Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Побутові вольтметри-амперметри

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент реле напруги ZUBR на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR V3

ZUBR V3

Цифровий трифазний вольтметр
771грн
Купити

Дозволяє слідкувати за якістю електропостачання трифазної мережі, допомагає виявити злипання та порушення послідовності фаз. Напруга відображається на цифровому екрані.

ZUBR VA-1 red

ZUBR VA-1 red

Цифровий однофазний вольтамперметр

Товар закінчився

937грн

Дозволяє стежити за якістю електропостачання однофазної мережі. Вимірює: напругу, струм, потужність (активну, реактивну або повну) та cos φ. Журнал відхилень параметрів в мережі здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 значень відхилень.

ZUBR V1

ZUBR V1

Цифровий однофазний вольтметр

Товар закінчився

534грн

Дозволяє слідкувати за якістю електропостачання однофазної мережі. Значення напруги відображається на цифровому екрані.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Побутові вольтметри-амперметри

Цифрові вольтметри-амперметри — це пристрої для візуального відображення значення напруги в мережі. Вони можуть бути одно або трифазні, і монтуватись або безпосередньо в розетку, або в розподільний щиток.

Здавалось би, навіщо застосовувати ці пристрої, якщо напругу в мережі може відображати і реле? Ось тільки реле при перевищенні значень її допустимого діапазону відсікає навантаження. Існують випадки, коли в цьому немає необхідності, і вам лише буде потрібно знати значення напруги в мережі. А завдяки таким вимірювачам можна оцінити її «поведінку» за певний період.

На що слід звернути увагу при виборі електронного вольтметра та вольтамперметра

По-перше, це на тип монтажу. Існують пристрої для встановлення в розетку та для монтажу в розподільний щиток (на DIN-рейку). Перший тип дуже зручний, оскільки його встановлення займає декілька секунд. Але більшість таких пристроїв не мають власної розетки для ввімкнення обладнання. Ви займаєте ним розетку, і це не завжди практично, а іноді доводиться переміщати його з однієї розетки в іншу.

Монтаж у розподільний щиток зручний тим, що ви можете бачити напругу відразу всієї мережі. Особливо, якщо у вас трифазна мережа. Цифрові вимірювачі напруги, які монтуються в розподільний щиток, кріпляться до стандартної DIN-рейки. Це дуже популярний та універсальний тип кріплення, який застосовується для монтажу електроприладів у розподільних щитках.

Наступним моментом, який потрібно врахувати при виборі підходящого вимірювального пристрою, є безпека його використання. Потрібно вибирати моделі, корпус яких виготовляється з негорючих або самозагасаючих матеріалів.

Компанія DS Electronics пропонує вам цифрові вольтметри для однофазних і трифазних мереж та вольтамперметри для однофазних мереж. Наші пристрої виготовлені відповідно до європейських та українських нормам. При їх виробництві ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених і всесвітньо відомих компаній, таких як EPCOS, HTC, Samsung та ін., а сам процес виготовлення ретельного контролюється. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому даємо гарантію на всі пристрої ZUBR 5 років.

Ви можете купити цифрові вольтметри та вольтамперметри в нашому Інтернет-магазині, і ми безплатно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах на території всієї країни.