Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo srz

terneo srz

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням
1 014грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками та білим цифровим екраном, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo srz red

terneo srz red

Терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів із сенсорним керуванням
839грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Оснащений сенсорними кнопками, які забезпечують йому більш вишуканий зовнішній вигляд. Для комфортного керування інфрачервоними панелями й іншими обігрівальними, а також охолоджувальними приладами. Контроль температури доступний у межах від 0 до 30 °С.

terneo pro без датчика температури підлоги

terneo pro без датчика температури підлоги

Програмований терморегулятор для керування пристроями обігріву, без датчика температури підлоги
1 464грн
Купити
слонова кістка

Обігрів згідно з тижневим графіком для максимально ефективного використання електроенергії. Можливість створювати графік обігріву окремо для буднів і вихідних. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на 4 мовах. Статистика споживання електроенергії. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря.

terneo vt

terneo vt

Цифровий терморегулятор для системи електричного опалення з вбудованим термодатчиком
973грн
Купити
Диапазон температуры:
0...35 °С

Для постійного підтримання температури повітря в приміщенні в межах від 0 до 35 °С за допомогою інфрачервоних панелей та іншого обігрівального обладнання потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вмонтований у корпус, що значно спрощує монтаж терморегулятора.

terneo rol

terneo rol

Механічний терморегулятор для систем електричного опалення із вбудованим термодатчиком

Товар закінчився

654грн
Диапазон температуры:
0...35 °C

Ідеально підходить для керування інфрачервоними панелями и конвекторами потужністю до 3 кВт. Для постійного підтримання температури повітря від 0 до 35 °С, установлення температури відбувається механічною ручкою. Вбудований термодатчик значно спрощує монтаж.

terneo k2

terneo k2

Двоканальний терморегулятор для систем обігріву та охолодження з цифровим індикатором
1 443грн
Купити
Диапазон температуры:
-9…+99 °С

terneo k2 може окремо керувати двома зонами обігріву чи охолодження. Якщо датчики обох каналів розташувати в одному місці, і один канал підключити до обігріву, а інший — до охолодження, то можна підтримувати комфортну температуру в приміщенні весь рік.

terneo xd

terneo xd

Терморегулятор для холодильних установок та систем кондиціонування з цифровим індикатором
1 089грн
Купити
Диапазон температуры:
-55…+125 °С

Застосовується для роботи із системами охолодження, кондиціонування, а також морозильним обладнанням. Забезпечує підтримування температури в діапазоні від -55 до +125 °С. Установлення здійснюється на DIN-рейку.

terneo rk

terneo rk

Терморегулятор для електрокотлів, систем нагріву та захисту водопроводу від замерзання з цифровим індикатором
1 156грн
Купити
Диапазон температуры:
-55...+125 °С

Особливістю моделі є керування роботою електрокотла та системою обігріву трубопроводів підвищеної потужності (до 7000 ВА). Терморегулятор здатний підтримувати температуру від -55 до 125 °С.

terneo BeeRT

terneo BeeRT

Терморегулятор для електричних котлів із цифровим індикатором
1 408грн
Купити
Диапазон температуры:
5...95 °С

Застосовується для автоматичного контролю роботи і модернізації ТЕНових та електродних котлів. Забезпечує оптимальну роботу котла та циркуляційного насоса завдяки регулюванню температури в подавальному та зворотному трубопроводах в межах від 5 до 85 °С.

terneo eg

terneo eg

Цифровий терморегулятор для інкубаторів
929грн
Купити
Диапазон температуры:
34,0...39,0 °С

Забезпечує дуже точне (до 0,015 °С) підтримання встановленого температурного режиму в межах від 34 до 39 °С. Завдяки режиму Pid та функції самонавчання можна адаптувати роботу терморегулятора для будь-якого інкубатора. Оснащений світловим і звуковим оповіщенням критичного відхилення температури.

terneo kt

terneo kt

Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення із цифровим індикатором
1 328грн
Купити
слонова кістка

Забезпечує роботу систем антиобледеніння та сніготанення в діапазоні температури, при якому може відбуватися утворення ожеледиці на землі. Для роботи використовує датчик температури.

terneo sn

terneo sn

Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення із цифровим індикатором
1 397грн
Купити

Призначений для роботи із системами антиобледеніння та сніготанення підвищеної потужності (до 7000 ВА). Запобігає утворенню ожеледиці на землі. Для роботи використовує датчик температури.

Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори terneo — просте керування теплом

Застосування терморегуляторів terneo дозволяє забезпечити приміщення комфортними умовами перебування. Вони можуть керувати системами як електричного опалення, так і охолодження.

У нас є пристрої для роботи з різними типами обладнання: від теплої підлоги та інфрачервоних панелей до електрокотлів і систем сніготанення. Регулятори температури terneo відрізняються типами монтажу. Представлені моделі для встановлення безпосередньо в розетку, підрозетник або розподільний щиток на DIN-рейку.

Терморегулятори бувають різних типів керування. Ви можете вибрати найпростіші моделі з механічним керуванням. Вони сподобаються людям, які звикли самі контролювати процес нагріву чи охолодження. Також у нас є цифрові регулятори температури, які відрізняються більш просунутою схемотехнікою, та мають набір додаткових функцій, таких як термозахист, блокування клавіш та ін. Програмовані цифрові терморегулятори зацікавлять людей, які бажають зробити свій дім сучасним та енергоефективним. Такі пристрої працюють згідно з налаштованим графіком, забезпечуючи комфорт саме тоді, коли це насправді необхідно. А моделі, що керуються через Wi-Fi, сподобаються тим, хто бажає користуватись останніми досягненнями у сфері електроніки.

При виготовленні наших терморегуляторів ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених світових виробників, таких як HTC, EPCOS, Fujitsu, Samsung та ін. Наша продукція відповідає європейським та українським вимогам безпеки. Кожний пристрій ретельно перевіряється, тому ми впевнені в якості будь-якого термостата, що ви оберете. На всю лінійку виробів надається гарантія 3 роки.

Ви можете купити терморегулятори terneo в нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах і супермаркетах на території всієї країни.

Забезпечте свій дім комфортом із terneo!