Тепла підлога ZUBR

ZUBR DC

Електрична тепла підлога ZUBR DC (ЗУБР ДС) – це двожильний нагрівальний кабель і мат з гарантією 25 років. 

Нагрівальний кабель і мат ZUBR DC виготовлені за нашими технічними умовами на заводі в Європейському Союзі, він спеціалізується на випуску нагрівальних кабелів, матів, систем антиобледеніння і т.д. Вся продукція проходить багатоступінчастий контроль якості. Кабель і мати мають клас М1 по стійкості до механічних пошкоджень і високий рівень вологозахищеності IPX7 (IP – захист від пилу, X – від вологи). Використовуючи ZUBR DC ви отримуєте високоефективну, довговічну і безпечну систему «тепла підлога».

Обидві жили в нагрівальному кабелі є гріючими

Обидві гріючі жили дозволяють рівномірно розподіляти температуру і забезпечувати більш тривалу роботу теплої підлоги.

Надійна муфта з ізолятором та термоусадкою

Діелектричний ізолятор всередині муфти впорядковує розташування двох жил і екрану. Термоусадка з шаром клею забезпечує захист від вологи і корозії.

Двошарова ізоляція захищає під час монтажу

Кожна жила вкрита шаром фторетиленпропілену (FEP) та поліетилену високої щільності (HDPE), що захищає кабель при вигині в процесі монтажу.

Рівномірна зовнішня ізоляція по всій довжині

Строго єдина товщина зовнішньої оболонки забезпечує відсутність тонких місць по всій довжині кабелю для однакового прогріву.

Асортимент ZUBR DC

Питома потужність кабелю і мата продумана з акцентом на комфорт, тобто на рівномірний розподіл температури по всій поверхні підлоги.

* DC означає dual-core (двожильний)

Часті запитання про продукти ZUBR DC

Скільки потрібно часу, щоб нагріти приміщення після першого вмикання та в подальшому?

Усе залежить від потужності теплої підлоги та наявності тепловтрат у приміщенні. Перше нагрівання може тривати від декількох годин до двох діб.

Чи обов’язкова стяжка висотою мінімум 3 см для нагрівального кабелю?

Стяжку заливати обов’язково. Вона сприяє більш рівномірному розподілу тепла, а також зменшує механічне навантаження на кабель.

Чи можна не використовувати теплоізоляцію при монтажі кабелю?

Наявність чи відсутність теплоізоляції не впливає на роботу кабелю. Але теплоізоляція суттєво зменшує тепловтрати через підлогу.