Блог

wi-fi терморегулятори: переваги, особливості підключення та налаштування

23 січня 2019
wi-fi терморегулятори: переваги, особливості підключення та налаштування

Інтернет-технології розвиваються швидкими темпами. За останні 5 років стрімко розширилося застосування безпровідних мереж Wi-Fi для керування різними процесами. Компанія «ДС Електронікс» виробляє Wi-Fi терморегулятори торгової марки terneo:

— моделі ax та sx для «теплої» підлоги;

— rzx для конвекторів та інфрачервоних нагрівачів.

Ці терморегулятори з Wi-Fi керуванням встановлюються або прямо в розетку (модель rzx), або ж в монтажну коробку-підрозетник (моделі ax, sx).

Що таке і як працює система «Розумний будинок»

9 січня 2019
Що таке і як працює система «Розумний будинок»

«Розумний будинок» — це система контролю і управління освітленням, подачею електроенергії, опаленням, вентиляцією, кондиціюванням, водопостачанням, інтернетом, охороною та мультимедіа в квартирах і приватних будинках. При цьому здійснюється все це з одного місця центральною консоллю системи «розумний будинок». Вона зчитує всі параметри роботи зазначених інженерних підсистем і обробляє їх. Всі вони виконані у відповідності до сучасних технологій. З цієї причини підсистеми можуть легко управлятися командами, які надходять із одного центру (комп'ютера).

Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

26 грудня 2018
Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

Людство вже більше 100 років використовує електричні прилади в побутових умовах і для виробничих потреб. Причому контроль і управління ними здійснюють найчастіше електронні блоки-контролери. Для комплексного захисту електричних і електронних пристроїв від впливу неприпустимих коливань напруги, а також неконтрольованого зростання споживаного ними струму і обмеження активної потужності застосовують багатофункціональні реле ZUBR серії MF.

Система сніготанення і антизледеніння в приватних будинках

7 грудня 2018
Система сніготанення і антизледеніння в приватних будинках
Системи сніготанення та антизледеніння призначені для запобігання утворення, а також видалення з поверхонь снігу та криги. Слизькі сходинки, доріжки та інші поверхні — це проблема для багатьох в зимовий період, як з цим впоратися читайте в даній статті.

Як підключити терморегулятор до обігрівача?

21 листопада 2018
Як підключити терморегулятор до обігрівача?

Коректне підключення терморегулятора до обігрівача:

— гарантує безпечну роботу системи опалення.

— забезпечує автоматизацію його роботи.

— підвищує ефективність нагріву завдяки економії електроенергії.

При цьому основною метою цієї операції є досягнення і підтримка теплового комфорту в приміщенні у максимально зручний для користувача спосіб. Для цього регулятори повинні бути змонтовані і підключені до нагрівача в повній відповідності з вимогами інструкції                                  компанії-виробника.