Доставка і оплата

 

При оформленні замовлення вкажіть ваші контактні дані (дані отримувача), а також спосіб доставки і оплати товару. Ви можете скористатися функцією «Купити в один клік», де необхідно заповнити лише ваше ім’я та номер телефону.

Способи доставки

Ви можете отримати замовлення за допомогою одного з наступних способів:

  • безкоштовна доставка на вказане вами відділення «Нової пошти»;
  • доставка кур’єром «Нової пошти» за вказаною адресою (згідно з тарифами «Нової пошти»). Оплата замовлення за рахунком;
  • самовивіз із нашого офісу за адресою: м. Київ, увл. Північно-Сирецька 1-3. Оплата замовлення за рахунком.

Зверніть увагу! Під час отримання замовлення у відділенні чи через кур’єра «Нової пошти» уважно перевіряйте його вміст. Якщо замовлення укомплектовано неправильно, зовнішній вигляд виробів зіпсутий або самі вироби пошкоджені, відмовтеся від отримання такого замовлення та обов’язково повідомте нам за телефоном гарячої лініїДоставка замовлень можлива тільки в межах України. Доставка на тимчасово окуповані території на сьогодні призупинена.

Способи оплати

Ми пропонуємо вам два способи оплати (здійснюється виключно у національній валюті):

  • накладений платіж при отриманні замовлення у відділенні «Нової пошти». При цьому вам необхідно сплатити комісію за пересилання самого накладеного платежу;
  • оплата виставленого рахунку в будь-якому банку або перерахувати гроші з вашої кредитної картки в будь-якому банкоматі або через інтернет-банкінг. Після оформлення замовлення ми передзвонимо вам для уточнення всіх необхідних реквізитів і відправимо рахунок на оплату на вашу електронну адресу. Відразу після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок ми відправимо замовлення.