Терморегулятор terneo rzx для інфрачервоних панелей

Товар закінчується

1 088грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Керувати теплом з телефону просто!

 

Терморегулятор terneo rzx призначений для віддаленого керування роботою панелей, конвекторів та інших інфрачервоних обігрівачів. Ви налаштовуєте тижневий розклад і керуєте обігрівом з телефону де б ви не були. Ми підготували варіанти керування на будь-який смак: безкоштовні iOS і Android додатки terneo, а також керування з акаунта на my.terneo.ua. Щоб підключити регулятор до Wi-Fi мережі дотримуйтесь простих 6 пунктів, це займе не більше 3-5 хвилин.

Налаштуйте температурні періоди відповідно до вашого ритму життя і перевагам: вранці тепліше, вночі прохолодніше, а під час вашої відсутності нехай підтримується економна температура. Керуваня нагрівом з телефону дозволить гнучко вносити зміни до режиму нагріву, якщо ви, наприклад, повертаєтеся додому раніше звичайного. Також функція віддаленого керування стане в нагоді, якщо вдома діти або літні батьки без доступу до керування нагрівом.

Графіки енергоспоживання в «хмарі»

Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в вашому профілі в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутній, дані про нагрівання будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки темпеартури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.

Вибір оптимального режиму роботи

Ви можете вибирати один із трьох основних режимів роботи:

  • «Розклад»: терморегулятор буде робити відповідно до встановленого графіка нагріву. При бажанні налаштувати докладний розклад ви можете додати до 16 періодів нагріву на кожен день;
  • «Ручний»: пристрій буде постійно підтримувати одну і ту ж температуру;
  • «Тимчасовий»: якщо змінити температуру під час роботи за розкладом, терморегулятор буде її підтримувати тільки до кінця поточного періоду. Після його закінчення терморегулятор відновить роботу згідно з раніше встановленим графіком.

Функція «Від'їзд» передбачена на випадок вашої тривалої відсутності. Оберіть період протягом якого регулятор буде підтримувати «економну» температуру, а перед вашим поверненням terneo забезпечить комфортну температуру.

Сучасний підхід до економії електроенергії

У вкладці Графіки буде наочно показана динаміка енергоспоживання в кВт⋅годинах за день, місяць і рік. Аналізуйте свої витрати електроенергії, щоб досягти максимальної економії без втрати комфорту.

Для додаткової економії електроенергії, а також для продовження терміну служби реле пристрою можна збільшити гістерезис заданої температури з 1 °С до 2-3 °С. Зменшити енергоспоживання і підвищити комфорт використання терморегулятора допоможе вибір одного з 10 рівнів яскравості цифрового екрану.

Безпека передусім

Для додаткової безпеки при використанні пристрою в конструкції передбачено термозахист. У разі підвищення температури всередині корпусу до 80 °С, терморегулятор припинить обігрів. Відновлення роботи відбудеться автоматично після зниження температури до 75 °С.

Технічні характеристики terneo rzx

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип керування:
Wi-Fi
Спосіб монтажу:
У розетку
Максимальна сила струму, A:
16
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+35
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,19 кг ± 10 %
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
58 x 124 x 87 мм
Довжина з'єднувального проводу датчика:
0,1 м
Температурний гістерезис:
0,5...10 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
IP20
Комплект поставки:
терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (8)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним13 лютого 2020
Питання:
Добрый день. В характеристиках написано что минимальная температура для эксплуатации прибора это +5. Вопрос: это минимальная температура, которую может определить датчик температуры или это минимальная температура при которой сохраняется работоспособность прибора? Планирую установить на даче для поддержания минимальной плюсовой температуры в помещении с помощью обогревателя. Что будет если температура в помещении упадет до 2-3 град?
Аноним10 лютого 2020
Питання:
Добрый день. Подскажите по поводу терморегулятора rzx.
1. Если в доме на время пропадает электричество, при его возобновлению терморегулятор восстановит все настройки самостоятельно, возобновит подключение к Wifi?
2. Есть ли возможность при его работе отключить табло, что бы например не мешало спать ночью?
3. Есть ли в нем защита от детей (блокировка кнопок)?
Спасибо
Алексей, инженер тех-поддержки11 лютого 2020

Добрый день.
1. Да, терморегулятор возобновит работу по заданному расписанию и подключится к Wi-fi.
2. Можно уменьшить яркость в режиме ожидания до значения "0", тогда на экране будут отображаться от одной до трех точек.
3. Есть, включается удержанием кнопок «+» и «–» в течении 6 с.

Аноним21 вересня 2019
Питання:
Добрый день.
Если прибор будет запрограммирован через приложение, он будет постоянно работать в запрограммированном режиме даже в периоды отключения интернета? Если нет то после восстановления интернета автоматически продолжит работу по запрограммированному режиму?

Когда ожидается в наличии?
Алексей, инженер тех-поддержки23 вересня 2019

Добрый день. При отсутствии Интернета терморегулятор продолжит свою работу согласно последним настройкам с «облака». Если в период отсутствия терморегулятора в сети, производились какие-то изменения в настройках, то при восстановлении Wi–Fi связи терморегулятора с облаком все настройки синхронизируются и терморегулятор продолжит работу согласно последних настроек.
Напишите пожалуйста нашему офис-менеджеру на почту: lutsenko.g@dse.com.ua, она постарается зарезервировать для вас terneo rzx.

Аноним28 лютого 2019
Питання:
Чи можна використовувати дану модель ( terneo rzx ) для дистанційного включення електричного бойлера? Я розумію що контролювати температуру води у бойлері не получиться але просто включення/виключення через додаток повинно працювати.
Олексій, інженер тех-підтримки1 березня 2019

Доброго дня, якщо Вам потрібно тільки вмикання / вимикання бойлера, без контролю температури води, то можна використовувати.

Аноним28 грудня 2018
Питання:
Чи є можливість задавати нижню і верхню межу температури в залежності від розкладу? Наприклад: з понеділка по п'ятницю прилад включається при t=10 і виключається при 25. А на вихідні включається при 20, а виключається при 25.
Олексій, інженер тех-підтримки2 січня 2019

Доброго дня, такої можливості немає. Терморегулятор terneo rzx підтримує задану температуру з різницею в гістерезис, який регулюється в межах 0,5...10 °С. Виставлене значення температурного гістерезису підтримується протягом всього часу до його зміни.

Аноним21 грудня 2018
Питання:
Здравствуйте. Я понимаю, что для полных функций должен быть доступ в интернет, а будет работать если Wi-Fi без доступа в интернет ? Просто раздача по дому.
Алексей, инженер тех-поддержки21 грудня 2018

Добрый день, без доступа к сети Интернет регулятор может работать только в ручном режиме поддержания заданной температуры с гистерезисом 1 °С. В режиме по расписанию полноценно работать не сможет, т.к. точное время получает через Интернет.

Аноним16 листопада 2018
Питання:
До якої системи розумного дому можливо під'єднати? Працює з голосовими асистентами на смартфоні?
Олексій, інженер тех-підтримки16 листопада 2018

Доброго дня, на даний момент під'єднати до системи розумного дому не можливо. З голосовими асистентами на смартфоні не працює.

Аноним8 листопада 2018
Питання:
Длину датчика температуры можно увеличить?
Алексей, инженер тех-поддержки8 листопада 2018

Добрый день, длину датчика можно увеличить до 20 м.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
КАПРО
Інструкції
Завантажити у PDFUARU