DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 20 %

Цікаве з блогу

20 серпня 2019
Обрив нуля: що це, чому відбувається та які засоби захисту є

Обрив нуля: що це, чому відбувається та які засоби захисту є

Обрив нуля – аварійна ситуація, яка відбувається у електромережах та може спровокувати поломку техніки або навіть стати причиною пожежі. Що ж таке «обрив нуля», що є причиною появи та як уникнути наслідків аварії? У цій статті ми розберемо кожен пункт цього питання.

12 серпня 2019
Водяна тепла підлога у квартирі

Водяна тепла підлога у квартирі

Чи добра це ідея, використовувати водяна тепла підлога в квартирі? Якщо міркуєте над таким питанням, читайте нашу нову статтю!

2 серпня 2019
Огляд терморегулятора terneo rzx

Огляд терморегулятора terneo rzx

terneo rzx найпростіший спосіб встановити терморегулятор вдома, на дачі або в офісі. Бажаєте дізнатися про терморегулятор докладніше? Дивіться цей огляд!

29 липня 2019
Одножильний або двожильний нагрівальний кабель – що краще?

Одножильний або двожильний нагрівальний кабель – що краще?

Однозначної відповіді на питання, що краще використовувати для електричного опалення одножильний нагрівальний кабель або його двожильний аналог, не існує.  Обидва типи кабелю ефективно використовуються для різних завдань. У цій статті ми розповімо, коли краще вибрати одножильний кабель, а коли двожильний.