Як обрати терморегулятор для інфрачервоного обігріву

12 липня 2018

Для управління роботою систем на основі електричних інфрачервоних панелей частіше за інших використовують терморегулятори торгової марки terneo. Всі вони в складі поставки мають вбудований датчик температури повітря і не комплектуються таким же для підлоги. Дайте відповідь на кілька питань, щоб визначитися з вибором:

• На якій стадії зараз ваш ремон?
  • Яка площа приміщення, що обігрівається?
  • На скільки високі у вас вимоги до комфорту?

#ЗАЦІНИ керування з телефону

11 липня 2018
#ЗАЦІНИ керування з телефону

Ви можете самостійно переконатися, як просто налаштувати роботу теплої підлоги з телефону. Щоб ознайомитися з інтерфейсом хмари і додатки зайдіть під публічним аккаунтом terneo: введіть логін myterneo@gmail.com і пароль myterneo2018

Представляємо вам новий «хмарний» терморегулятор terneo sx для теплої підлоги

11 квітня 2018
Представляємо вам новий «хмарний» терморегулятор terneo sx для теплої підлоги

Наш асортимент поповнився новим Wi-Fi терморегулятором — terneo sx. З ним ви можете перетворити свій смартфон чи комп’ютер на пульт керування теплою підлогою, а елегантний зовнішній вигляд програматора додає естетики до будь-якого інтер’єру!

Будова та види датчиків температури в кліматичних системах

10 квітня 2018
Будова та види датчиків температури в кліматичних системах

Терморегулятор сам по собі не може правильно керувати кліматичним обладнанням. Першою та чи не найважливішою ланкою в ланцюжку одержання комфортних умов у домі є температурний датчик. Що він собою являє, як працює та які бувають його види дізнайтесь із цієї статті

Новинка! terneo pro-z — програмований терморегулятор для встановлення в розетку

6 квітня 2018
Новинка! terneo pro-z — програмований терморегулятор для встановлення в розетку

Ми раді представити вам новий програмований терморегулятор для керування обігрівальними приладами — terneo pro-z. Із terneo pro-z «розумний» обігрів стає максимально простим і мобільним!