Реле напруги ZUBR R1 16Y

• просте встановлення;
  • затримка вмикання від 3 до 600 с;
  • збереження критичних значень напруги в енергонезалежній пам’яті.

5 років з моменту продажу

Реле напруги для встановлення в розетку

Реле напруги ZUBR R1 призначене для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Особливістю даної моделі є її встановлення у «євро» розетку. Реле вимикає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних і мінімальних).

Затримка вмикання

Реле ввімкне навантаження через установлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої до частих вмикань/вимикань живлення електротехніки. При підключенні компресорного обладнання, наприклад, холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки в межах 120-180 с.

Професійна модель вимкнення навантаження

Активуйте професійну модель вимкнення навантаження. Вона дозволяє уникнути частих вимкнень обладнання при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.

Безпека при експлуатуванні

Реле захищене від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище ніж 80 °С, пристрій вимкне живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститься нижче 60 °С, реле відновить подачу навантаження.

Заблокуйте кнопки керування, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція дуже корисна, якщо в будинку є діти або реле знаходиться в громадському місці.

Зручність у користуванні

Керування реле здійснюється лише трьома кнопками. Поточне значення напруги відображається на цифровому екрані. Він також показує системні оповіщення та спрощує навігацію в меню.

Відображення напруги відбувається відразу після ввімкнення реле. Якщо напруга знаходиться в межах норми, пристрій ввімкне навантаження, про що сигналізуватиме зелений індикатор.

Технічні характеристики ZUBR R1

Категорія продукції:
Реле напруги
Максимальний струм навантаження, А:
Максимальна потужність навантаження, кВт:
1 000 - 3 500
У розетку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Немає
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
3 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
не більше 1,2 с
Время отключения нагрузки при превышении напряжения:
не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
100-420 В
Cпоживання струму:
не більше 76 мА
Маса:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Де купити у вашому місті

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.