сповіщення, наприклад, про перегрівання пристрою.

Наявність термозахисту є ще однією перевагою. Якщо температура всередині корпусу підніметься вище визначеного значення, цифровий термостат припинить роботу  та повідомить про перегрів. Коли ж температура знизиться до нормальної, він продовжить обігрів.

Щоб випадково не змінити налаштування роботи пристрою, ви можете заблокувати кнопки. Це особливо зручно, коли у вас вдома є діти. А якщо ви збираєтесь установити термостат у громадському місці, наприклад, у кафе чи ресторані, значення температури не зможуть змінити сторонні люди.

Більшість моделей електронних терморегуляторів працюють із аналоговими датчиками температури, але деякі моделі сумісні також із цифровими. Останні дозволяють точніше вимірювати температуру.

Компанія DS Electronics пропонує широкий вибір цифрових терморегуляторів. На всі моделі надається гарантія 3 роки. Ви можете купити електронний терморегулятор у нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення  в будь-яке відділення «Нової пошти». Також ви можете придбати нашу продукцію більш ніж у 600 магазинах і супермаркетах на території всієї країни.