Терморегулятор terneo pro, білий

Колір: білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

Товар закінчився

1 596грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Терморегулятор terneo pro — економія завдяки обігріву за тижневим розкладом

Для економії до 50 % складіть тижневий розклад роботи теплої підлоги відповідно до ритму вашого життя. Наприклад, для буднів налаштуйте комфортну температуру для ранку та вечора, решту часу коли ви на роботі та спите terneo pro підтримувати економну температуру. Завдяки двом датчикам температури повітря та підлоги терморегулятор забезпечує найкращий комфорт в режимі "По повітрю з обмеженням по підлозі". Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії та підтримання комфортних умов у вашому домі.

Майстер налаштувань

При першому включенні terneo pro крок за кроком проведе вас по основним налаштуванням терморегулятора та заощадить ваш час. Додаткові налаштування використовуйте за бажанням. Якщо ви хочете купити терморегулятор terneo pro в іншому магазині, зверніть увагу на його дату випуску. Функція Майстер налаштувань додана в terneo pro з грудня 2022 року.

Керування водяною теплою підлогою

Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід повинен бути нормально закритим.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюєте кімнату — навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Активуйте функцію попереднього обігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.

Зручність у керуванні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам’яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Оберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один із трьох основних режимів роботи:

  • «таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень із можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;
  • «ручний»: постійно підтримуватиметься виставлена вами температура;
  • «від’їзд»: налаштування періоду, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватись задана температура «від’їзду».

Калібрування температури та статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за увесь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагріву.

Легкий монтаж

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті! Установлення здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють у металопластикову трубку (діаметром 16 мм) та поміщають у підлогу, де розташовується нагрівальний кабель.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки керування терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С, він припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С, терморегулятор продовжить свою роботу.

Максимальна сумісність

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo pro з нагрівальними кабелями, плівками та датчиками (у тому числі цифровими) більшості виробників, що представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує наступні типи підклю­че­них датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 ° С.

Технічні характеристики terneo pro

Сфера використання:
Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
Спосіб монтажу:
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
16
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ±10%
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,3 мА
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
75 х 75 х 38 мм
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
3 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Температурний гістерезис полу:
1-10 °С
Межі регулювання (пол):
5...35 °С
Пределы регулирования (пол):
5...60 °С

Відгуки та питання (22)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
12 лютого 2023
Питання:
Вітаю. Проблеми з нагріванням теплої підлоги в ванній кімнаті, довго працює - результат не такий як в інших кімнатах,при цьому датчик стоїть не в ванній а вкоридорі коло ванної. Чи можуть бути проблеми з нагріванням в режимі по повітрю з обмеженням по підлозі.»
Лариса
7 грудня 2022
Переваги:

Все добре

Недоліки:

Немає

Коментар:
Доброго дня. На табло датчика в меню часу горить "!". При вимкнені електрики таймер обнуляється. Потрібна заміни батарейки. Чи можете допомогти. Я мешкаю у м.Кривий Ріг. Дякую!
Аноним
17 жовтня 2022
Питання:
В меню часу горить "!", неможливо виставити дату та час. Потрібна заміна батареї? Якщо так то який тип батареї потрібен? Пристрій пропрацював 2 тижні(
Олексій, інженер тех-підтримки20 жовтня 2022

В меню терморегулятора Налаштування → Інформація відображаються несправності пристрою у разі їх наявності. Подивіться будь ласка цю інформацію та зв'яжіться з інженером технічної підтримки зручним для Вас способом https://ds-electronics.com.ua/contacts/.

Аноним
17 жовтня 2022
Питання:
Как сделать чтобы экран не выключался или увеличить время его работы, сейчас экран светится после нажатия в течении 5-10 с. и после выключает подсветку
Алексей, инженер тех-поддержки20 жовтня 2022

Это не регулируемый пользователем параметр, Вы не сможете изменить это.

Аноним
14 грудня 2021
Питання:
Как установить температуру пола (режим - контроль по полу) в ручном режиме (таймер отключен). У меня в ручном режиме устанавливается 27 градусов и изменить уставку не могу
Алексей, инженер тех-поддержки15 грудня 2021

Чтобы установить режим контроля по полу выберите Настройки → Общие настройки → Режим контроля → По температуре пола. Температуру ручного режима устанавливайте при помощи стрелок вверх и вниз с главного экрана, когда регулятор выводит температуру на экран. Если проблема сохранится, обратитесь пожалуйста в службу технической поддержки DS Electronics: https://ds-electronics.com.ua/contacts/.

Аноним
10 січня 2021
Питання:
Доброго лня. Вийшов з ладу датчик температури. Якої марки датчик можна купити до Terneo pro?
Олексій, інженер тех-підтримки13 січня 2021

Доброго дня. Аналоговий датчик температури R10-3.

Аноним
23 листопада 2020
Переваги:

шарага

Недоліки:

продают брак зведомо известно, никакого качества, шарага!!!

Коментар:
качество контроля? за кем?))) не смешите людей, ваша задача продать, никакого сервиса, никакого человеческого отношения, так себе конторка, шарага!
Аноним
21 листопада 2020
Переваги:

много брака

Недоліки:

брак

Коментар:
ужасный сервис, 2 из 5 регуляторов просто не робочие, менеджеры просто занимаються бизнесом по украински) задача продать а потом послать, не рекомендую!!!
Алексей, инженер тех-поддержки23 листопада 2020

Аноним, нам очень жаль что вы остались недовольны нашими устройствами и сервисом. Хотим обратить ваше внимание, что прежде чем отправиться в магазин, терморегуляторы terneo проходят 3 типа проверки качества:
✅ Промежуточный on-line контроль, при котором каждый следующий исполнитель процесса производства контролирует предыдущего. Это позволяет выявить погрешность на ранних стадиях и отдать на корректировку
✅ Дополнительно отдел контроля качества делает ежедневный выборочный контроль: во время обхода сотрудник рандомно берет на проверку устройства, которые выпускаются в этот день
✅ Предпродажный полный тест по программе

Все гарантийные случаи мы стараемся оперативно решить. Пожалуйста, оставьте свой контактный номер или обратитесь в техподдержку. Нам очень важно разобраться в вашей ситуации и заменить устройства в случае подтверждения брака

Аноним
6 листопада 2020
Переваги:

Не заметил

Недоліки:

Низкая надежность устройства

Коментар:
Начался второй сезон пользования и терморегулятор умер...Прошлую зиму он постоянно щелкал, но в этом сезоне видать устал... Надо покупать новый, но больше не хочу terneo
Алексей, инженер тех-поддержки6 листопада 2020

На терморегуляторы terneo действует гарантия 36 мес со дня продажи. Для гарантийного ремонта вышлите пжл нам терморегулятор, мы определим причины и отремонтируем его.

Аноним
22 жовтня 2020
Питання:
Скажите пожалуйста можно работу терморегулятора выставит только в ночное время?
Алексей, инженер тех-поддержки23 жовтня 2020

Да, Вы можете настроить индивидуальный график нагрева помещения, в том числе и в ночное время.
Для этого Вам нужно будет установить период комфортной температуры в период с 0:00 — 07:00.
Т. к. максимальное время не должно превышать 8 часов между периодами, придется установить дополнительный период комфорта с 15:00 до 15:15 и третий период комфорта установить с 23:00 до 23:45.

Аноним
9 жовтня 2020
Питання:
Доброго дня. На 5 день роботи на екрані даного терморегулятора перестали відображатись відтінки сірого, екран просто світиться. Він працює, підлога гріє, але не видно реакцій терморегулятора на нажаття кнопок. Підскажіть в м. Ужгород де знаходиться сервісний центр і яка процедура звернення, хто повинен демонтувати терморегулятор? Я чи майстер сервісного центру?
Олексій, інженер тех-підтримки9 жовтня 2020

Доброго дня.
Сервісний центр знаходиться в м. Київ.
Демонтуйте терморегулятор та надішліть його разом з гарантійним талоном до нашого Сервісного центру «Новою поштою»: м. Київ, відділення № 85, одержувач — Повзун Валерій, тел. 063 350 42 81.
Якщо ви здійснюєте відправлення «Новою поштою», обов’язково повідомте нам номер декларації за телефонами: (068) 666-88-50, (050) 949-82-32.
Без повідомлення номера декларації пристрій не буде передано до Сервісного центру!
Детально ознайомитись с порядком сервісного обслуговування можете на нашому сайті https://ds-electronics.com.ua/ua/support/warranty/ або за телефоном https://ds-electronics.com.ua/ua/contacts/.

Аноним
13 квітня 2020
Питання:
Добрый день!

Какая последняя версия для данного терморегулятора? Обновляются ли время от времени прошивки для данного терморегулятора? Если да, то какая процедура обновления прошивки.
Алексей, инженер тех-поддержки13 квітня 2020

Добрый день!
Иногда мы вносим в прошивку некоторые изменения для улучшения качества. На данный момент актуальная версия прошивки 1.16.13. Обновление прошивки возможно только в сервисном центре DS Electronics

Аноним
2 листопада 2019
Питання:
Добрий день. виставив таймер на цілий тиждень ранок з 04.00- 08.00 і вечір з 16.00-20.00. але він працює завжди ! просто підтримує задану температуру і все! допоможіть будь ласка!
Олексій, інженер тех-підтримки4 листопада 2019

Доброго дня. Згідно Ваших налаштувань терморегулятор підтримує комфортну вранці з 04.00- 08.00 і ввечері з 16.00-20.00. Між періодами комфортної температури підтримується економна. Якщо Ви бажаєте, щоб між періодами комфортної температури терморегулятор не вмикав навантаження, встановіть значення економної температури на мінімальне для Вашого приміщення.

Аноним
9 жовтня 2019
Питання:
Добрый день. При отключении питания какое время в минутах/часах программа храниться на устройстве? При восстановлении питания програма остается как до потери питания? И устройство сразу без вмешательства продолжает работу по заданной программе до потери питания?
Алексей, инженер тех-поддержки10 жовтня 2019

Добрый день. Настройки терморегулятора terneo pro хранятся энергонезависимой памяти неограниченное количество времени. При возобновлении напряжения терморегулятор самостоятельно возобновляет работу согласно последних настроек. Ход часов поддерживается батарейкой. Ориентировочный срок службы батарейки - 3 года.

Аноним
5 грудня 2018
Питання:
Добрый день! После включения терморегулятора на нагрев он самостоятельно выклюбчается через 2-3 минуты. Нагревает пол с 12.3 до 13.1 градуса и отключается. Температура выставлена на 24 градуса, таймер отключен. Что рекомендуете?
Алексей, инженер тех-поддержки5 грудня 2018

Добрый день, в каком режиме работает терморегулятор: по полу, по воздуху или по воздуху с ограничением по полу? Какая min и max температура пола выставлена? Высвечивается ли пояснение на экране перед отключением терморегулятора? Если Вам будет удобно, наберите службу техподдержки по тел.: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним
1 листопада 2018
Питання:
Вот думаю на будущее прикупить у вас панелей Термоплаза 250Вт=5шт. И 475Вт=1шт.Суммарно подсчитать это=1725Вт.Если поставить этот ТР в одну цепь(полный контроль),выдержит ли он по мощности в кВтах?
Спасибо
Алексей, инженер тех-поддержки2 листопада 2018

Добрый день, терморегулятор terneo pro выдержит суммарную мощность в 1725 Вт, можете использовать.

Аноним
24 жовтня 2018
Питання:
Как убрать блокировку кнопок?
Алексей, инженер тех-поддержки24 жовтня 2018

Добрый день, для блокировки/ разблокировки терморегулятора удерживайте 5 с крайнюю левую и крайнюю правую кнопки терморегулятора.

Аноним
18 жовтня 2018
Переваги:

- Есть выбор типа датчика (4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм - каждый с подписью типового производителя датчика)
- удобное меню
- функциональный таймер
- многоязычный интерфейс

Недоліки:

- есть вариант размера под Schnaider unica, под Schnaider asfora нет (в нашем варианте остался зазор между регулятором и рамкой розеток)

Коментар:
Очень рады что в Украине делают не дорогие и качественные регуляторы. Меню очень простое, кому важно: есть возможность настройки для каждого дня недели или группами (выходные-будни) + дополнительные периоды времени. Также есть опция "отъезда" и даже меню на украинском и qr код для справки : )
Алексей Беляев
16 серпня 2018
Переваги:

удобно, надежно, не дорого.

Недоліки:

нет

Коментар:
Очень доволен возможностями регулятора. Terneo Pro включается в нужные периоды времени, предварительно прогревает, удобно настраивается под любую температуру. Звонок в службу поддержки помог разобраться с функциями.
Аноним
12 серпня 2018
Питання:
Добрый день. Можно ли использовать Terneo Pro для управления секцией теплого пола с максимальной мощностью 3370 Вт? (производитель указывает макс. ток 14.7А при 230В)
Алексей, инженер тех-поддержки13 серпня 2018

Добрый день, не рекомендуем, т.к. для terneo pro максимально допустимая мощность 3000 ВА.

Аноним
9 серпня 2018
Питання:
Добрий день. Чи зберігаються налаштування при загальному вимкненні електрики у помешканні?
Олексій, інженер тех-підтримки9 серпня 2018

Доброго дня, так, налаштування зберігаються в енергонезалежній пам'яті терморегулятора.

Валерий Деркач
8 червень 2018
Переваги:

Понятный, удобный, доступный, свои функции выполняет!

Недоліки:

Нет

Коментар:
Удобное и понятное меню, возможность выбора языка. Отдельно отмечу наличие серийного номера на корпусе регулятора, что говорит о серьезном отношении производителя.
Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися