Реле напруги ZUBR D2-63

Сила струму:40 А50 А63 А

Товар закінчився

1 673грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Компактне реле напруги з максимумом функцій

Реле напруги ZUBR D2 захищає від критичних стрибків високої та низької напруги, а також від обриву нуля. У випадку аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а при нормалізації включає назад. Широкий функціонал реле напруги дозволяє оптимізувати кількість спрацьовувань завдяки індивідуальним налаштуванням під вашу мережу.

Висока точність вимірювання напруги завдяки алгоритму TrueRMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель часу вимкнення навантаження

Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.

Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Затримка увімкнення

ZUBR D2 дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії. За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. Також в налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення.

Поглиблені налаштування для подовження терміну служби вашої техніки:

Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.

1. Гістерезис — абревіатура на екрані HУS

Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.

2. Захист від частих спрацьовувань поспіль — абревіатура на екрані rEP

Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.

При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.

Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.

Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.

3. Час відключення під час провалу напруги

Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

Підвищена безпека завдяки термозахисту

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.

Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 24 сек.

Зручність в управлінні

ZUBR D2 має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.

Проста установка

Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).

Приклади монтажних схем на автоматиці Hager та Schneider

Бібліотека фігур для Visio  завантажити

Короткий відеоогляд

Технічні характеристики ZUBR D2

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
63
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
13 900 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,03 сек
Номінальний струм навантаження:
63 А (макс. 80 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
3-999 с
Тип реле:
Поляризоване
Напруга живлення:
100-420 В
Cпоживання струму:
не більше 2,8 мА
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,17 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (14)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
18 грудня 2023
Питання:
В інструкції написано що в разі спрацювання режиму rep вмикається таймер і через годину реле вмикається. Але моє не вмикається взагалі. Можливо це пов'язано з тим що це функціонал нової прошивки? Якщо так то яким чином можна оновити прошивку?
Андрій, інженер техпідтримки19 грудня 2023

Все вірно, такий функціонал "відновлення роботи через годину" присутній тільки в нових прошивках, та на нових контроллерах, чи можливо ваше реле оновити до такої прошивки, можна з'ясувати лише в нашому сервісі за номером: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.
Також з новою функцією ви можете познайомитись у статті: https://ds-electronics.com.ua/support/blog/rele_naprachenija/rep/

Аноним
28 жовтня 2023
Питання:
Чи можливо внести зміни в прошивку (або додати відповідні пункти меню) щоб реле не реагувало на дуже короткочасні провали в напрузі (до 90 вольт, до 1 секунди, наприклад)
Андрій, інженер тех підтримки3 листопада 2023

Доброго дня, дякуємо за відгук. В майбутньому постараємося врахувати Ваше побажання.

Аноним
24 лютого 2023
Питання:
Підкажіть будь-ласка, яка різниця, крім ціни, між цими виробами:
Реле напруги ZUBR D2-63 63А, країна-виробник УКРАЇНА
Реле напруги ZUBR D2-63 63A з термозахистом (D2-63), країна-виробник - КИТАЙ
(взято з офіційного сайту Ваших партнерів, нажаль тут не можливо приєднати фото)
Андрій, інженер тех-підтримки15 березня 2023

Реле напруги ZUBR D2-63 63А українського виробництва. Вкажіть будь-ласка нашому менеджеру в месенджер за номером +380686668850 на якому сайті Ви бачили невірну інформацію стосовно країни-виробника, щоб ми вказали на цю помилку нашому партнеру і він виправив її на своєму сайті.

Аноним
19 грудня 2022
Питання:
Здравствуйте, реле D2-63 при отключении нагрузки на дисплее высвечивается индикация U . . , в руководстве по эксплуатации не указано что это обозначает, хотелось бы понимать что?
Аноним
12 листопада 2022
Питання:
Реле напряжения ZUBR d2 50mA
На табло постоянно горит цифра 120.
Реагирует на нажатие кнопок в любых комбинациях миганием той же цифры -
120..
Реле полностью не управляемо
Андрей, инженер тех-поддержки14 листопада 2022

Обратитесь пожалуйста в службу технической поддержки DS Electronics: https://ds-electronics.com.ua/contacts/.

Аноним
23 листопада 2021
Питання:
Можно ли использоватьD2-40 после бензогенератора.
Алексей, инженер тех-поддержки25 листопада 2021

Генераторы не являются стабильными источниками питания, поэтому в результате работы некоторых из них не исключены скачки напряжения, которые могут приводить к срабатыванию реле.

Аноним
21 жовтня 2021
Питання:
Здраствуйте! Я правильно понял, что ваши реле напряжения серии d2 искажают синусоиду?
Алексей, инженер тех-поддержки22 жовтня 2021

Здравствуйте! ZUBR D2 никак не влияет на напряжение и не изменяют его форму.

Аноним
2 березня 2021
Питання:
Добрый день!
При подключении реле напряжения до УЗО со стороны ввода какую минусовую колодку нужно использовать (стоящую до или после УЗО)?
Алексей, инженер тех-поддержки4 березня 2021

Добрый день!
Тяжело однозначно ответить и помочь Вам, не зная схему Вашего электрощита. Если Вы сомневаетесь в правильности, рекомендуем обратиться к профильному специалисту, занимающемуся электрощитами.

Аноним
27 лютого 2021
Питання:
Здравствуйте! В инструкции указано, что реле напряжения ставится после УЗО. Насколько это принципиально и можно ли его установить перед УЗО со стороны ввода?
Алексей, инженер тех-поддержки1 березня 2021

Здравствуйте, не принципиально, можно.

Аноним
12 лютого 2021
Переваги:

Вдосконалена функція профешнл, і ще вибору відліку часу від моменту нормалізації напруги, чого нема у конкурентів. , Ще регулювання яскравости дисплея.

Недоліки:

Індикація мутновата.

Коментар:
На ринку електротехніки є багато учасників з прекрасними реле напруги, але я вибрав Зубр і конкретно серію Д2. Правда робочий нуль треба таки зверху подавати, спробував було знизу- не вмикається. І ще лайіхак- можна розривати нуль на механізм реле і таким чином вмикати і вимикати навантаження. Правда в варіанті проводи з лініями, що не відключаються тоді треба ставити два РН.
Олексій, інженер тех-підтримки15 лютого 2021

Дякуємо за вибір нашої продукції та детальний коментар!
В D2 нульова пластина проходить транзитом через пристрій, тому реле буде працювати при підключенні нульового провідника як зверху, так і знизу.
Реле напруги, яке буде комутувати навантаження по фазі та нулю знаходиться у нас в розробці.

Аноним
30 березня 2020
Питання:
Добрый день, Алексей, к сожалению не могу ответить на свой предыдущий комментарий.

В на всех трех реле яркость стоит 100% но при этом только на одном цифры яркие как на фото на сайте, на втором тусклые, а на третьем вообще почти не видно надписей при освещении.

Я писал в вайбер и прикрепил фото но мне никто не ответил.
Алексей, инженер тех-поддержки31 березня 2020

Добрый день.
Обратитесь пожалуйста к Вашему менеджеру или в Сервисный центр DS Electronics для замены на реле с корпусами с одинаковым просветом.

Аноним
29 березня 2020
Питання:
Добрый день. Заказывал у вас 3 таких на 63 ампера. На одном дисплей светится ярко, как на изображении, на двух других тускло (на одном так совсем при освещении почти ничего не видно).

Это дефект? Можно их обменять?
Алексей, инженер тех-поддержки30 березня 2020

Добрый день.
В данных моделях есть возможность регулировать яркость дисплея в режиме ожидания ( подробное описание в инструкции https://ds-electronics.com.ua/files/zubr_d2_univ_ru_vd226a_1904052.pdf).
Проверьте, пожалуйста, настройки яркости (brightness) в Ваших реле.

Аноним
22 серпня 2019
Питання:
Здравствуйте!
Подскажите возможно ли ZUBR D2 реализовать отобраение не только напряжения, но и силы тока (например что бы они менялись на экране циклически)?
Алексей, инженер тех-поддержки22 серпня 2019

Добрый день. Нет, реле напряжения ZUBR D2 осуществляет защиту от отклонений напряжения в сети. В ближайшем будущем ожидается выход реле тока и напряжения ZUBR CV, в котором будет осуществляться контроль отклонений по напряжению, току и мощности (активной, реактивной или полной).

Аноним
27 липня 2019
Питання:
Здравствуйте. В Казахстан отправляете?
Алексей, инженер тех-поддержки29 липня 2019

Добрый день. Да, отправляем. Для уточнения деталей свяжитесь пожалуйста с нашим менеджером, [email protected], либо оставьте свои контактные данные.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися