Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для систем антиобледеніння та сніготанення

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 20 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент терморегуляторів terneo на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
Новинка
terneo kt

terneo kt

Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення із цифровим індикатором

Товар закінчився

1 328грн

Забезпечує роботу систем антиобледеніння та сніготанення в діапазоні температури, при якому може відбуватися утворення ожеледиці на землі. Для роботи використовує датчик температури.

terneo sn

terneo sn

Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення із цифровим індикатором

Товар закінчився

1 397грн

Призначений для роботи із системами антиобледеніння та сніготанення підвищеної потужності (до 7000 ВА). Запобігає утворенню ожеледиці на землі. Для роботи використовує датчик температури.

terneo sneg

terneo sneg

Терморегулятор для антиобледеніння та сніготанення для роботи з датчиками температури та опадів

Товар закінчився

2 892грн

Особливістю моделі є можливість застосування з датчиками температури та опадів. Завдяки такому поєднанню підігрів здійснюється саме тоді, коли це насправді необхідно, дозволяючи більш ефективно використовувати електроенергію.

terneo sneg + OSA

terneo sneg + OSA

Призначений для роботи датчиком опадів OSA. Ефективне сніготанення завдяки роботі по двох датчиках: температури і датчика опадів OSA.

Товар закінчився

6 462грн

Система автоматично включається, визначивши необхідність танення льоду або снігу, і вимикається після очищення поверхні. Таким чином, ви економите електроенергію і отримуєте бездоганний результат без використання солі і снігоочисних приладів.

Новинка
terneo sneg + VOL

terneo sneg + VOL

Комплект для організації сніготанення на покрівлі: терморегулятор та датчик вологи для монтажу у водосток.

Товар закінчився

6 149грн

Ефективне сніготанення завдяки роботі за двома датчиками: температури та вологи. Система автоматично вмикається, визначивши наявність опадів на даху та вимикається після очищення поверхні. Таким чином, ви заощаджуєте електроенергію і отримуєте бездоганний результат.

terneo OSA

terneo OSA

Аналоговий датчик опадів призначений для роботи з terneo sneg

Товар закінчився

3 570грн
Диапазон температуры:
-30...+75 °С

Аналоговий датчик опадів

terneo VOL

terneo VOL

Датчик вологи для водостоків призначений для роботи з terneo sneg

Товар закінчився

3 257грн
Диапазон температуры:
–30...+75 °С
Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для систем антиобледеніння та сніготанення

Утворення бурульок на дахах будинків — дуже небезпечне явище. Окрім руйнівної дії на конструкцію даху та будівлі в цілому, воно також несе потенційну загрозу здоров’ю та життю людей, що проходять поряд із будівлею. Також травмонебезпечним є утворення ожеледиці на тротуарах, дорогах і відкритих майданчиках. Використання соляно-піщаних сумішей не завжди здатне вирішити проблему, і крім того воно згубно впливає на стан дорожнього і тротуарного покриття.

Щоб уникнути отримання травм людьми, а також руйнування конструкцій будівель і дорожнього покриття в зимовий період необхідно облаштовувати системи антиобледеніння та сніготанення. Вони складаються з трьох важливих компонентів:

  • нагрівального кабелю;
  • терморегулятора (термостата);
  • датчиків температури та опадів.

При цьому останні два елементи визначають ефективність використання нагрівального кабелю. Терморегулятор для системи сніготанення та антиобледеніння повинен враховувати температурні умови за вікном. Якщо температура знижується до певної відмітки, то він повинен ввімкнути підігрів. Ця відмітка — верхня межа температурних значень, при яких робота нагрівального кабелю стає ефективною. Верхню межу можна налаштовувати в межах від 0 до 10 °С. Зазвичай, її встановлюють на рівні 1,5-3 °С.

Терморегулятори повинні враховувати і підвищення температури. Якщо нагрівальний кабель встановлено на дах та у водостік будівлі, то нагрів повинен починатися при -15 — мінус 8 °С. Нижче -15 °С вмикати підігрів немає змісту, оскільки його потужності не вистачить для підтримання води в рідкому стані у всьому водостоці. Тут також важливо враховувати теплоізоляцію даху: чим вона краща, тим вищою потрібно встановлювати нижню межу початку нагріву. Якщо за допомогою нагрівального кабелю облаштований підігрів ґрунту, то нижню межу вмикання потрібно встановлювати в діапазоні від -10 до -5 °С, залежно від загальної потужності.

Для більш ефективної роботи термостат також повинен враховувати наявність опадів. Якщо, наприклад, температура за вікном знаходиться у встановлених межах вмикання термостата, але опади відсутні, тоді немає необхідності використовувати підігрів. Тому поєднання термодатчика та датчика опадів підвищує загальну енергоефективність. Але також дуже важливо їх правильно розташовувати: перший повинен знаходитись поза досяжністю прямих сонячних променів та інших джерел тепла, а інший — в місці, де на нього безперешкодно потраплятимуть опади.

Терморегулятори для систем сніготанення та антиобледеніння компанії DS Electronics застосовуються для забезпечення максимальної ефективності підігріву даху та ґрунту. В асортименті представлені декілька моделей, залежно від потужності, типу монтажу та наявності в комплекті відповідних датчиків. Ви можете купити термостати для антиобледеніння в нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 роздрібних магазинах і супермаркетах на території всієї країни.