Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для теплої підлоги

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 20 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Запрошуємо переглянути короткий відеоогляд про асортимент терморегуляторів terneo на нашому YouTube.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo sx

terneo sx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор із сенсорними кнопками для керування теплою підлогою

Товар закінчується

2 268грн
Диапазон температуры:
5...45 °С

terneo sx — це бездоганний дизайн, комфорт керування, а на додачу ще й значна економія електроенергії! Налаштовуйте комфортні умови на екрані свого смартфона чи комп’ютера з будь-якої точки планети. А білий екран терморегулятора із сенсорними кнопками прикрасить будь-який інтер’єр!

terneo pro unic

terneo pro unic

Програмований терморегулятор для керування теплою підлогою, пристроями обігріву та опалення
1 656грн
Купити

Можливість налаштувати обігрів згідно з тижневим графіком окремо для буднів і вихідних. Дозволяє максимально ефективного використовувати електроенергію. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на 4 мовах. Статистика споживання електроенергії. Має вбудований датчик температури повітря, і додатково комплектується датчиком температури підлоги.

terneo ax

terneo ax

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для керування теплою підлогою в класичному корпусі

Товар закінчився

1 828грн
Диапазон температуры:
5...45 °C

Зручне керування теплою підлогою через смартфон чи комп’ютер із будь-якої точки планети! Налаштування тижневого графіка роботи з використанням до 16 періодів обігріву на день. Дозволяє економити електроенергію та підтримує бездоганний комфорт!

terneo s

terneo s

Терморегулятор для теплої підлоги з таймером на включення та регулюванням яскравості екрану.

Товар закінчився

1 163грн
Диапазон температуры:
5...40 °C

Оснащений екраном з елегантним білим підсвічуванням цифр і сенсорними кнопками. Допомагає економити електроенергію завдяки таймеру початку нагрівання. Терморегулятор призначений для керування теплою підлогою в межах від 5 до­ 40 °С, термодатчик поміщається в підлогу.

terneo rtp

terneo rtp

Терморегулятор із механічним керуванням для теплої підлоги

Товар закінчився

692грн
Диапазон температуры:
10...40 °С

Для керування роботою електричної теплої підлоги та постійного підтримання температури в межах від 10 до 40 °С. Установлення потрібного температурного значення здійснюється за допомогою механічної ручки. Дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

Новинка
terneo st

terneo st

Цифровий терморегулятор для теплої підлоги

Товар закінчився

989грн
Диапазон температуры:
5...40 °С

Просте та зручне керування теплою підлогою в межах від 5 до 40 °С. Налаштування роботи терморегулятора здійснюється кнопками, а цифровий екран спрощує навігацію в меню. Дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

terneo mex

terneo mex

Механічний терморегулятор для теплої підлоги з фіксацією температурного режиму

Товар закінчився

764грн
Диапазон температуры:
10...40 °С

Керування теплою підлогою на основі нагрівального кабелю чи плівки. Забезпечує постійне підтримання температури від 10 до 40 °С, а температурні дані отримує від датчика, поміщеного в підлогу. Регулювання роботи здійснюється за допомогою механічної ручки і тумблера.

terneo b

terneo b

Терморегулятор для систем теплої підлоги із цифровим індикатором

Товар закінчився

1 072грн
Диапазон температуры:
5...40 °С

Можливість керувати теплою підлогою номінальною потужностю до 7000 ВА. Терморегулятор дозволяє підтримувати задане вами значення температури від 5 до 40 °С. А дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

terneo bx

terneo bx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для керування теплою підлогою потужністю до 7 000 ВА

Товар закінчився

2 743грн
Диапазон температуры:
5...45 °С

З terneo bx програмований через Wi-Fi контроль теплої підлоги великої потужності стає реальністю! Керуйте системою обігріву потужністю до 7000 ВА зі свого смартфона чи комп’ютера, установивши терморегулятор у розподільному щитку.

Новинка
terneo k2

terneo k2

Двоканальний терморегулятор для систем обігріву та охолодження з двома датчиками температури

Товар закінчився

1 628грн
Диапазон температуры:
-20…+100 °С

terneo k2 може окремо керувати двома окремими (незалежними) зонами обігріву або охолодження. Якщо датчики обох каналів розташувати в одному місці, і один канал підключити до обігріву, а інший — до охолодження, то можна підтримувати комфортну температуру в приміщенні цілий рік.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для теплої підлоги

Ефективність вашого теплої підлоги залежить перш за все від терморегулятора. Для різних вимог до комфорту існують різні рішення, тому асортимент terneo представлений великою кількістю моделей. Їх можна розділити на наступні види:

  • механічний;
  • цифровий;
  • програмований;
  • Wi-Fi програмовані.

Давайте більш детально розглянемо кожен з них.

Механічні термостати

Їх ще називають аналоговими. Такі пристрої мають дуже просту конструкцію і надійну схемотехніку. Завдяки цьому їх ціна значно нижче інших категорій. Моделі з механічним управлінням часто застосовують в приміщеннях, де потрібно постійно підтримувати одну і ту ж температуру.

Цифрові моделі

Терморегулятори для теплої підлоги такого типу більш зручні у використанні і більш технологічні, в порівнянні з механічними. Вони мають цифровий екран, який відображає температуру і різну системну інформацію. Управління їх роботою здійснюється кнопками. Цифровими моделями також досить легко користуватися, і вони ідеально підійдуть для місць, де потрібно постійно підтримувати один і той же рівень температури.

Термостати з програмуванням графіка роботи

Вони відрізняються від попереднього виду більш високою енергоефективністю, оскільки дозволяють включати Обігрів згідно з певним графіком. Наприклад, в будні, коли ви на роботі, Обігрів буде відбуватися в економному режимі і споживання електроенергії буде мінімальним. А перед вашим поверненням термостат знову підніме температуру в приміщенні до комфортного рівня. Ціна терморегуляторів для теплої підлоги з можливістю програмування роботи вище механічних і цифрових. Але вони забезпечують оптимальне споживання енергії, дозволяючи вам економити на комунальних платежах. Тому ви зможете швидко окупити таку інвестицію.

Wi-Fi програмовані пристрої

Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю, їх можна підключати до домашньої інтернет-мережі і управляти роботою за допомогою смартфона або комп'ютера. Такі моделі оснащені безліччю функцій, які допомагають економити електричну енергію, підтримуючи при цьому постійний рівень комфорту. Вони ведуть статистику використання електрики, надаючи вам можливість максимально оптимізувати його споживання.

Термостати відрізняються не тільки типом управління, а й рядом інших характеристик.

Залежно від типу монтажу, пристрої можуть бути:

  • для житлових кімнат з монтажем в стандартний підрозетник. Наші вироби terneo поставляються з декоративною рамкою білого кольору або кольору слонової кістки. Також вони сумісні з рамками відомого виробника електричної фурнітури UnicaSchneiderElectric;
  • для монтажу в шафу управління на DIN-рейку;
  • для установки в розетку.

Пристрої terneo характеризуються різним способом розміщення термодатчика:

  • встановленя датчика в підлогу. Перед заливанням стяжки термодатчик поміщають в металопластикову трубку, щоб в разі виходу його з ладу датчик було легше замінити.
  • виносний термодатчик. Він вже приєднаний до термостата, і його необхідно тільки помістити в потрібне місце для вимірювання температури повітря.
  • датчик, вбудований в корпус пристрою.

Модельний ряд terneo дуже широкий. Ви зможете підібрати необхідну модель будь-якої цінової категорії. Їх якість підтверджено наявністю відповідних сертифікатів, а гарантія на всі вироби становить 3 роки.

Ви можете купити терморегулятор для теплої підлоги в нашому інтернет-магазині. Також ви можете придбати нашу продукцію більш ніж в 600 будівельних магазинах по всій країні.