Реле напруги D2-63

Сила тока:40 А50 А63 А

ZUBR D2 захищає обладнання від високої та низької напруги, а також від обриву нуля. При настанні аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а за нормалізації включає назад. Дана серія D2 є флагманським реле бренду: крім компактного корпусу шириною модуля його виділяє максимальна функціональність.

1 360грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Детальний опис принципів роботи ZUBR D2 та можливості індивідуальних налаштувань докладно описані нижче.
В описі включені функції останньої версії прошивки, яка може відрізнятись від вашої.

Висока точність вимірювання напруги завдяки алгоритму TrueRMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель вимкнення навантаження

Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення, щоб скоротити кількість відключень сучасного обладнання, яке працює стабільно за певних відхилень напруги живлення. Таким чином, застосування ProModel дозволяє не відключати обладнання за безпечних за величиною та тривалістю відхилень напруги.

В основі створення режиму ProModel лежить крива "ITIC (CBEMA) Curve":

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Захист від перегріву

Термодатчик усередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у випадку, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому блимає написом "oht". Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження і відновить роботу.

Затримка увімкнення навантаження після аварії

За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно з заводськими налаштуваннями затримка відраховується з моменту стабілізації напруги, в налаштуваннях є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення. А для D2 зробіть таку мінімальну затримку.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Зручність в управлінні

ZUBR D2 має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється лише за допомогою трьох кнопок. Четверна кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.

Проста установка

Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).

Приклади монтажних схем на автоматиці Hager та Schneider

Бібліотека фігур для Visio  завантажити

Додаткові можливості для більш тонкого налаштування

1. Час відключення під час провалу напруги

Потрібна тим, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідання напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який реле вичікуватиме перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Настроєний таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

2. Регульований гістерезис за напругою

У випадку, коли реле часто спрацьовує, але можливості розширити межі спрацьовування вже немає, а поточна напруга в мережі близька до виставленого кордону і не є сенс використовувати гісітерезис як додатковий інструмент для зменшення кількості спрацьовувань. Додавання гістерези дає можливість оптимізувати кількість спрацьовувань, переконатися, що напруга стала стабільнішою і меншою за встановлену межу. Оптимальні налаштування меж та гістерези за напругою дозволяють відсіяти нестабільну напругу близьку до встановлених меж.

3. Захист від частих спрацьовувань при нестабільній мережі

Обмежує кількість повторних спрацьовувань реле поспіль, щоб виключити згубний їх вплив на техніку, що захищається. Без такого захисту чутливе до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильник або кондиціонер, можуть вийти з ладу. При досягненні максимальної кількості спрацьовувань поспіль, спрацює захист, реле заблокується і навантаження відключиться, поки користувач не зверне увагу і не натисне на одну з кнопок реле.

До частих спрацьовувань реле може призводити:
— Відгорання нуля у мережі.
— Мережева напруга близька до встановлених меж і не є стабільною. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати такі налаштування:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб обладнання, що захищається, було терпимо до них;
б) відрегулювати значення гістерези за напругою.

Короткий відеоогляд

Технічні характеристики ZUBR D2

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
63
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
13 900 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не более 0,04 с (<120В)
Время отключения нагрузки при превышении напряжения:
не більше 0,04 с
Номінальний струм навантаження:
63 А (макс. 80 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
Тип реле:
Поляризоване
Напруга живлення:
100-420 В
Cпоживання струму:
не більше 2,8 мА
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,17 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Потужність, ВА:
більше 10 000
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (9)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним23 листопада 2021
Питання:
Можно ли использоватьD2-40 после бензогенератора.
Алексей, инженер тех-поддержки25 листопада 2021

Генераторы не являются стабильными источниками питания, поэтому в результате работы некоторых из них не исключены скачки напряжения, которые могут приводить к срабатыванию реле.

Аноним21 жовтня 2021
Питання:
Здраствуйте! Я правильно понял, что ваши реле напряжения серии d2 искажают синусоиду?
Алексей, инженер тех-поддержки22 жовтня 2021

Здравствуйте! ZUBR D2 никак не влияет на напряжение и не изменяют его форму.

Аноним2 березня 2021
Питання:
Добрый день!
При подключении реле напряжения до УЗО со стороны ввода какую минусовую колодку нужно использовать (стоящую до или после УЗО)?
Алексей, инженер тех-поддержки4 березня 2021

Добрый день!
Тяжело однозначно ответить и помочь Вам, не зная схему Вашего электрощита. Если Вы сомневаетесь в правильности, рекомендуем обратиться к профильному специалисту, занимающемуся электрощитами.

Аноним27 лютого 2021
Питання:
Здравствуйте! В инструкции указано, что реле напряжения ставится после УЗО. Насколько это принципиально и можно ли его установить перед УЗО со стороны ввода?
Алексей, инженер тех-поддержки1 березня 2021

Здравствуйте, не принципиально, можно.

Аноним
12 лютого 2021
Переваги:

Вдосконалена функція профешнл, і ще вибору відліку часу від моменту нормалізації напруги, чого нема у конкурентів. , Ще регулювання яскравости дисплея.

Недоліки:

Індикація мутновата.

Коментар:
На ринку електротехніки є багато учасників з прекрасними реле напруги, але я вибрав Зубр і конкретно серію Д2. Правда робочий нуль треба таки зверху подавати, спробував було знизу- не вмикається. І ще лайіхак- можна розривати нуль на механізм реле і таким чином вмикати і вимикати навантаження. Правда в варіанті проводи з лініями, що не відключаються тоді треба ставити два РН.
Олексій, інженер тех-підтримки15 лютого 2021

Дякуємо за вибір нашої продукції та детальний коментар!
В D2 нульова пластина проходить транзитом через пристрій, тому реле буде працювати при підключенні нульового провідника як зверху, так і знизу.
Реле напруги, яке буде комутувати навантаження по фазі та нулю знаходиться у нас в розробці.

Аноним30 березня 2020
Питання:
Добрый день, Алексей, к сожалению не могу ответить на свой предыдущий комментарий.

В на всех трех реле яркость стоит 100% но при этом только на одном цифры яркие как на фото на сайте, на втором тусклые, а на третьем вообще почти не видно надписей при освещении.

Я писал в вайбер и прикрепил фото но мне никто не ответил.
Алексей, инженер тех-поддержки31 березня 2020

Добрый день.
Обратитесь пожалуйста к Вашему менеджеру или в Сервисный центр DS Electronics для замены на реле с корпусами с одинаковым просветом.

Аноним29 березня 2020
Питання:
Добрый день. Заказывал у вас 3 таких на 63 ампера. На одном дисплей светится ярко, как на изображении, на двух других тускло (на одном так совсем при освещении почти ничего не видно).

Это дефект? Можно их обменять?
Алексей, инженер тех-поддержки30 березня 2020

Добрый день.
В данных моделях есть возможность регулировать яркость дисплея в режиме ожидания ( подробное описание в инструкции https://ds-electronics.com.ua/files/zubr_d2_univ_ru_vd226a_1904052.pdf).
Проверьте, пожалуйста, настройки яркости (brightness) в Ваших реле.

Аноним22 серпня 2019
Питання:
Здравствуйте!
Подскажите возможно ли ZUBR D2 реализовать отобраение не только напряжения, но и силы тока (например что бы они менялись на экране циклически)?
Алексей, инженер тех-поддержки22 серпня 2019

Добрый день. Нет, реле напряжения ZUBR D2 осуществляет защиту от отклонений напряжения в сети. В ближайшем будущем ожидается выход реле тока и напряжения ZUBR CV, в котором будет осуществляться контроль отклонений по напряжению, току и мощности (активной, реактивной или полной).

Аноним27 липня 2019
Питання:
Здравствуйте. В Казахстан отправляете?
Алексей, инженер тех-поддержки29 липня 2019

Добрый день. Да, отправляем. Для уточнения деталей свяжитесь пожалуйста с нашим менеджером, [email protected], либо оставьте свои контактные данные.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися