Детально розповімо про Мультифункціональне реле для професіоналів — ZUBR MF.
Реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від неприпустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму і активної потужності.
Дивіться огляд або читайте розшифровку відео далі!
Комплектація
- Мультифункціональне реле ZUBR MF;
- Детальна інструкція з установки і експлуатації;
- Гарантійний талон із зазначенням серійного номера. Його повинен заповнити продавець після продажу.
Корпус ZUBR MF
ZUBR MF займає 3 стандартних модуля на DIN-рейці.
Справа на лицьовій частині корпусу три кнопки для настройки та управління.
Збоку індикатор ввімкнення навантаження.
На лівій лицьовій частині три дисплея з червоною індикацією, що показують значення напруги, струму і потужності. Саме можливість одночасно бачити відразу 3 параметра в електромережі вигідно виділяє ZUBR MF.
Матеріал корпусу виконаний з полікарбонату, який не підтримує горіння. Це підвищує безпеку в екстремальних ситуаціях з проводкою.
Підключення ZUBR MF
Підключення внизу пристрою. Верхня частина корпусу без функціональних елементів.
Напруга живлення, в якому буде вимірюватися ток і потужність, подається на клеми 1 і 2, причому фаза (L) підключається до клеми 2, а нуль (N) - до клеми 1. Сполучні дроти навантаження підключаються до клеми 3 і до нульового клемника, який в комплект не входить.
При включенні реле починає відображати значення напруги мережі.
Для перегляду і зміни верхньої межі напруги натисніть на кнопку «+», нижньої межі - «-».
Навігація за функціональним меню здійснюється за допомогою середньої кнопки. Змінити параметр можна кнопками «+» або «-». Перше натискання викликає миготіння параметра, наступне - зміна.
Управління ZUBR MF
- Одноразове натискання на середню кнопку реле покаже останні аварійні значення напруги, струму і активної потужності, які зберігаються в незалежній пам'яті пристрою;
- Наступне натискання кнопки дозволяє виставити межі спрацьовувань по току і активної потужності. Стандартне значення струму встановлено на 10 А, по потужності - на 3 кВт;
- Можна налаштувати час затримки включення навантаження від 3 до 600 с. Для холодильного обладнання (холодильники, морозильні камери, кондиціонери та ін.) Ми рекомендуємо встановлювати значення затримки в межах 120 - 180 секунд;
- Можна налаштувати затримку вимикання навантаження. Діапазон часу затримки становить від 0 до 240 секунд з кроком в 1 с.
- Натиснувши середню кнопку 6 разів, можна встановити максимальну кількість спрацьовувань за межею струму або потужності. Спрацьовування можна обмежити в діапазоні від 1 до 5 разів або повністю вимкнути, вибравши параметр «OFF».
- Також є можливість встановити поправку показань на екрані за напругою або током, якщо той чи інший параметр розходяться з вашим зразковим приладом. Варто звернути увагу на те, що поправка за тогою буде доступна, якщо вимірюваний струм більше 1 Ампера.
- Для перегляду версії прошивки утримуйте середню кнопку 8 секунд.
- Щоб скинути всі настройки на заводські, затисніть одночасно всі три кнопки і утримуйте більше 8 секунд. На екрані з'явиться напис «dEF». Після відпускання кнопок реле перезавантажиться.
Особливості реле ZUBR
- Наявність термозахисту: за умови зростання температури всередині корпусу вище 80 ° С, відбудеться аварійне відключення навантаження. На екрані напруги буде блимати «oht», екран струму відобразить температуру датчика захисту, а екран потужності - температуру в градусах Цельсія. Реле розблокується, якщо температура всередині корпусу знизиться до 60 ° С і буде натиснута одна з кнопок.
- Високий рівень точності вимірювання напруги завдяки використанню алгоритму True RMS.
- У пристрої застосована професійна модель часу вимикання навантаження. Вона дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги.