Терморегулятор terneo rzx для інфрачервоних панелей

Товар закінчується

1 295грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Розумне опалення тепер на вашому смартфоні

Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo або голосом через Google Home. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера my.terneo.ua. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.

Подивися, скільки ти заощадив

Побачивши динаміку витрат енергії за місяць або опалювальний сезон, ви можете поліпшити свій розклад. Зверніть увагу, що зниження температури всього на 1 градус, допоможе заощадити вам до 5% електроенергії.

Керуй голосом через голосового помічника Google Assistant

Щоб налаштувати температуру досить голосової команди, наприклад, скажіть «Окей Гугл, установи температуру в детской 25 градусов» і комфорт забезпечений! Google Assistant підтримує лише англійську та російську мову. Тепер ви можете розмістити регулятор де завгодно, навіть приховати за меблями та не шукати телефон, щоб увійти в мобільний додаток. Ми впроваджуємо найновіші технології в пристрої terneo для вашої зручності!

Познайомся з додатком у відкритому ДЕМО-акаунті

Познайомтеся з розумним терморегулятором останнього покоління, розробленому і виготовленому на 100% в Україні. Завантажуйте додаток terneo і введіть логін з паролем демо-акаунта:
логін: myterneo@gmail.com / пароль: myterneo2018.

Для підключення знадобиться всього 5 хвилин

Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!

Зроби свій внесок на благо планети — заміни звичайний термостат на розумний

Терморегулятори terneo сумісні з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників. У них лаконічний мінімалістичний екран, який  дозволяє економити електроенергію! При цьому ви маєте максимум функцій та гнучкості в додатку terneo і це найкрасивіша його частина. Віддалене управління, графіки витрат і здатність terneo до самонавчання дають можливість значно заощаджувати на опаленні та  створюють чудовий комфорт.

Інтегруй теплі підлоги в систему Розумного будинку

Ми розуміємо важливість і актуальність систем автоматизацій типу "Розумний будинок" і підготували інструменти для інтеграції до ваших систем. Підтримуємо протокол MQTT. Також доступний http API.

Буклет з можливостями додатку terneo завантажити

Відеоогляд на Wi-Fi терморегулятори terneo

 

Технічні характеристики terneo rzx

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип керування:
Wi-Fi
Спосіб монтажу:
У розетку
Максимальна сила струму, A:
16
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+35
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,19 кг ± 10 %
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
58 x 124 x 87 мм
Довжина з'єднувального проводу датчика:
0,1 м
Температурний гістерезис:
0,5...10 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
IP20
Комплект поставки:
терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (14)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним7 грудня 2021
Питання:
Подскажите пожалуйста, может ли RZX работать постоянно не выключаясь независимо от температуры в помещении. У меня инверторный конвектор, который сам знает когда ему отключаться, мне просто нужно дистанционно контролировать температуру в помещении при помощи вашего терморегулятора.
Алексей, инженер тех-поддержки8 грудня 2021

В Вашем случае, чтобы terneo rzx не отключал нагрев, нужно в настройках терморегулятора выбрать Ручной режим работы с максимальной температурой уставки.

Аноним5 грудня 2021
Питання:
Змінив пароль на домашньому WiFi.
Як запрограмувати терморегулятор terneo rzx, щоб він підключався до мережі WiFi з новим паролем доступу?
Олексій, інженер тех-підтримки6 грудня 2021

При зміні пароля вашої Wі-Fі мережі виконайте перших 5 пунктів розділу «Підключення через десктопний додаток my.terneo.ua» https://ds-electronics.com.ua/files/nstrukc_ya_garant_ya_terneo_sx_2_5_2107.pdf.

Аноним26 листопада 2021
Питання:
Чи підтримує вже терморегулятор IFTTT, можна інтегрувати з датчиком присутності?
Олексій, інженер тех-підтримки26 листопада 2021

Немає і в найближчих планах такого завдання поки що не стоїть.

Аноним12 січня 2021
Питання:
Доброго дня. Цікавить WiFi - розетка на 16А, для дистанційного вмикання /вимикання електричного бойлера, з використанням вашого мобільного додатку. Регулятор температури не потрібен.
Олексій, інженер тех-підтримки13 січня 2021

Доброго дня. Ви можете використовувати регулятор terneo rzx для дистанційного вмикання /вимикання електричного бойлера. Для цього встановіть температуру уставки на максимум. Зверніть увагу, що максимальна потужність бойлера не повинна перевищувати 3000ВА при 230 В. Використання регулятора terneo rzx без контролю температури не можливе.

Аноним28 грудня 2020
Питання:
Доброго Вам дня. Як поводить себе Терморегулятор terneo rzx для інфрачервоних панелей при вимкненому інтернеті ( WiFi) протягом години, дня, тижня?
Олексій, інженер тех-підтримки29 грудня 2020

При відсутності інтернету терморегулятор продовжує роботу відповідно до останніх налаштувань з хмари. Після відновлення подачі електроенергії, терморегулятор включиться самостійно та продовжить свою роботу відповідно до налаштувань з хмари. Якщо електроенергії не буде більше 3-х діб, може збитися годинник, при підключенні до інтернету час синхронізується.

Аноним13 листопада 2020
Питання:
Добрий вечір.
В мене встановлений газовий парапетний котел, з окремо винесеним насосом. Я правильно розумію, що підключивши насос до цієї розетки я зможу керувати температурою в будинку?
Олексій, інженер тех-підтримки17 листопада 2020

Добридень. Ми не можемо однозначно відповісти на Ваше запитання, тому що у нас немає повної інформації про організацію та роботу вашої опалювальної системи.

Аноним13 лютого 2020
Питання:
Добрый день.
В характеристиках написано что минимальная температура для эксплуатации прибора это +5.
Вопрос: это минимальная температура, которую может определить датчик температуры или это минимальная температура при которой сохраняется работоспособность прибора?
Планирую установить на даче для поддержания минимальной плюсовой температуры в помещении с помощью обогревателя. Что будет если температура в помещении упадет до 2-3 град?
Алексей, инженер тех-поддержки21 лютого 2020

Добрый день.
+5°С - это минимальное значение уставки температуры, которую будет поддерживать терморегулятор.
Устройство будет работать, если температура в помещении не опуститься ниже: –5 °С.

Аноним10 лютого 2020
Питання:
Добрый день. Подскажите по поводу терморегулятора rzx.
1. Если в доме на время пропадает электричество, при его возобновлению терморегулятор восстановит все настройки самостоятельно, возобновит подключение к Wifi?
2. Есть ли возможность при его работе отключить табло, что бы например не мешало спать ночью?
3. Есть ли в нем защита от детей (блокировка кнопок)?
Спасибо
Алексей, инженер тех-поддержки11 лютого 2020

Добрый день.
1. Да, терморегулятор возобновит работу по заданному расписанию и подключится к Wi-fi.
2. Можно уменьшить яркость в режиме ожидания до значения "0", тогда на экране будут отображаться от одной до трех точек.
3. Есть, включается удержанием кнопок «+» и «–» в течении 6 с.

Аноним21 вересня 2019
Питання:
Добрый день.
Если прибор будет запрограммирован через приложение, он будет постоянно работать в запрограммированном режиме даже в периоды отключения интернета? Если нет то после восстановления интернета автоматически продолжит работу по запрограммированному режиму?

Когда ожидается в наличии?
Алексей, инженер тех-поддержки23 вересня 2019

Добрый день. При отсутствии Интернета терморегулятор продолжит свою работу согласно последним настройкам с «облака». Если в период отсутствия терморегулятора в сети, производились какие-то изменения в настройках, то при восстановлении Wi–Fi связи терморегулятора с облаком все настройки синхронизируются и терморегулятор продолжит работу согласно последних настроек.
Напишите пожалуйста нашему офис-менеджеру на почту: lutsenko.g@dse.com.ua, она постарается зарезервировать для вас terneo rzx.

Аноним28 лютого 2019
Питання:
Чи можна використовувати дану модель ( terneo rzx ) для дистанційного включення електричного бойлера? Я розумію що контролювати температуру води у бойлері не получиться але просто включення/виключення через додаток повинно працювати.
Олексій, інженер тех-підтримки1 березня 2019

Доброго дня, якщо Вам потрібно тільки вмикання / вимикання бойлера, без контролю температури води, то можна використовувати.

Аноним28 грудня 2018
Питання:
Чи є можливість задавати нижню і верхню межу температури в залежності від розкладу? Наприклад: з понеділка по п'ятницю прилад включається при t=10 і виключається при 25. А на вихідні включається при 20, а виключається при 25.
Олексій, інженер тех-підтримки2 січня 2019

Доброго дня, такої можливості немає. Терморегулятор terneo rzx підтримує задану температуру з різницею в гістерезис, який регулюється в межах 0,5...10 °С. Виставлене значення температурного гістерезису підтримується протягом всього часу до його зміни.

Аноним21 грудня 2018
Питання:
Здравствуйте. Я понимаю, что для полных функций должен быть доступ в интернет, а будет работать если Wi-Fi без доступа в интернет ? Просто раздача по дому.
Алексей, инженер тех-поддержки21 грудня 2018

Добрый день, без доступа к сети Интернет регулятор может работать только в ручном режиме поддержания заданной температуры с гистерезисом 1 °С. В режиме по расписанию полноценно работать не сможет, т.к. точное время получает через Интернет.

Аноним16 листопада 2018
Питання:
До якої системи розумного дому можливо під'єднати? Працює з голосовими асистентами на смартфоні?
Олексій, інженер тех-підтримки16 листопада 2018

Доброго дня, на даний момент під'єднати до системи розумного дому не можливо. З голосовими асистентами на смартфоні не працює.

Аноним8 листопада 2018
Питання:
Длину датчика температуры можно увеличить?
Алексей, инженер тех-поддержки8 листопада 2018

Добрый день, длину датчика можно увеличить до 20 м.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися