Терморегулятор terneo BeeRT для електричних котлів

Товар закінчився

1 520грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Автоматизує та модернізує електродні й ТЕНові котли

terneo BeeRT автоматизує та оптимізує роботу вашого електрокотла та насоса. Це збільшує енергоефективність і безпеку вашої системи опалення без втрати комфорту. 

Терморегулятор працює відповідно до даних від двох датчиків температури, що встановлюються на подавальній і зворотній трубах електрокотла. Нагрівання вмикається, коли температура «обратки» знижується за задану величину і вимикається, коли температура «подачі» або «обратки» досягає заданої. Таким чином, комфорт підтримується за температурою «обратки», а швидкість розігріву системи і безпеку експлуатації котла забезпечує температура «подачі». 

У терморегуляторі реалізовано Захист від неправильного налаштування температур, щоб унеможливити ситуацію, в якій нагрів не буде увімкнено через неправильно встановлені користувачем температури. Терморегулятор не дасть вам встановити температуру «подачі» нижче за температуру «обратки».

Забезпечує високий комфорт

Точне підтримання комфортної температури можливе завдяки гістерезису і встановленню температур «подачі» та «обратки»
з точністю 0,1 °С. 

Досягнення ж енергоефективності можливе завдяки широкому діапазону гістерезисів «подачі» та «обратки», від 1 до 30 °С. Збільшення гістерезису знижує також знос контактних груп пускової апаратури.

Гарантує безпеку експлуатації котла

Терморегулятор підходить для керування котлами потужністю до 16 А. 

Запобігти перегріванню котла дає змогу контроль температури теплоносія на виході з котла. А обмеження максимальної температури на виході з котла попереджає отримання опіків шкіри людей.

Щоб захистити котел від закипання теплоносія, терморегулятор, помітивши перевищення температури «подачі» над встановленим значенням, вимкне нагрів, а циркуляційний насос і далі працюватиме, поки температура не опуститься до встановленого значення плюс на величину гістерезису «подачі».

Знижує витрати на електроенергію завдяки підключенню зовнішнього програматора

Зовнішнє керування програматором дає змогу досягти максимального комфорту й енергоефективності та передбачає керування системою опалення згідно зі встановленим розкладом із контролем за температурою повітря. Для досягнення економії, наприклад, у будній день, коли всі на роботі, програматор відключає котел шляхом блокування роботи terneo BeeRT.

Програмовані терморегулятори як із нормально замкненою, так і з нормально відкритою групою контактів можуть бути використані для зовнішнього керування терморегулятором BeeRT. Така можливість роботи з великою кількістю зовнішніх програматорів унікальна серед конкурентів!

Контролює справність насоса

Терморегулятор підходить для керування насосами потужністю до 16 А. 

Терморегулятор стежить за справністю циркуляційного насоса шляхом контролю температури теплоносія на виході з котла.

Для оптимізації роботи котла і зниження витрат на електроенергію терморегулятор додатково вмикає насос до і після нагрівання на регульований користувачем час. Це дає змогу унеможливити локальну концентрацію нагрітого теплоносія та вирівняти його температуру в усій системі.

Підключений датчик можна замінити

Для користувачів, які бажають використовувати з терморегулятором датчик, відмінний від комплектного, в терморегуляторі передбачено вибір типу датчика: цифровий або аналоговий. Довжина датчика в комплекті 4 метри.

Корпус виконаний із пластику класу горючості V0

Найкращий пластик за протипожежними вимогами.

Технічні характеристики terneo BeeRT

Сфера використання:
Для електричних котлів
Тип керування:
Цифровий
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Максимальна сила струму, A:
16 х 2
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+95
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА х 2
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,26 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
52 х 90 х 67 мм
Датчик температури:
2 x R10-4 в термоусадці
Довжина з'єднувального проводу датчика:
4 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1-30 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
терморегулятор, 2 датчика температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (13)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
22 вересня 2023
Питання:
Чому сьюппорт не бере слухавку? не міський ні мобільний. дзвоню декілка раз упродовж тижнів...Не передзвонює...
Андрій, інженер техпідтримки28 вересня 2023

Якщо ви телефонували саме на номери техпідтримки і не змогли отримати відповідь, то скоріш за все в цей час всі інженери техпідтримки були зайняті з іншими клієнтами, техпідтримка обовязково обробляє всі пропущенні виклики.
Контакти техпідтримки:
(067) 328-09-88
(050) 450-30-15

Аноним
1 червень 2022
Питання:
Доброго дня.
Підкажіть, чи можливо використовувати цей терморегулятор для нагрівання буферної ємності 500 літрів за допомогою електричного котла і насоса?
Наприклад, щоб нагріти воду до 80 градусів в нічний час.
Щодо використання зовнішнього програматору часу - це зрозуміло.
Я так розумію, що датчик подачі біля котла, а датчик "обратки" в ємність поставив (місце під нього є приблизно по центру).
А от які температури та гістезіс ставити, щоб нормально працював просто на нагрів і не тактував, коли закінчить прогрівати всю ємність?
Андрій, інженер техпідтримки2 червень 2022

Доброго дня. Нагрівання води включатиметься коли її температура буде знижуватися на величину гістерезісу «обратки». Встановіть темпетуру «обратки» 80 градусів, а температуру «подачі» в діапазоні від 80 до 85 градусів. Гістерезис температури «подачі» встановіть в межах 5–10 °С. Менше значення гістерезису дозволяє більш швидко розігріти систему, більше значення — знизити знос контактних груп пускової апаратури. Гстерезис «обратки» встановіть в межах 2–6 °С. Менше значення гістерезу дозволяє досягти більш точного температурного режиму, більше — знизити витрати на електроенергію.

Аноним
29 грудня 2021
Питання:
Добрий день, який потрібно програматор на даний термо регулятор, котел галан 9кіловатний.Дякую.
Олексій, інженер тех-підтримки30 грудня 2021

Добрий день! Застосовуйте з terneo BeeRT температурний програматор, який має групу контактів NC (нормально замкнутий) без гальванічного зв'язку з ланцюгами електроживлення.

Аноним
27 лютого 2020
Питання:
Добрий день. Можна в даному терморегуляторі встановлювати час включення і виключення для електрокотла?
Олексій, інженер тех-підтримки27 лютого 2020

Добрий день.
В terneo Beert неможливо встановлювати час включення і виключення.
Застосування програматора разом з terneo Beert відкриває такі можливості.
Застосовуваний програматор температури повинен мати групу контактів NC (нормально замкнутий) без гальванічного зв'язку з ланцюгами електроживлення.

Аноним
26 лютого 2020
Питання:
Добрый день я извиняюсь какие модели вы посоветуйте программаторов тем­­пературы воздуха на terneo beert спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки26 лютого 2020

Из терморегуляторов terneo Вы можете использовать программатор terneo pro при условии, что подключите его не напрямую, а через промежуточное реле с катушкой 220 В.

Аноним
25 лютого 2020
Питання:
Добрый день какой программатор температуры воздуха для terneo beert можно установить в даполнение?
Алексей, инженер тех-поддержки26 лютого 2020

Добрый день, применяемый программатор тем­­пературы должен иметь на вы­ходе группу контактов NC (нор­маль­но замкнутый) без напряжения.

Аноним
8 грудня 2019
Питання:
Добрый день. При работе в блоке автоматики электродного котла, примерно раз в неделю слетают настройки температуры обратки. Это "лечится"?
Алексей, инженер тех-поддержки9 грудня 2019

Добрый день. Для выяснения и устранения причин пропадания настроек температуры «обратки» обратитесь, пожалуйста, в службу технической поддержки DS Electronics (+38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15)

Аноним
23 листопада 2019
Питання:
Почему у меня насос отключается примерно через 4 мин после отключения нагрева (тенов) а в инструкции написано 1 мин..это заводской дефект?
Алексей, инженер тех-поддержки25 листопада 2019

Добрый день. Нет, это не заводской дефект. Время отключения циркуляционного насоса, как правило, осуществляется на 60 с позже отключения нагревателя. В некоторых случаях оно может варьироваться. Так, после отключения нагревателя терморегулятор оценивает температуру теплоносителя в системе и, когда она перестает расти, отключает насос. Поэтому если у Вас, например, высокая температура подачи, то после отключения нагревателя температура в теплоносителе может уравниваться немного дольше обозначенного времени.

Аноним
19 листопада 2019
Переваги:

Компакт

Недоліки:

Не могут подключить другий датчик

Коментар:
Подскажите какая комбинация набора
для подключения нового датчика
Алексей, инженер тех-поддержки19 листопада 2019

Добрый день. Датчик температуры «подачи» красного цвета подключается к клеммам 1 и 2, причем красный провод к клемме 1, а белый к клемме 2. Датчик температуры «обратки» синего цвета подключается к клеммам 5 и 6, причем красный провод к клемме 5, а белый к клемме 6. Если у Вас остались вопросы по подключению датчика, обратитесь пожалуйста в службу Технической поддержки по телефону: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним
26 вересня 2018
Питання:
с его помощью можно управлять 3-фазным котлом?
Алексей, инженер тех-поддержки26 вересня 2018

Добрый день, можно, используя контактор на 3 фазы, но при нагреве будут включаться все ТЭНы одновременно.

Аноним
15 вересня 2018
Переваги:

Працює чітко, нема претензій.

Недоліки:

Не зауважив.

Коментар:
На одному з "роликів" про електродні котли, я побачив одну "фішку" вашого BeeRT, про яку абсолютно нічого не сказано в інструкції. А саме - як побачити температуру подачі ! Це дуже важливо ! Виявляється, все дуже просто. Просто, в режимі очікування (коли показана температура "обратки") треба натиснути і потримати кнопку "+" - висвітиться температура подачі. Чому про це не написано в інструкції ? Ви цього не знали ? Дякую.
P.S. - змінився дизайн терморегулятора - вважаю, що став кращим ! :)
Олексій, інженер тех-підтримки17 вересня 2018

Доброго дня, дякуємо за відгук! В terneo beert для перегляду температури подачі можна натиснути кнопку "+" або "-" в режимі очікування. Цей момент не відобразили в інструкції, виправимо найближчим часом, дякуємо за зворотній зв'язок.

Аноним
30 липня 2018
Питання:
к бирту можно подключить внешний программатор?
Алексей, инженер тех-поддержки30 липня 2018

Добрый день, можно, но применяемый программатор тем­­пературы должен иметь на вы­ходе группу контактов NC (нор­маль­но замкнутый) без напряжения.

Аноним
17 травня 2018
Питання:
котел ГАЛАН 3 . Можно подключить котел к BeeRT без контактора?
Алексей, инженер тех-поддержки18 травня 2018

Добрый день, максимальная мощность нагрузки на BeeRT составляет 3000 ВА при 230 В. Чтобы регулятор не работал постоянно на максимальной мощности рекомендуем использовать контактор хотя бы на 20 А.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU