Терморегулятор terneo sx, білий

Колір: білий

Слоновая кость
1 250грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

terneo sx: елегантне поєднання передових технологій для вашого комфорту

Терморегулятор terneo sx призначений для програмованого через Wi-Fi керування теплою підлогою. Відмінною рисою цієї моделі є нейтральний та лаконічний дизайн корпусу, який буде пасувати до будь-якого інтер’єру. Налаштування графіків нагрівання (до 16 періодів на день) здійснюється через Android чи iOS додаток для смартфонів, а також за допомогою сервісу my.terneo.ua. Ви можете запрограмувати оптимальний графік роботи терморегулятора для бездоганного комфорту та максимальної економії електроенергії.

Налаштовування температури обігріву здійснюється в діапазоні від 5 до 45 °С, а дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

Застосування в конструкції сенсорних кнопок, які є більш довговічними, ніж звичайні, дозволяє подовжити термін експлуатації пристрою.

Терморегулятор terneo sx

Графіки енергоспоживання в «хмарі»

Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в вашому профілі в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутній, дані про нагрівання будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки темпеартури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.

Зручний режим роботи за вашим вибором

Терморегулятор може працювати в одному з трьох основних режимів роботи.

Режими роботи терморегулятора terneo sx

  • «розклад»: програмування роботи згідно з графіком з урахуванням до 16 різних періодів нагріву на день. Налаштування цього режиму відбувається через смартфон або комп’ютер;
  • «ручний»: застосовується для постійного підтримування встановленої температури;
  • «від’їзд»: вкажіть період, коли вас не буде вдома (наприклад, під час відпустки), протягом якого терморегулятор буде працювати в режимі підтримування економної температури. Відновлення роботи за тижневим розкладом відбудеться перед вашим поверненням.

Окрім трьох основних режимів роботи ви можете активувати функцію тимчасового нагріву. Для цього встановіть бажану температуру уставки, яку терморегулятор підтримуватиме до закінчення поточного періоду. 

Для додаткової економії електроенергії, а також для підвищення зручності користування терморегулятором ви можете вибрати один із десяти доступних рівнів яскравості екрану. Також для подовження терміну служби реле пристрою можна вибрати підтримування не конкретного значення температури, а певного її діапазону в межах від 1 до 10 °С.

Простий монтаж

Комплект постачання містить усе необхідне для монтажу: терморегулятор, декоративну рамку та датчик температури зі з’єднувальним проводом. Установлення терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж пристрою повинен відбуватися в місці, де немає ймовірності потрапляння води на його корпус.

Процес підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі дуже простий і зазвичай триває не більше 5 хвилин. Усе, що для цього необхідно – ретельно виконувати кроки, зазначені в інструкції.

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування (наприклад, якщо у вас вдома є діти або пристрій установлено в громадському місці). Також доступне блокування змін налаштувань із «хмари», при цьому на сервер і надалі будуть відправлятися дані про нагрівання.

Щоб підвищити безпеку при використанні терморегулятора, ми обладнали його термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, обігрів припиниться, а після зниження температури до 75 °С — автоматично відновиться.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo sx з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників, які представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кому при 25 ° C.

Технічні характеристики terneo sx

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Wi-Fi
Спосіб монтажу:
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
16
Особливості:
Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+45
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
75 х 75 х 35 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
3 м
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1…10 °С
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР 20
Комплект поставки:
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (16)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
3 лютого 2019
Переваги:

Легкая установка - смог подключить все минерально раза.

Недоліки:

Нет

Коментар:
Купил 3-и датчика для тёплого пола, доволен, управляю выставлением температуры с приложения. Приложение удобное. Из пожеланий хотелось бы чтобы видно где нибудь было температуру помещения помимо температуры пола.
Алексей, инженер тех-поддержки

Добрый день, спасибо за отзыв, в terneo sx не предусмотрен датчик температуры воздуха.

Аноним
27 січня 2019
Переваги:

Недорогой.

Недоліки:

Каждый 4 с дефектами. Слитает подключение к облаку иногда.

Коментар:
Добрый день.
Купил 4 терморегулятора, 3 рабочие, а один из них не рабочий, не реагирует кнопки на нажатие. Отдал в ремонт, прошло 3 недели, перезвонили сказали что починили, получил на днях его , сегодня проверяю, а он не рабочий, из трех кнопок две не работают. Вопрос тех службе, зачем мне отправлять не отремонтиоованый терморегулятор. В понедельник буду набирать и требовать замены. Почитав остальные отзывы, понимаю что каждый 4 терморегулятор с дефектами. Жалко хороший и недорогой товар.
Алексей, инженер тех-поддержки28 січня 2019

Добрый день, приносим извинения за неудобства, мы свяжемся с Вами и постараемся решить данный вопрос в максимально короткие сроки.

Аноним
1 січня 2019
Переваги:

Симпатичный, недорогой, функциональный

Недоліки:

все просто но не работает вайфай. . Или не столь очевидны действия для Настройки и подключения вайфай. Глючат кнопки у 1 из 4х купленных устройств

Коментар:
Все просто но вайфай не подключается. Сервер не находит, страница датчика форгибен... Корме того по пока неясным причинам один из полов стал холоднее. Поначалу выставленная температура в 26 давала нужную температуру. Спустя пару недель для достижения той же температуры пришлось поднять температуру до 33. Остальные полы не менялись поэтому сравнительная точка отсчета есть. И это не «кажется». В одном из 4х датчиков глючат кнопки. Не реагируют, в один момент, а в следующий начинают крутить температуру сами до упора вверх или вниз.
Алексей, инженер тех-поддержки2 січня 2019

Добрый день, для выяснения всех обстоятельств и ответа на Ваши вопросы, позвоните пож-та в службу технической поддержки по тел.: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним2 грудня 2018
Питання:
У нас торнео xs, как по мне я ожидала от температуры 40 на датчике полы потеплее , чем они оказались еле совсем Теплые!! И вообще не можем понять как подключить к wi fi???? Кто это может подсказать???? Куда обратится????
Алексей, инженер тех-поддержки4 грудня 2018

Добрый день, по вопросам подключения и настройки работы терморегулятора обратитесь пожалуйста в службу техподдержки по тел: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15 с пн-пт 9:00-17:30.

Аноним25 листопада 2018
Питання:
Доброго дня. 1.Чи можна використовувати даний регулятор для інфрачервоних панелей? 2. Якщо так, то чи можливо підключити виносний датчик повітря і який саме? Дякую.
Олексій, інженер тех-підтримки26 листопада 2018

Доброго дня, terneo sx працює тільки з виносним датчиком, який орієнтован на теплу підлогу. Але, якщо датчик розмістити у повітрі, то можна контролювати температуру повітря (однак, на сайті та в додатку вона буде відображатися як температура підлоги). Терморегулятор підтримує наступні типи підклю­че­них датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 ° С та цифровим (D18).

Аноним11 листопада 2018
Питання:
Для газового котла підійде?
Олексій, інженер тех-підтримки12 листопада 2018

Доброго дня, terneo sx не призначений для безпосереднього керування газовим котлом.

Дмитро Радченко
5 листопада 2018
Переваги:

Ціна, гарантія, можливість віддаленого керування, вітчизняний виробник.

Недоліки:

Не виявив.

Коментар:
В інтер'єрі виглядає ідеально. Дуже сподобався функціонал та керування з мобільного телефону.
Аноним3 листопада 2018
Питання:
Підкажіть, будь ласка, а суппорт відокремлюється? Чи можу я його замінити на інший?
Олексій, інженер тех-підтримки5 листопада 2018

Доброго дня, не зовсім розумію Ваше питання: "а суппорт відокремлюється?" - від чого? Для з'ясування зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за телефоном: +38 (067) 328-09-88 або +38 (050) 450-30-15 (пн-пт 9:00-17:30).

Аноним15 жовтня 2018
Питання:
Можно ли использовать терморегулятор SX с системой пленочного тёплого пол Heat Plus?
Алексей, инженер тех-поддержки16 жовтня 2018

Добрый день, можно, главное - не превышать мощность нагрузки в 3000 ВА.

Аноним1 жовтня 2018
Питання:
Имеются ли модификации для использования с датчиками температуры 33кОм?
Алексей, инженер тех-поддержки2 жовтня 2018

Добрый день, терморегулятор terneo sx поддерживает работу с датчиками других производителей на 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 °C.

Аноним25 вересня 2018
Питання:
В продовження попереднього запитання про сумісність з рамками Legrand, хочу уточнити чи не підійде terneo sx unic. Які мають бути розміри рамки, щоб не було проблем?
Олексій, інженер тех-підтримки26 вересня 2018

Доброго дня, всі терморегулятори торгової марки terneo сумісні з оригинальною рамкою terneo та рамкою Schneider Electric серія Unica Basic. При виборі рамки інших виробників зверніть увагу на розмір внутрішнього отвору (повинен бути 46*46 мм), а також на елементи кріплення.

Аноним25 вересня 2018
Питання:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можливо його поставити у рамку Legrand Valena Life.
Розміри рамки загальні - 86 x 86 x 10 mm, а самого отвору - 53.8 x 53.8 mm.
Буду дуже вдячний за вашу відповідь!
Олексій, інженер тех-підтримки25 вересня 2018

Доброго дня, якщо розмір отвору - 53.8 x 53.8 mm, то рамка Legrand Valena Life не підійде до terneo sx.

Аноним25 вересня 2018
Питання:
Добрый день! Сейчас установлены регуляторы terneo s unic. Хочу заменить на данные с WIFI управлением. Достаточно ли будет просто заменить сам терморегулятор в подрозетнике?
Алексей, инженер тех-поддержки25 вересня 2018

Добрый день, достаточно будет заменить терморегулятор, т.к. датчик и схема подключения у этих устройств одинаковые.

Аноним9 вересня 2018
Питання:
Если датчик температуры поместить не в пол, а например поместить внутрь перегородки из гипсокартона разве нельзя после этого подключить батарею в начестве нагрзуки? Принцип действия электро батарей ведь тоже резистивный как и у тёплого пола.
Алексей, инженер тех-поддержки10 вересня 2018

Добрый день, не совсем понятно, зачем размещать датчик температуры внутри перегородки из гипсокартона?
Датчик terneo sx можно размещать не только в теплый пол. Его, как вариант, можно разместить на поверхности электробатареи, либо в воздухе, а саму батарею подключить к терморегулятору. Таким образом terneo sx будет управлять батареей исходя из температуры её поверхности, либо температуры воздуха в месте расположения датчика.

Аноним24 липня 2018
Питання:
Температуру в помещении меряет?
Или только пола?
Алексей, инженер тех-поддержки24 липня 2018

Добрый день, terneo sx меряет только температуру пола. Для измерения температуры воздуха можем предложить Wi-Fi терморегулятор в розетку teneo rzx.

Иван Носов
13 червень 2018
Переваги:

очень удобно

Недоліки:

не выявил

Коментар:
Здорово, что в Украине есть такие технологии. Купил 2 таких устройства, которыми управляю с помощью телефона и доволен покупкой.

Залишити відгук

Задати питання

Купити в магазині

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
КАПРО

Інструкції

Завантажити у PDFUARU