Терморегулятор terneo pro, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo pro — максимум функцій для оптимального комфорту

З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Встановлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватись комфортна температура. Пристрій має вбудований датчик температури повітря, а до комплекту цієї моделі входить додатковий датчик температури підлоги. Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії та підтримання комфортних умов у вашому домі.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюєте кімнату — навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Активуйте функцію попереднього обігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.

Зручність у керуванні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам’яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Оберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один із трьох основних режимів роботи:

• «таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень із можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;
  • «ручний»: постійно підтримуватиметься виставлена вами температура;
  • «від’їзд»: налаштування періоду, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватись задана температура «від’їзду».

Калібрування температури та статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за увесь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагріву.

Легкий монтаж

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті! Установлення здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють у металопластикову трубку (діаметром 16 мм) та поміщають у підлогу, де розташовується нагрівальний кабель.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки керування терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С, він припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С, терморегулятор продовжить свою роботу.

Максимальна сумісність

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo pro з нагрівальними кабелями, плівками та датчиками (у тому числі цифровими) більшості виробників, що представлені на ринку.

Технічні характеристики terneo pro

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,3 мА
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Температурний гістерезис полу:
1-10 °С
Межі регулювання (пол):
5...35 °С
Пределы регулирования (пол):
5...60 °С

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
Валерий Деркач
8 червень 2018
Переваги:

Понятный, удобный, доступный, свои функции выполняет!

Недоліки:

Коментар:
Удобное и понятное меню, возможность выбора языка. Отдельно отмечу наличие серийного номера на корпусе регулятора, что говорит о серьезном отношении производителя.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.