Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Мультифункціональні реле

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент реле напруги ZUBR на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR MF2 red

ZUBR MF2 red

Мультифункціональне реле на 2 модуля з термозахистом, TrueRMS, ProModel

Товар закінчився

1 632грн

Мультифункціональне реле ZUBR MF2 red з термозахистом призначене для захисту однофазного електрообладнання від відхилень напруги, струму або потужності з можливістю перегляду коефіцієнта потужності в електромережі (cos φ).

ZUBR MF2

ZUBR MF2

Мультифункціональне реле захищає однофазне обладнання від високої та низької напруги, а також перевищення по струму або потужності

Товар закінчився

1 655грн

Всі три основні параметри мережі напруга, струм та потужність відображені на екрані. Пристрій має широкий функціонал, журнал для запису аварійних спрацьовувань, термозахист, TrueRMS, ProModel і все це в компактному корпусі на 2 модулі. 

ZUBR MF

ZUBR MF

Мультифункціональне реле з термозахистом та TruеRMS

Товар закінчився

1 165грн

Забезпечує комплексний захист однофазної мережі: контролює недопустимі відхилення напруги, перевищення споживання струму та активної потужності. Оснащене затримкою на вимикання та вмикання навантаження.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Мультифункціональні реле

Однофазні мультифункціональні реле — це універсальний інструмент, який може захистити вашу електромережу від небезпечних коливань напруги та надмірного споживання струму чи активної потужності. Крім захисту вашого обладнання, ви отримаєте можливість контролювати електроспоживання всього дому.

Сучасні мультифункціональні реле дуже прості в користуванні. Для керування пристроєм і налаштування його роботи використовуються лише декілька кнопок. Всі моделі оснащені екранами, які спрощують навігацію в меню, а також показують параметри мережі та системні сповіщення.

Багатофункціональні реле повинні мати не тільки функцію затримки вмикання навантаження, а й функцію затримки вимкнення навантаження, при перевищенні допустимого значення споживання струму. Це необхідно, якщо обладнання, яке підключене до мережі, може нормально працювати при короткотривалому підвищенні споживання струму, або якщо для його вмикання потрібно споживати більше струму, ніж у подальшій роботі.

Важливим фактором при купівлі такого мультифункціонального приладу є безпека при його використанні. Перевагу потрібно віддавати моделям, корпуси яких виготовлені із негорючого пластику. Також великим плюсом буде наявність вбудованого термозахисту.

При розробці багатофункціональних пристроїв ZUBR ми враховували всі ці фактори. Виробництво наших продуктів відбувається при строгому дотриманні чинних стандартів безпеки і постійній перевірці якості кожного виробу. Тому гарантія на всі моделі ZUBR становить 5 років.

Ви можете купити багатофункціональні реле в нашому Інтернет-магазині. Ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також ви можете знайти нашу продукцію більше ніж у 600 магазинах і гіпермаркетах будівельних матеріалів на території всієї країни.