Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для систем охолодження та вентиляції

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 20 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент терморегуляторів terneo на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo rzx

terneo rzx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

Товар закінчився

1 710грн
Диапазон температуры:
5...35 °C

Поєднує в собі простоту установки і зручність віддаленого керування з будь-якого смартфона, планшета, десктопа з доступом в Інтернет.

terneo rz

terneo rz

Цифровий терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

Товар закінчився

839грн
Диапазон температуры:
0...30 °С

Забезпечує комфортне керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Оснащений таймером вмикання та лічильником часу роботи під навантаженням. Датчик температури повітря вже закріплений на корпусі. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz

terneo srz

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням

Товар закінчився

1 014грн
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками та білим цифровим екраном, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz red

terneo srz red

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням

Товар закінчився

839грн
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo pro без датчика температури підлоги

terneo pro без датчика температури підлоги

Програмований терморегулятор для керування пристроями обігріву, без датчика температури підлоги

Товар закінчився

1 464грн
Молочний білий

Обігрів згідно з тижневим графіком для максимально ефективного використання електроенергії. Можливість створювати графік обігріву окремо для буднів і вихідних. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на 4 мовах. Статистика споживання електроенергії. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря.

Новинка
terneo k2

terneo k2

Двоканальний терморегулятор для систем обігріву та охолодження з двома датчиками температури

Товар закінчився

1 628грн
Диапазон температуры:
-20…+100 °С

terneo k2 може окремо керувати двома окремими (незалежними) зонами обігріву або охолодження. Якщо датчики обох каналів розташувати в одному місці, і один канал підключити до обігріву, а інший — до охолодження, то можна підтримувати комфортну температуру в приміщенні цілий рік.

terneo xd

terneo xd

Терморегулятор для холодильних установок та систем кондиціонування з цифровим індикатором

Товар закінчився

1 089грн
Диапазон температуры:
-55…+125 °С

Застосовується для роботи із системами охолодження, кондиціонування, а також морозильним обладнанням. Забезпечує підтримування температури в діапазоні від -55 до +125 °С. Установлення здійснюється на DIN-рейку.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для систем охолодження та вентиляції

Крім контролю систем обігріву, існують терморегулятори для керування охолодженням і вентиляцією. А деякі пристрої можуть працювати відразу з обома типами обладнання.

Де можуть застосовуватись термостати для охолодження та вентиляції? Варіантів багато. Це може бути кондиціонування повітря в житловому домі або в складських приміщеннях, де потрібно дотримуватись певного температурного режиму. Такі термостати застосовуються в деяких виробничих процесах.

При виборі підходящої моделі потрібно брати до уваги:

  • потужність обладнання, що застосовується;
  • робочий температурний діапазон, а також гістерезис (різниця температури між вмиканням і вимиканням навантаження);
  • функціональність;
  • безпека при використанні;
  • тип монтажу.

Почнемо по порядку. Коли ви вибираєте терморегулятор для системи вентиляції, слід знати, яка в останньої буде потужність. Якщо ви цей параметр уже знаєте, тоді додайте до нього 10 % і ви отримаєте потужність потрібної вам моделі. Краще взяти пристрій із запасом потужності: він і прослужить довше, і працювати буде безпечніше.

Що стосується робочого температурного діапазону, то відповіддю на це питання буде те, які умови ви бажаєте створити в конкретному приміщенні. Але чим ширшим є температурний діапазон, тим більш гнучким буде застосування виробу. Те саме з температурним гістерезисом: широкий гістерезис дозволяє підтримувати деякий температурний діапазон, що зменшить кількість ввімкнень/вимкнень реле терморегулятора та продовжить термін його служби.

Функціональність пристрою впливає на зручність в користуванні. Звичайно, додаткові функції термостата для систем охолодження збільшують його вартість. Але якщо ви виберете модель із розширеним функціоналом, то з його допомогою можна добитись більш ефективного використання електроенергії, і таким чином економити гроші.

Чим не потрібно нехтувати, так це безпекою роботи пристрою. Потрібно віддавати перевагу виробам із функцією тимчасового відключення роботи через перегрівання, а також корпус який виготовлений із негорючого пластику.

Що стосується типу монтажу, то термостати для систем охолодження у більшості випадків будуть розташовуватись у технічних приміщеннях. А значить монтаж у розподільний щиток на DIN-рейку буде саме те, що треба.

Іще декілька слів про датчики температури. Їх бувають два види: аналогові та цифрові. Обидва дають чудові результати вимірювань, але в цифрових може бути дещо ширшим діапазон вимірюваних температур. Монтаж будь-якого датчика повинен бути в такому місці, щоб на його покази не впливали зовнішні фактори. Тому не встановлюйте його біля силових ліній, обладнання, яке виділяє холод (або тепло), а також у місцях, де на термодатчик можуть попадати сонячні промені.

У нашому асортименті є достатня кількість чудових терморегуляторів для вентиляції. Ви можете купити продукцію terneo у нашому Інтернет-магазині, а також більш ніж у 600 роздрібних магазинах і супермаркетах на території всієї країни. Гарантія на всі вироби становить 3 роки.