Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент реле напруги ZUBR на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR D2 red

ZUBR D2 red

Однофазне реле напруги на 2 модуля з термозахистом, TrueRMS, ProModel
1 252грн
Купити

Реле напруги ZUBR D2 red з термозахистом призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Два типи часу затримки вмикання навантаження після аварійного спрацьовування. Журнал аварійних спрацьовувань здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних ситуацій.

ZUBR R1

ZUBR R1

Побутове реле напруги з термозахистом, TrueRMS, ProModel

Товар закінчився

791грн

Ідеально підходить для захисту від надмірних коливань напруги окремого побутового приладу (наприклад, холодильника) потужністю до 3000 ВА. Особливістю реле є його встановлення в «євро» розетку.

ZUBR 3F

ZUBR 3F

Трифазне реле напруги з TruеRMS та ProModel
1 304грн
Купити

Призначене для захисту побутового та промислового обладнання (у тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.

ZUBR V3

ZUBR V3

Цифровий трифазний вольтметр
950грн
Купити

Дозволяє слідкувати за якістю електропостачання трифазної мережі, допомагає виявити злипання та порушення послідовності фаз. Напруга відображається на цифровому екрані.

ZUBR MF2

ZUBR MF2

Мультифункціональне реле захищає однофазне обладнання від високої та низької напруги, а також перевищення по струму або потужності

Товар закінчився

1 655грн

Всі три основні параметри мережі напруга, струм та потужність відображені на екрані. Пристрій має широкий функціонал, журнал для запису аварійних спрацьовувань, термозахист, TrueRMS, ProModel і все це в компактному корпусі на 2 модулі. 

ZUBR MF2 red

ZUBR MF2 red

Мультифункціональне реле на 2 модуля з термозахистом, TrueRMS, ProModel

Товар закінчився

1 632грн

Мультифункціональне реле ZUBR MF2 red з термозахистом призначене для захисту однофазного електрообладнання від відхилень напруги, струму або потужності з можливістю перегляду коефіцієнта потужності в електромережі (cos φ).

ZUBR CV2 red

ZUBR CV2 red

Однофазне реле напруги з контролем струму на 2 модулі з термозахистом, TrueRMS, ProModel

Товар закінчився

1 435грн

Реле напруги з контролем по струму ZUBR CV2 red з термозахистом призначений для захисту однофазного обладнання від відхилень напруги в мережі, обмеження струму або повної потужності, з можливістю перегляду коефіцієнта потужності в електромережі (cos φ).

ZUBR CV2

ZUBR CV2

Реле напруги з контролем струму захищає однофазне обладнання від високої та низької напруги, а також перевищення по струму

Товар закінчився

1 484грн

Два основні параметри мережі напруга та струм (другий параметр можна замінити на потужність) відображені на екрані. Пристрій має широкий функціонал, журнал для запису аварійних спрацьовувань, термозахист, TrueRMS, ProModel і все це в компактному корпусі на 2 модулі.

ZUBR D6 red

ZUBR D6 red

Реле напруги з режимами роботи: однофазного і трифазного навантаження

Товар закінчився

3 228грн

У режимі однофазного навантаження пристрій виконує функціонал трьох однофазних реле з незалежними налаштуваннями. У режимі трифазного навантаження налаштування та управління будуть загальними для всіх силових реле, при цьому пристрій буде захищати обладнання від виходу напруги за допустимі межі, контролювати асиметрію фаз, порядок чергування та обрив фаз.

ZUBR D2

ZUBR D2

Реле напруги захищає однофазне обладнання від високої та низької напруги

Товар закінчився

1 370грн

Пристрій має широкий функціонал, журнал для запису аварійних спрацьовувань, термозахист, TrueRMS, ProModel і все це в компактному корпусі на 2 модулі.

ZUBR D

ZUBR D

Однофазне реле напруги

Товар закінчився

884грн

Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки.

ZUBR Dt

ZUBR Dt

Однофазне реле напруги з термозахистом, TrueRMS, ProModel

Товар закінчився

982грн

Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. Оснащені термозахистом і професійною моделлю вимикання навантаження при безпечних відхиленнях напруги. Можна виставити затримку вмикання до стабілізації напруги

Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

ZUBR — реле для професіоналів

Застосування реле напруги, струму чи потужності необхідно для захисту вашого електрообладнання від аварійних ситуацій в мережі. Це особливо актуально в умовах, коли напруга може значно відхилятись від норми у зв’язку з перевантаженнями на лініях електропередач. Також неякісному електропостачанню сприяє застосування не завжди сучасних трансформаторів та іншого обладнання на підстанціях.

Чому саме ЗУБР?

Реле напруги ZUBR сприяють подовженню терміну експлуатації як побутового, так і промислового обладнання. Вони захищають його від аварійних ситуацій в мережі шляхом вимикання навантаження та відновлення її подачі після закінчення встановленого часу затримки. За допомогою захисних пристроїв для контролю струму можна оптимізувати роботу електричних двигунів, а мультифункціональні реле ZUBR забезпечать комплексний захист підключеного обладнання. Також у нашому асортименті є вольтметри, які допоможуть вам контролювати якість електропостачання.

Асортимент захисних пристроїв ZUBR представлений моделями як для однофазної, так і трифазної мережі. Також ви можете обрати виріб, виходячи з потрібного типу монтажу: деякі пристрої можна монтувати на DIN-рейку в розподільний щиток, інші — вмикати безпосередньо в розетку.

Крім різноманітності самих типів реле ЗУБР, ви можете підібрати пристрій потрібної потужності. Ми пропонуємо вам прилади потужністю від 1 000 до 13 900 ВА, які можуть витримувати силу струму від 5 до 63 А.

При проектуванні наших пристроїв ми надали особливої уваги чиннику безпеки. Матеріал для корпусу — самозагасаючий полікарбонат, а професійні моделі додатково оснащені термозахистом. Наша продукція відповідає вимогам європейських та українських норм безпеки, і це підтверджено наявністю відповідних сертифікатів.

Для виготовлення наших пристроїв ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених виробників, таких як EPCOS, Samsung, HTC та ін. Виробничий процес ретельно контролюється, і кожний виріб піддається передпродажним випробуванням. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому гарантія на всі пристрої ZUBR становить 5 років із дня продажу.

Ви можете купити продукцію торгової марки ZUBR в нашому офіційному Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах і гіпермаркетах на території всієї країни.

Захистіть своє обладнання із ZUBR!