Реле

Як перевірити реле напруги та терморегулятор

13 травня 2019
Як перевірити реле напруги та терморегулятор

Ми живемо в епоху, коли електробезпека та енергоефективність є найважливішими критеріями в оцінці роботи будь-яких технічних засобів. Наші опалювальні системи все ще використовують для роботи невідновлювані енергоресурси, тому так важливо забезпечити їх ефективну діяльність при мінімальних витратах ресурсів.

Для забезпечення електробезпеки використовують реле напруги. Ці пристрої надійно захищають все електричне обладнання від раптових стрибків напруги.

А для забезпечення енергоефективності роботи опалювальних систем використовують терморегулятори. Ці пристрої призначені для підтримки встановленої температури у приміщенні та її контролю протягом заданого періоду часу.

Однак буває так, що опалювальна система з тієї чи іншої причини не забезпечує задані температурні умови. Також буває, що реле не здатні виконувати свої захисні функції. Які елементи системи можуть стати причиною цих збоїв, як простому користувачу самостійно їх усунути та на що, перш за все, звертати увагу? На ці та інші питання ми дамо відповідь у цій статті.

Реле напруги та стабілізатор: відмінності

18 квітня 2019
Реле напруги та стабілізатор: відмінності

Більшість енергетичних підприємств та мереж на території СНД побудовані понад півстоліття тому та давно вичерпали свій ресурс. Через брак коштів у бюджеті, заміна застарілого обладнання відбувається дуже повільно, а енергомережі працюють зі збоями.

Сьогодні непоодинокі випадки перепадів напруги в електромережі, які можуть стати причиною виходу з ладу електроприладів та навіть спровокувати пожежу.

Захистити техніку від стрибків напруги допомагають такі прилади, як стабілізатор та реле напруги. У цій статті ми розглянемо їх переваги та недоліки та з’ясуємо, що краще придбати для захисту помешкання.

Огляд новинки: Реле напруги D2

28 березня 2019
Огляд новинки: Реле напруги D2

Хочемо представити вашій увазі новинку — реле напруги ZUBR D2 в компактному двухмодульному корпусі. Дане реле призначене для захисту споживачів електроенергії від стрибків напруги, характерних для неякісних електричних мереж.

Вольтметр: підключення, типи, принцип роботи

25 лютого 2019
Вольтметр: підключення, типи, принцип роботи

Вольтметр — прилад, який визначає рівень напруги (електрорушійної сили) в електроланцюгах. Вперше він був сконструйований у 1745 році Г. В. Ріхманом та отримав назву «покажчик електричної сили». За принципом приладу Ріхмана сьогодні працюють електростатичні вимірювачі. Розглянемо більш докладно, для чого потрібен вольтметр у будинку, які бувають вимірювачі напруги та де застосовуються.

Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

26 грудня 2018
Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

Людство вже більше 100 років використовує електричні прилади в побутових умовах і для виробничих потреб. Причому контроль і управління ними здійснюють найчастіше електронні блоки-контролери. Для комплексного захисту електричних і електронних пристроїв від впливу неприпустимих коливань напруги, а також неконтрольованого зростання споживаного ними струму і обмеження активної потужності застосовують багатофункціональні реле ZUBR серії MF.