Розумне керування теплом з terneo

terneo

З нашими терморегуляторами terneo ви можете керувати кліматичними системами для постійного підтримання комфортних умов у вашому домі. Вони використовують дані від датчиків температури та приймають рішення про вмикання/вимикання навантаження на обладнання.

Асортимент пристроїв представлений моделями з різними типами керування. Ви можете вибрати програмовані терморегулятори, які працюють згідно із заданим графіком, збирають статистику споживання енергії та якими можна керувати через смартфони й комп’ютери. Саме напрямок «розумних» пристроїв для компанії DS Electronics є пріоритетним. Також у нас є механічні терморегулятори, які характеризуються простотою конструкції та набором лише найнеобхідніших функцій. В асортименті представлені цифрові моделі, якими легко керувати, а їх зовнішній вигляд прийдеться до смаку багатьом.

Широкий асортимент

Розумне керування теплом будь-яким зручним для вас способом: механічні, цифрові, програмовані з кнопок і зі смартфона терморегулятори. У нашому асортименті є пристрої як для побутового, так і промислового застосування.

Високий рівень безпеки

При виготовленні корпусів для всіх пристроїв ми використовуємо полікарбонат із додаванням антипіренів, що робить матеріал самозатухаючим. Цифрові моделі також мають додатковий вбудований термозахист і блокування кнопок.

Унікальний дизайн

Команда технічних дизайнерів ретельно продумує зовнішній вигляд кожного терморегулятора, перш ніж відправляти його в масове виробництво. У дизайні корпусів ми прагнемо до лаконічності і мінімалізму, щоб terneo органічно вписувалися в сучасний інтер'єр.

Енергоефективність

Ми дбаємо про ваш комфорт і витрати на його забезпечення. Тому наші терморегулятори споживають менше енергії, ніж пристрої багатьох інших виробників, а застосування нагріву за графіком дозволяє суттєво скоротити використання електроенергії самим обігрівальним обладнанням

Терморегулятори terneo

Перейти в каталог
terneo rtp

terneo rtp

Терморегулятор із механічним керуванням для теплої підлоги

Товар закінчився

650грн
765грн
terneo rz

terneo rz

Цифровий терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

Товар закінчився

839грн
terneo pro

terneo pro

Програмований терморегулятор для керування теплою підлогою, пристроями обігріву та опалення

Товар закінчився

1 596грн

Часті запитання про продукти terneo

Дивитися усі питання і відповіді
Чи зберігаються налаштування при вимкненні електроенергії?

 Так, всі налаштування цифрових терморегуляторів зберігаються в незалежній пам'яті.

Чи можна підключити два кабелі (два-три прилади) до одного терморегулятора?

Можна, але тільки якщо сумарний переріз проводу не буде перевищувати 2,5 мм², і сумарна потужність підключеного обладнання не буде перевищувати максимально допустиму потужність, на яку розрахований терморегулятор. Для довговічної роботи терморегулятора на нього слід подавати постійне навантаження величиною не більше ніж ⅔ від максимального.

Чи можна налаштовувати яскравість індикації?

Так. У деяких нових моделях доступно до 9 рівнів яскравості та навіть повне вимкнення відображення цифр.