Реле

Правила та схема монтажу електропроводки

3 жовтня 2019
Правила та схема монтажу електропроводки

Електропроводка – ключовий елемент для забезпечення комфорту та безпеки у будинку чи квартирі. Завдяки правильно розподіленому навантаженню, а також грамотному монтажу електропроводки досягається безперебійність електросистеми будинку.

Проектування, а також збирання краще довірити професіоналам, але якщо ви вирішили зробити монтаж електропроводки власноруч, то ця стаття стане вам у пригоді.

Обрив нуля: що це, чому відбувається та які засоби захисту є

20 серпня 2019
Обрив нуля: що це, чому відбувається та які засоби захисту є

Обрив нуля – аварійна ситуація, яка відбувається у електромережах та може спровокувати поломку техніки або навіть стати причиною пожежі. Що ж таке «обрив нуля», що є причиною появи та як уникнути наслідків аварії? У цій статті ми розберемо кожен пункт цього питання.

Різновиди та технічні параметри реле струму

16 липня 2019
Різновиди та технічні параметри реле струму

Всі електричні прилади та механізми, а також провідники мають обмеження за максимально допустимим навантажувальним струмом. Перевищення цього значення може стати причиною пошкодження ізоляції через плавлення захисного шару, замикання двигуна або перевантаження трансформатора. Всі ці аварійні ситуації призводять до порушень у роботі електромережі. Для запобігання появи аварійних ситуацій подібного роду застосовується реле струму.

Збирання електрощита – правила, схема та монтаж

19 червень 2019
Збирання електрощита – правила, схема та монтаж

Електропостачання квартири або будинку можна порівняти з кровоносною системою живого організму. Дроти виступають своєрідними «венами та артеріями», які забезпечують різні прилади. «Серцем» же виступає електрощит, який розподіляє електроенергію між споживачами. Від того як він зібраний залежить стабільність, а також безпечність роботи системи електропостачання.

Збирання електрощита дуже відповідальна справа, тому краще її доручити професійному електрику, який оцінить групи споживачів, зробить розрахунок обладнання, збере, а також підключить щит. Якщо ж ви вирішили впоратися з цією задачею самостійно та не маєте релевантного досвіду, то необхідно попередньо підготуватися та вивчити теорію.

Як перевірити реле напруги та терморегулятор

13 травня 2019
Як перевірити реле напруги та терморегулятор

Ми живемо в епоху, коли електробезпека та енергоефективність є найважливішими критеріями в оцінці роботи будь-яких технічних засобів. Наші опалювальні системи все ще використовують для роботи невідновлювані енергоресурси, тому так важливо забезпечити їх ефективну діяльність при мінімальних витратах ресурсів.

Для забезпечення електробезпеки використовують реле напруги. Ці пристрої надійно захищають все електричне обладнання від раптових стрибків напруги.

А для забезпечення енергоефективності роботи опалювальних систем використовують терморегулятори. Ці пристрої призначені для підтримки встановленої температури у приміщенні та її контролю протягом заданого періоду часу.

Однак буває так, що опалювальна система з тієї чи іншої причини не забезпечує задані температурні умови. Також буває, що реле не здатні виконувати свої захисні функції. Які елементи системи можуть стати причиною цих збоїв, як простому користувачу самостійно їх усунути та на що, перш за все, звертати увагу? На ці та інші питання ми дамо відповідь у цій статті.