Правила використання сайту

Шановний користувачу!

Уважно прочитайте ці Правила перед початком користування сайтом. Якщо ви не погоджуєтеся з положеннями Правил, будь ласка, не використовуйте цей сайт.

Визначення і терміни

 1. Сайт – веб-сайт, що має адресу в мережі Інтернет http://www.ds-electronics.com.ua/, і належить Власнику – ТОВ «ДС Електронікс», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3. ТОВ «ДС Електронікс» є одночасно також Адміністратором цього Сайту та Продавцем.
 2. Користувач – фізична особа, резидент України, що досягнула 18-річного віку, є повністю дієздатною та користується Сайтом (проглянула хоча би одну сторінку Сайту) чи його окремими інструментами (реєстрацією, здійсненням замовлень тощо). Користувач погоджується з цими Правилами та зобов’язується виконувати зазначені в них вимоги.
 3. Покупець – Користувач, який здійснив хоча би одну покупку через Сайт.
 4. Товар – вироби, пристрої, комплектуючі, інші матеріальні об’єкти, а також послуги, інформація про які знаходиться на Сайті, і які доступні для придбання.
 5. Замовлення – звернення Користувача або Покупця через функціонал сайту (заявку, дзвінок чи електронну пошту) до Адміністрації Сайту з проханням здійснити реалізацію йому вибраного Товару.
 6. Платник – особа, яка здійснює оплату за Замовлення Користувача (Покупця).
 7. Отримувач – особа, яка вказана Платником у відповідній формі замовлення, і яка має право отримати Товар. Якщо особа Отримувача не вказана, ним вважається Платник.
 8. Пропозиція – інформація, що зазначена на Сайті, і в якій йдеться про особливості та характеристики Товару, його ціну (у тому числі акційну), умови доставки, а також інші умови придбання такого Товару.
 9. Сторони, між якими діють ці правила: Продавець, Користувач, Покупець.

Реєстрація на Сайті

Користувач має право використовувати наявний функціонал Сайту без реєстрації. Реєстрація на Сайті застосовується для спрощення використання його інструментів.

Під час реєстрації Користувач вказує свої контактні дані, що передбачені реєстраційною формою. Усі дані зберігаються Власником сайту відповідно до Угоди про конфіденційність. Користувач зобов’язується вказати достовірну інформацію про себе, та свої контактні дані. У разі зміни своїх персональних даних Користувач також повинен змінити їх в особистому кабінеті або попередити про таку зміну Адміністрацію через функціонал Сайту чи телефон гарячої лінії. Під час реєстрації Користувач вносить свій логін і пароль. Відповідальність за збереження логіну та паролю покладається на Користувача. У разі втрати доступу до облікового запису, а також, якщо у вас є підстави вважати, що логін та пароль стали відомими третім особам, негайно повідомте про це Адміністрацію Сайту. Усі дії, виконані після входу в особистий кабінет Користувача вважаються такими, що здійснюються Користувачем. Користувач має право редагувати інформацію, що передбачена функціоналом особистого кабінету.

Створення більше ніж одного облікового запису не дозволяється.

Обліковий запис Користувача може бути видалений Адміністрацією в разі порушення ним цих Правил або за особистим зверненням Користувача до Адміністрації (через електронну пошту, функціонал сайту чи телефон). Після видалення облікового запису всі коментарі, відгуки та інша інформація, яку Користувач добровільно поширив на Сайті залишиться під його іменем.

Використання інформації та матеріалів Сайту

Уся інформація, яка публікується на Сайті Адміністрацією належить Власнику Сайту та захищена згідно з чинним законодавством. Адміністрація дозволяє завантаження усіх матеріалів Сайту та використання їх у некомерційних цілях за умови збереження всієї інформації про авторське право та інші права власності на такі матеріали, а також поширювати та демонструвати їх у некомерційних цілях. Комерційне використання всіх матеріалів повинно здійснюватися з письмового дозволу Адміністрації.

Користувачеві забороняється використовувати специфічне програмне забезпечення для автоматичного збору інформації, а також взаємодії із сервісами Сайту чи впливу на його працездатність.

Усі назви торгових марок, які використовуються на сайті, зареєстровані відповідно до чинного законодавства. Інформація про реєстрацію торгових марок на Сайті не позначається знаками «™» та «®».

Поширення інформації Користувачем

Користувач має право публікувати оцінку та коментарі до придбаного Товару, задавати запитання стосовно конкретного Товару чи Пропозицій, звертатися до Адміністрації із запитами, питаннями та проханнями. Користувач несе відповідальність за зміст своїх публікацій. Публікації не повинні містити завідомо неправдивої інформації про товар, а також не релевантної інформації. У публікаціях також забороняється:

 • здійснювати дискримінацію за певною ознакою (расовою, етнічною, національною, релігійною тощо), висловлювати слова образливого, нецензурного характеру;
 • провокувати міжнаціональну, міжетнічну, міжрасову та інші види ворожнечі;
 • закликати до зміни чи повалення конституційного ладу, масових безладів, погромів, знищення майна, розв’язання військової агресії тощо;
 • провокувати різку реакцію інших користувачів;
 • публікувати інформацію рекламного характеру;
 • порушувати інші положення чинного законодавства України.

Користувач має право додавати до своїх коментарів фото, відео, аудіо матеріали, що стосуються придбаного Товару. Матеріали, що публікуються, не повинні порушувати авторські права третіх осіб. Права на опубліковані матеріали передаються Адміністрації та можуть бути використані нею для покращення функціонування Сайту, надання послуг із продажу продукції, удосконалення якості продукції та іншої діяльності.

Адміністрація залишає за собою право змінювати публікації Користувачем (повністю або частково), а також повністю їх видаляти, якщо їх зміст порушує Правила користування Сайтом.

Адміністрація не несе відповідальності за публікацію інформації Користувачем.

Відмова від відповідальності

Адміністрація ні в якому разі не несе відповідальності за збитки, одержані Користувачем чи третіми особами (у тому числі, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, доходів, інформації, даних або від переривання ділової активності, а також моральними збитками), що виникли у зв’язку з використанням, неможливістю використання або наслідків (результатів) використання Сайту.

Інформація на сайті подається Користувачеві за принципом «як є», без жодних гарантій. Адміністрація не несе відповідальності за повноту розміщення інформації про Товари та Пропозиції. Уся інформація на Сайті є динамічно змінюваною. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати вміст Сайту. Правила користування Сайтом, а також Угода про конфіденційність можуть бути змінені без попередження користувача, а такі зміни будуть відображені у нових версіях Правил користування Сайтом та Угоди про конфіденційність.