Реле напруги ZUBR D2-40

Сила струму:40 А50 А63 А

Товар закінчився

1 370грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Компактне реле напруги з максимумом функцій

Реле напруги ZUBR D2 захищає від критичних стрибків високої та низької напруги, а також від обриву нуля. У випадку аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а при нормалізації включає назад. Широкий функціонал реле напруги дозволяє оптимізувати кількість спрацьовувань завдяки індивідуальним налаштуванням під вашу мережу.

Висока точність вимірювання напруги завдяки алгоритму TrueRMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель часу вимкнення навантаження

Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.

Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Затримка увімкнення

ZUBR D2 дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії. За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. Також в налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення.

Поглиблені налаштування для подовження терміну служби вашої техніки:

Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.

1. Гістерезис — абревіатура на екрані HУS

Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.

2. Захист від частих спрацьовувань поспіль — абревіатура на екрані rEP

Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.

При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.

Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.

Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.

3. Час відключення під час провалу напруги

Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

Підвищена безпека завдяки термозахисту

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.

Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 24 сек.

Зручність в управлінні

ZUBR D2 має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.

Проста установка

Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).

Приклади монтажних схем на автоматиці Hager та Schneider

Бібліотека фігур для Visio  завантажити

Короткий відеоогляд

Технічні характеристики ZUBR D2

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
40
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
8 800 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,04 с
Номінальний струм навантаження:
40 А (макс. 50 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
Тип реле:
Поляризоване
Напруга живлення:
100-420 В
Cпоживання струму:
не більше 2,8 мА
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,17 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Потужність, ВА:
7 001 - 10 000
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (21)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
7 березня 2024
Питання:
Через нестабільну напругу реле спрацьовує і стає в режим reP. В інструкції вказується, якщо фізично реле не запущено, то воно запускається самостійно через годину. Так як в мене нема можливості запускати реле фізично, тому що обєкт знаходиться далеко і реле через годину не запускається самостійно, підкажіть які треба внести зміни в настройках, щоб обєкт не був знеструмлений до мого приїзду?
Андрій, інженер техпідтримки12 березня 2024

Добрий день!
Якщо ваша мережа не стабільна і ви не знаходитесь постійно в цьому приміщенні, то рекомендуємо функцію "rEP" вимкнути. Для цього необхідно за допомогою кнопки меню «≡» обрати "rEP", а потім кнопкою «–» обрати значення "oFF". В данном випадку, щоб забезпечити захист вашої підключеної техніки, рекомендуємо встановити значення часу затримки на включення мінімум 300 сек. (5 хвилин). Якщо виникнуть питання або складнощі в налаштуваннях, зверніться до нашої технічної підтримки https://ds-electronics.com.ua/contacts/

Аноним
16 березня 2023
Питання:
Доброго дня. Я вірно зрозумів що на цих РН неможливо примусово вимкнути навантаження? Маю також старе реле Зубр якому більше 10 років і в ньому це можно зробити, притримавши одну з кнопок. В нових знається це неможливо. Був дуже здивований
Андрій, інженер тех-підтримки27 березня 2023

Доброго дня. Вірно, примусово вимкнути навантаження неможливо.

Аноним
4 березня 2023
Питання:
Чи можна подавати на вихід zubr d2-40напругу від інверторного генератора,за умови знеструмленого входу?
Андрій, інженер тех-підтримки14 березня 2023

Можна, реле не постраждає.

Аноним
5 січня 2023
Питання:
Скажіть будь ласька, чи можна примусово ввімкнути напругу на реле після включення, і як це зробити?
Андрій, інженер тех-підтримки6 січня 2023

Такої функції реле не має. Напруга на навантаження подається за умови якщо параметри мережі не виходять за обмеження, задані в реле. Регулювати роботу підключеного навантаження Ви можете змінюючи ці обмеження. Якщо у вас залишилися питання, зверніться будь ласка в службу техпідтримки https://ds-electronics.com.ua/contacts/

Аноним
5 січня 2023
Питання:
Наскільки принципово подавати "0" з мережі живлення в клему 2? Чи можна зробити вхід знизу (клема 4) ,а вихід з 2?
Вхід фази виключно в 1
Андрій, інженер тех-підтримки6 січня 2023

Можна зробити вхід знизу (клема 4) ,а вихід з 2. Також Ви можете не робити транзит нуля через D2, а під'єднати його тільки до клеми 4 чи тільки до клеми 2. Приклад такого підключення дивіться в інструкції до реле https://ds-electronics.com.ua/files/instructions/manual_zubr_d2_vg291_211201_u4.pdf.

Аноним
1 січня 2023
Питання:
На дисплеї зявилась помилка ,,rep,, що це означає
Андрій, інженер тех-підтримки3 січня 2023

Спрацював захист від частих спрацьовувань поспіль при нестабільній мережі. Детальніше про функцію читайте в карточці товару https://ds-electronics.com.ua/rele/d2-40-red/ або дізнавайтеся в техпідтримці https://ds-electronics.com.ua/contacts/

Аноним
23 грудня 2022
Питання:
Доброго ранку! Чи захищає він від випадків коли по нулю може піти фаза? Дякую.
Андрій, інженер тех-підтримки27 грудня 2022

Доброго дня. У такому випадку реле спрацює за верхньою межею та вимкне підключене навантаження, тому так, захищає.

Аноним
14 грудня 2022
Питання:
Чи можна на вхід не подавати напругу, а на вихід подати. Потрібно для того,щоб від інвектора подати напругу в квартиру
Антон
21 листопада 2022
Переваги:

Дизайн, функциональность, множество настроек.

Недоліки:

Защёлка

Коментар:
Реле понравилось, свои функции выполняет, множество настроек.
Дизайн циферблата на высоте.
Из трех купленных реле, одно дало сбой! Починили по гарантии, вывод: сервис адекватный.
Но вот дизайн или конструкция защёлки - это просто кошмар.
Ув. Инженеры, меняйте конструкцию защёлки (фиксатора).
Андрій, інженер тех-підтримки28 листопада 2022

Дякуємо, що обрали нас. Ми працюємо над змінами в пресформі, які плануємо позитивно позначаться на характеристиках фіксатора. Будемо вдячні, якщо деталі щодо Вашого фіксатора Вам вдасться вислати до нашої Техпідтримки в месенджер https://ds-electronics.com.ua/contacts/. Тобто повідомлення в месенджер з інформацією, які саме негаразди були в Вашому фіксаторі (він зламався чи заїв). Також до повідомлення додайте, будь ласка, фото нанесення на корпусі та фото фіксатора, щоб ми розуміли давність випуску реле.

Руслан
17 лютого 2022
Переваги:

Поки ніяких окрім сторонніх відгуків

Недоліки:

Неприпустимо жахливе виконання кріплення.

Коментар:
Обрав цей прилад завдяки рекомендаціям та відгукам. Але справи не дійшли навіть до встановлення на рейку – при намаганні відсунути замок кріплення він зламався. Не складно збагнути в якому місці і з якої причини. Прийшлось «колхозити» супер клеєм та спилюванням упорів замка на половину. Можливо буде триматися.
Змініть матеріал для виготовлення замка. Не настільки дешевий прилад щоб мати проблеми на такій дрібниці.
Олексій, інженер тех-підтримки21 лютого 2022

Зверніться будь ласка за телефонами гарячої лінії, ми надішлемо Вам нове кріплення https://ds-electronics.com.ua/ua/contacts/. На перші поодинокі проблеми з кріпленням ми відреагували у 2021 році, виготовили знаки, які мають покращувати фіксацію корпусу та полегшувати хід прищіпки. Також у роботу запущено нову прессформу, де змінено трохи конструктив прищіпки. У сукупності ці дві зміни/доробки спрямовані на підвищення надійності прищіпки загалом. Щоб аналізувати ефективність вжитих нами заходів, слід розуміти дату випуску Вашого пристрою, яка вказується на корпусі пристрою. Будемо вдячні, якщо Ви повідомите її нашому інженеру технічної підтримки https://ds-electronics.com.ua/ua/contacts/. Дякуємо за зворотний зв'язок, ми намагаємося максимально використовувати його для доопрацювання пристроїв, місія яких захищати техніку від перепадів напруги, а планету від токсичних відходів електронного обладнання.

Аноним
14 лютого 2022
Питання:
Добрый день. Скажите, во всех реле D2-40 есть возможность посмотреть текущую температуру датчика термозащиты? Цитата: "Если вы хотите узнать температуру датчика термозащиты: для этого во время пере­гре­ва нажмите кнопку «i», а, если перегрева уже нет, удерживайте кнопку «i» 21 секунду. " Пробывал как описано выше, но текущую температуру не показало. Или информацию о температуре можно посмотреть только тогда, когда будет перегрев?
Алексей, инженер тех-поддержки15 лютого 2022

Добрый день. Во всех реле D2-40 нет возможности посмотреть текущую температуру датчика термозащиты. Этот функционал доступен реле с последней на сегодня версией прошивки — G291.

Аноним
29 серпня 2021
Питання:
Здравствуйте , какой диапазон температур при эксплуатации?Возможна ли установка на улице в герметичном щитке?
Алексей, инженер тех-поддержки30 серпня 2021

Здравствуйте, реле проектировалось для установки внутри отапливаемых помещений с температурой окружающей среды в пределах -5...+45 °С, где риск попадания влаги и жидкости должен быть минимален. Однозначно обозначить фактический температурный рабочий диапазон без проведения специальных испытаний и опытной эксплуатации тяжело. Такие испытания планируем провести в ближайшем будущем. Забегая наперед можно сказать точно, что при -10...+50 реле будет исправно работать.

Аноним
23 лютого 2021
Питання:
А навулицю в щіток можна поставити реле д 2-40 ??
Олексій, інженер тех-підтримки23 лютого 2021

Без проведення спеціальних випробувань та дослідної експлуатації впевнено і однозначно щось сказати важко. Такі випробування плануємо провести.

Аноним
6 жовтня 2020
Питання:
Реле ZUBR D2-40 некоректно вимірює напругу, корекція яка присутня в налаштуваннях +/- 20 В, не вирішує проблему, погрішність 48-50 вольт.
Олексій, інженер тех-підтримки7 жовтня 2020

Зверніться будь ласка в Сервісний центр DS Electronics: https://ds-electronics.com.ua/ua/contacts/.

Аноним
9 серпня 2020
Питання:
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в чому може бути проблема. Встановлено реле напруги D2 40A. Кілька місяців працювало все без нарікань. Але останнім часом реле відключає напругу з показником 90В. Такі спрацювання стаються як раз в тиждень так і по кілька раз за 10хв. При цьому, в сусідів, якоїсь проблеми з перепадами напруги чи спрацювання аатоматики не спостерігалося. Також ще дивний момент, що при спрацюванні реле напруги чомусь спрацьовує і ПЗВ. Буду вдячний за будь яку інформацію.
Олексій, інженер тех-підтримки10 серпня 2020

Доброго дня. Зверніться будь ласка в службу технічної підтримки DS Electronics: https://ds-electronics.com.ua/ua/contacts/

Аноним
4 липня 2020
Питання:
В инструкциях ко многим реле напряжения ZUBR написано, что они не могут работать с источниками бесперебойного питания. Как обстоят дела с этой моделью? Будет ли это реле исправно работать с бесперебойником? Если нет, то подскажите пожалуйста другую модель, которая будет исправно работать с бесперебойником. Спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки6 липня 2020

Добрый день!
Да, модели с емкостным блоком питания мы запрещаем подключать к источникам, у которых на выходе не "чистая" синусоида. Подключение к таким источникам может вывести из строя реле. В моделях D2 используется импульсный блок питания, который может работать после источников с модифицированной синусоидой.

Аноним
4 травня 2020
Переваги:

Пока не определился

Недоліки:

Пока не определился

Коментар:
Дорого здоровья. Прошу разъяснить разницу между D2-40 и D2-40 red кроме светодиодов и цены.
Спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки5 травня 2020

Добрый день.
ZUBR D2-40 red отличается от ZUBR D2-40 цветом индикации и ценой.

Аноним
27 квітня 2020
Питання:
Вітаю!!!
Якого виду реле краще вибрати для захисту кваритири ввідний автомат на 25А
Місця в щитку вистачає ...
Дякую !
Олексій, інженер тех-підтримки28 квітня 2020

Добрий день! Реле напруги вибирають відповідно до потужності навантаження. У вашому випадку буде досить реле на позицію вище ввідного автомата, це моделі D32, D32t. При необхідності контролю / обмеження струму і потужності навантаження, можете розглянути модель MF32. Якщо в найближчому майбутньому планується збільшення потужності навантаження і ввідного автомата - розглядати моделі вище за номіналом.

Аноним
26 листопада 2019
Переваги:

Сучасний вигляд,хороший функціонал,зрозуміле просте меню. Зпрацьовує на тих параметрах які ви йому задали.

Недоліки:

Незаповнений гарантійний,в ньому тільки дата повірки.

Коментар:
Всі функції працюють що заявлені виробником. Чудовий прибор.
Олексій, інженер тех-підтримки27 листопада 2019

Добрий день.
На реле напруги ZUBR діє гарантія протягом 5 років з дня продажу.
У разі настання гарантійного випадку ми виконаємо ремонт по гарантії навіть якщо Ваш гантійний талон заповнений не повністю.

Аноним
24 травня 2019
Питання:
Пункт 2.3.8 НПАОП 40.1-1.32-01 (П'яте видання ПУЕ України, стор. 697)
Аноним
17 травня 2019
Питання:
Чи планується випуск подібного реле з двома контактними групами для одночасного вимкнення фазного та нульового провідників відповідно до вимог пункту 2.3.8. ПУЕ України?
Олексій, інженер тех-підтримки28 травня 2019

Доброго дня. Ми над цим думаємо, можливо в майбутньому будемо випускати, точних термінів поки немає.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися