#ЗАЦІНИ керування з телефону

Товар закінчився

3 роки з моменту продажу

Щоб самостійно переконатися, як просто налаштувати роботу теплої підлоги з телефону, пропонуємо зайти в додаток або хмара під нашим публічним аккаунтом. Введіть

• логін myterneo@gmail.com
  • пароль myterneo2018

Спробуйте змінити розклад нагріву відповідно до вашим ритмом життя і перевагами: вранці тепліше, вночі прохолодніше, а під час вашої відсутності нехай підтримується економна температура. Активувати функцію Від'їзд або завітайте у розділ Графік.

Ми підготували варіанти керування на будь-який смак:

1. iOS додаток terneo
  2. Android додаток terneo
  3. аккаунт на хмарі my.terneo.ua

Управління нагрівом з телефону дозволить гнучко вносити зміни до режиму нагріву, якщо ви, наприклад, повертаєтеся додому раніше звичайного. Також функція віддаленого управління стане в нагоді, якщо вдома діти або літні батьки без доступу до управління нагревом.Ви налаштовуєте тижневий розклад і керуєте нагріванням з телефону де б ви не були.

Технічні характеристики #ЗАЦІНИ керування з телефону

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Де купити у вашому місті