Реле напруги ZUBR D2-40 red

Сила струму:32 А40 А50 А63 А
1 252грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Компактне реле напруги з максимумом функцій

Реле напруги ZUBR D2 red захищає від критичних стрибків високої та низької напруги, а також від обриву нуля. У випадку аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а при нормалізації включає назад. Широкий функціонал реле напруги дозволяє оптимізувати кількість спрацьовувань завдяки індивідуальним налаштуванням під вашу мережу.

Оскільки сучасний щит вже включає нульову шину, то наявність транзиту нуля в пристрої перестала бути актуальною. З 2024 року всі двомодульні реле напруги будуть підключатися за допомогою трьох клем.

Висока точність вимірювання напруги завдяки алгоритму TrueRMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель часу вимкнення навантаження

Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.

Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Затримка увімкнення

ZUBR D2 red дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії. За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. Також в налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення.

Поглиблені налаштування для подовження терміну служби вашої техніки:

Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.

1. Гістерезис — абревіатура на екрані HУS

Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.

2. Захист від частих спрацьовувань поспіль — абревіатура на екрані rEP

Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.

При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.

Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.

Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.

3. Час відключення під час провалу напруги

Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

Підвищена безпека завдяки термозахисту

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.

Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 24 сек.

Зручність в управлінні

ZUBR D2 red має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.

Проста установка

Реле напруги ZUBR D2 red дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).

Приклади монтажних схем на автоматиці Hager та Schneider

Бібліотека фігур для Visio  завантажити

Короткий відеоогляд

Технічні характеристики ZUBR D2 red

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
40
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
8 800 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,04 с
Номінальний струм навантаження:
40 А (макс. 50 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
3-999 с
Тип реле:
Поляризоване
Cпоживання струму:
не більше 2,8 мА
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,17 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Потужність, ВА:
7 001 - 10 000
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (12)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
17 січня 2024
Питання:
стосовно схеми підключення "0" .
В паспорті- інструкції на MF2 показано дві схеми "з транзитом нуля" та "без транзита нуля" .
Коли застосовується схема з транзитом нуля а коли без транзита, у чому переваги або необхідність цих різних схем ?

Цікаво чому у паспорті - інструкції на MF немає схеми "з транзитом нуля" , а в MF2 є ?
Андрій, інженер техпідтримки23 січня 2024

Для вирішення вашого питання зверніться, будь ласка до нашого сервісного відділу за номером телефону - +38 (067) 328-09-88

Аноним
17 січня 2024
Питання:
Який тип потужності вимірює MF2 - це Повна потужність; - Активна потужність; - Реактивна потужність ?
Чи можна встановити макс. потужність у MF2 для відключення реле при її перевищені ?
Андрій, інженер техпідтримки23 січня 2024

МФ2 - вимірює повну потужність.

Аноним
28 лютого 2023
Питання:
Чи можна падавати нуль на вихідну клему реле замість вхідної? Реле планується підключити без транзиту нуля, і через особливості щитка підключити нульовий провід значно простіше знизу, ніж згори.
Андрій, інженер тех-підтримки14 березня 2023

В D2 нульова пластина проходить транзитом через пристрій, тому пристрій буде працювати при підключенні нульового провідника як зверху, так і знизу

Аноним
14 грудня 2022
Питання:
Коли появиться у продажу ZUBR D2 40 red
Аноним
23 вересня 2021
Питання:
У будинку ввідний автомат 25А . Тут мінімум 40А. Варто його брати ?
Олексій, інженер тех-підтримки24 вересня 2021

Так, Ви можете встановити реле з запасом.

Аноним
21 лютого 2021
Питання:
Підкажіть, будь ласка, чим це реле відрізняється від Реле напруги ZUBR D2-40, тільки кольором підсвітки?
Та підкажіть, будь ласка, скільки Ват споживає реле на годину, чи місяць?
Бо бачу цей споживає менше (не більше 2,8 мА) ніж дешевші реле вашого бренду (76мА) , знайшов таку інформацію:
"ZUBR D40 потребляєт 76 мА - это полный ток (активный и реактивный). Счетчик не считает реактивную составляющую.
Согласно замеров потребление устройством составляет не более 1.5 кВт/мес."
Олексій, інженер тех-підтримки22 лютого 2021

Так, тільки кольором екрану.
Енергоспоживання цього реле — не більше 0,35 кВт/міс.
Вірно, енергоспоживання реле ZUBR D становить не більше 1,5 кВт/міс.

Аноним
1 січня 2021
Питання:
При спрацьовуванні реле напруги Zubr D2 red роз'єднується тільки фазний контакт,або обидва(фаза+нуль)?
Олексій, інженер тех-підтримки4 січня 2021

Тільки фазний контакт.

Екатерина Кравченко
24 листопада 2020
Переваги:

качество

Недоліки:

не обнаружены

Коментар:
Отличное реле, работает уже пол года и оправдал все ожидания.
Аноним
11 липня 2020
Питання:
Поставив реле Д2-40 показує напругу на 8 Вольт більшу від фактичного (перевірили декількома вольтметрами) як можна зробити коригування показників напруги на реле?
Алексей, инженер тех-поддержки13 липня 2020

Добрый день! Разница в показаниях может возникнуть из-за разного принципа измерения в контрольных приборах. Наши реле измеряют по принципу TrueRMS, сверять показания также нужно прибором с TrueRMS. Если Вы все-таки доверяете своему прибору больше - можете воспользоваться поправкой (юстировкой), согласно инструкции.

Аноним
15 червень 2020
Питання:
Здравствуйте! Когда можно ожидать модель CV-63 в продаже?
Алексей, инженер тех-поддержки16 червень 2020

Здравствуйте! Реле тока и напряжения ZUBR CV планируется появится в продаже в текущем году. Точнее сроки пока назвать сложно.

Аноним
15 травня 2020
Питання:
Здравствуйте! Когда появится новинка - CV? Спасибо)
Алексей, инженер тех-поддержки18 травня 2020

Здравствуйте! Сейчас идет работа над оптимизацией устройств серии CV. Точные сроки окончания работ назвать сложно.

Аноним
20 серпня 2019
Переваги:

Нормаль в сети где нет превышения 280

Недоліки:

Нет зашиты от перепада

Коментар:
При приходе 405в. Выгорел предохранитель внутри и потащил за собой смд диод плюс шим контроле. Просьба писать паспорт что он не расчитан как первая модель с белым дисплеем.первые небыло отказа пока
Алексей, инженер тех-поддержки21 серпня 2019

Добрый день. Реле рассчитано на продолжительную работу при 380 В. Вероятнее всего поломка произошла из-за брака viper, это гарантийный случай, а не общее свойство модели в целом. Отправьте пож-та реле в Сервисный центр DS Electronics с описанием неисправности для гарантийного ремонта.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися