Реле напруги ZUBR SR1

• імпульсний блок живлення — зменшує споживання енергії самим реле
  • просте встановлення
  • затримка вмикання навантаження
  • збереження критичних значень напруги в енергонезалежній пам’яті

5 років з моменту продажу

Реле напруги із сенсорним керування для встановлення в розетку

Реле напруги ZUBR SR1 призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.

Зручність у керуванні

Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою лише чотирьох кнопок. Білий цифровий екран відображає поточну напругу, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбувається після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.

Затримка вмикання

Реле вимкне навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення його подачі відбудеться через установлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання — холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.

З реле напруги ZUBR SR1 ви можете вибрати професійну модель вимкнення напруги. Вона дозволить не вимикати навантаження при безпечних за значенням и тривалістю відхиленнях напруги.

Безпека при використанні

Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 °С реле вимкне навантаження та повідомить про перегрів. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С.

Технічні характеристики ZUBR SR1

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
У розетку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
TrueRMS:
Проф. затримка відключення:
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
3 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
не більше 1 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120 В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
100-420 В
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 5,8 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,8 мА
Маса:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Потужність, ВА:
1 000 - 3 500
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (6)

Залишити відгукЗадати питання
7 грудня 2022
Питання:
Я смотрю весь ассортимент реле отсутствует в продаже. Я понимаю, что война и все такое... Есть надежда, что реле в ближайшее время появится в продаже? Или до окончания войны можно не ждать?
22 листопада 2022
Питання:
Добрый вечер, установил одно реле на холодильник, второе на котел, холодильник работает, котел ушел в ошибку. Поменял местами реле, результат тот же: холодильник работает, котел в ошибке. Подскажите пожалуйста в чем причина?
Андрій, інженер тех-підтримки28 листопада 2022

Доброго дня. Щоб відповісти на ваше запитання, потрібна додаткова інформація. Зверніться будь ласка до нашої Техпідтримки https://ds-electronics.com.ua/contacts/

11 лютого 2020
Питання:
Добрый день, данное реле использую для холодильника. Заметил, что индикатор включения холодильника перестал светиться на следующий день. Смотрю на реле а оно выключено. Сначала подумал что оно перегорело, но все же удалось его включить через кнопку включения. Далее, вишеоговоренная ситуация повторилась. На сегодняшний день после включения, реле пару минут измеряет напряжение нормально, потом начинает показывать неадекватно заниженное значение 154, 160В. Помогите разобраться. С момента покупки не прошло 14 дней
Алексей, инженер тех-поддержки12 лютого 2020

Добрый день, обратитесь пожалуйста в Сервисный центр DS Electronics https://ds-electronics.com.ua/support/warranty/.

12 травня 2019
Питання:
Реле має сенсорну кнопку ввімкнення - чи потрібно буде його вмикати вручну після кожного знеструмлення мережі до нього (включно з тривалими)? Планую ставити 2 реле: D2 на вводі в будинок з мінімальною затримкою включення та дане реле з великою затримкою для захисту холодильника.
Олексій, інженер тех-підтримки13 травня 2019

Добрий день. Реле збереже свій стан, в якому воно було до знеструмлення мережі. Таким чином, якщо до знеструмлення мережі реле було включено, то після того, як в мережі з'явиться напруга, - реле включиться та включить навантаження після встановленої затримки.

22 вересня 2018
Питання:
Подскажите, это нормально для этого реле - срабатывать каждый вечер по несколько раз по нижнему пределу (в памяти фиксируется напряжение 150В), при том, что напряжение в сети 205-225В, никаких визуальных признаков просадки напряжения, вроде мигающих ламп, нет, другие реле в доме не срабатывают?
Алексей, инженер тех-поддержки24 вересня 2018

Добрый день, реле не должно так работать, для выяснения причин и устранения неполадок обратитесь пожалуйста в службу технической поддержки по телефону: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

8 серпня 2018
Питання:
Здравствуйте, есть ли защита от короткого замыкания?
Алексей, инженер тех-поддержки8 серпня 2018

Добрый день, защиты от короткого замыкания нет.

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

ВідеоінструкціяДивитися