Доставка і оплата

 

При оформленні замовлення вкажіть ваші контактні дані (дані отримувача), а також спосіб доставки та оплати товару. Ви можете скористатися функцією «Купити в один клік», де необхідно заповнити лише ваше ім’я та номер телефону.

Способи доставки

Способи доставки

Ви можете отримати замовлення за допомогою одного з наступних способів:

  • безплатна доставка на вказане вами відділення «Нової пошти»;
  • доставка кур’єром «Нової пошти» за вказаною адресою (згідно з тарифами «Нової пошти»). Замовлення потрібно оплатити через безготівковий розрахунок;
  • самовивіз із нашого офісу за адресою: м. Київ, увл. Північно-Сирецька 1-3. Замовлення потрібно оплатити через безготівковий розрахунок.

Зверніть увагу! Під час отримання замовлення у відділенні чи через кур’єра «Нової пошти» уважно перевіряйте його вміст. Якщо замовлення укомплектовано неправильно, зовнішній вигляд виробів зіпсутий або самі вироби пошкоджені, відмовтеся від отримання такого замовлення та обов’язково повідомте нам за телефоном гарячої лініїДоставка замовлень можлива тільки в межах України. Доставка на тимчасово окуповані території на сьогодні призупинена.

Способи оплати

 Способи оплати

Ми пропонуємо вам два способи оплати: оплата рахунку в банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Ми передзвонимо вам для уточнення всіх необхідних реквізитів, і відправимо рахунок на вашу електронну адресу. Відправлення замовлення відбудеться після підтвердження надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Оплата відбувається виключно в національній валюті.

Повернення товару та оплати

Ви можете повернути або обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів після дня купівлі, якщо:

  • товар не був у використанні;
  • у нього не зіпсутий товарний вигляд і споживчі властивості;
  • ви зберегли оригінальну упаковку та гарантійний талон;
  • у вас є документ, який підтверджує, що цей товар був придбаний у нашому Інтернет-магазині, а також розрахунковий документ, що підтверджує оплату його вартості.

Як отримати назад кошти в разі повернення товару?

  1. Повідомте за телефоном гарячої лінії основну інформацію про товар, який ви бажаєте повернути. Ми відправимо вам на електронну пошту акт на повернення товару.
  2. Заповніть акт у двох екземплярах і відправте разом із товаром за реквізитами, які ми повідомимо вам у листі.
  3. Отримайте кошти в безготівковій формі протягом 10 днів із дня повернення товару. Ми повернемо вам вартість товару на момент купівлі за вирахуванням вартості його доставки. Другий екземпляр акту ми відправимо вам «Новою поштою».