Коректне підключення терморегулятора до обігрівача:
— гарантує безпечну роботу системи опалення.
— забезпечує автоматизацію його роботи.
— підвищує ефективність нагріву завдяки економії електроенергії.
При цьому основною метою цієї операції є досягнення і підтримка теплового комфорту в приміщенні у максимально зручний для користувача спосіб. Для цього регулятори повинні бути змонтовані і підключені до нагрівача в повній відповідності з вимогами інструкції компанії-виробника.
Електричні котли для опалювальних систем із застосуванням води в якості теплоносія отримали досить широке поширення. Такі котельні агрегати бувають переважно двох типів:
— З трубчастими електронагрівачами (ТЕН).
— Електродні (точніше — електролізних).
Їм, як і будь–яким іншим типам електронагрівальних приладів, потрібні терморегулятори, які, в свою чергу, вимагають правильного вибору.
Пропонуємо увазі споживачів новинку — реле напруги ZUBR D2-63 в корпусі з полікарбонату, матеріалу, який не підтримує горіння. Воно оберігає різне (промислове і побутове) електричне обладнання від поломок при надмірній (за величиною) зміні напруги в однофазній мережі. Реле досить точно контролює напругу завдяки алгоритму TrueRMS. Він зменшує вплив мережевих перешкод на точність виміру напруги, коли форма останнього відрізняється від синусоїдальної. У разі неприпустимих коливань напруги реле гранично швидко відключить навантаження від електроживлення, щоб вберегти його від поломки.