Терморегулятор terneo sx, білий

Колір: білий

Товар закінчився

3 роки з моменту продажу

terneo sx: елегантне поєднання передових технологій для вашого комфорту

Терморегулятор terneo sx призначений для програмованого через Wi-Fi керування теплою підлогою. Відмінною рисою цієї моделі є нейтральний та лаконічний дизайн корпусу, який буде пасувати до будь-якого інтер’єру. Налаштування графіків нагрівання (до 16 періодів на день) здійснюється через Android чи iOS додаток для смартфонів, а також за допомогою сервісу my.terneo.ua. Ви можете запрограмувати оптимальний графік роботи терморегулятора для бездоганного комфорту та максимальної економії електроенергії.

Налаштовування температури обігріву здійснюється в діапазоні від 5 до 45 °С, а дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

Застосування в конструкції сенсорних кнопок, які є більш довговічними, ніж звичайні, дозволяє подовжити термін експлуатації пристрою.

Терморегулятор terneo sx

Графіки енергоспоживання в «хмарі»

Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в вашому профілі в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутній, дані про нагрівання будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки темпеартури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.

Зручний режим роботи за вашим вибором

Терморегулятор може працювати в одному з трьох основних режимів роботи.

Режими роботи терморегулятора terneo sx

• «розклад»: програмування роботи згідно з графіком з урахуванням до 16 різних періодів нагріву на день. Налаштування цього режиму відбувається через смартфон або комп’ютер;
  • «ручний»: застосовується для постійного підтримування встановленої температури;
  • «від’їзд»: вкажіть період, коли вас не буде вдома (наприклад, під час відпустки), протягом якого терморегулятор буде працювати в режимі підтримування економної температури. Відновлення роботи за тижневим розкладом відбудеться перед вашим поверненням.

Окрім трьох основних режимів роботи ви можете активувати функцію тимчасового нагріву. Для цього встановіть бажану температуру уставки, яку терморегулятор підтримуватиме до закінчення поточного періоду.

Для додаткової економії електроенергії, а також для підвищення зручності користування терморегулятором ви можете вибрати один із десяти доступних рівнів яскравості екрану. Також для подовження терміну служби реле пристрою можна вибрати підтримування не конкретного значення температури, а певного її діапазону в межах від 1 до 10 °С.

Простий монтаж

Комплект постачання містить усе необхідне для монтажу: терморегулятор, декоративну рамку та датчик температури зі з’єднувальним проводом. Установлення терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж пристрою повинен відбуватися в місці, де немає ймовірності потрапляння води на його корпус.

Процес підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі дуже простий і зазвичай триває не більше 5 хвилин. Усе, що для цього необхідно – ретельно виконувати кроки, зазначені в інструкції.

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування (наприклад, якщо у вас вдома є діти або пристрій установлено в громадському місці). Також доступне блокування змін налаштувань із «хмари», при цьому на сервер і надалі будуть відправлятися дані про нагрівання.

Щоб підвищити безпеку при використанні терморегулятора, ми обладнали його термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, обігрів припиниться, а після зниження температури до 75 °С — автоматично відновиться.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати terneo sx разом із нагрівальними кабелями та інфрачервоними плівками більшості виробників, що представлені на ринку. Також терморегулятор може працювати як з аналоговими датчиками температури (R10), так і з цифровими (D18).

Технічні характеристики terneo sx

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Wi-Fi
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1…10 °С
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75 °С
ІР 20
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
Иван Носов
13 червень 2018
Переваги:

очень удобно

Недоліки:

не выявил

Коментар:
Здорово, что в Украине есть такие технологии. Купил 2 таких устройства, которыми управляю с помощью телефона и доволен покупкой.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.