DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 30 %

Цікаве з блогу

11 червень 2021
10 помилок монтажу теплої підлоги

10 помилок монтажу теплої підлоги

У цій статті ми розглянемо, які виникають помилки при монтажі водяної теплої підлоги, теплої підлоги з нагрівальним кабелем та інфрачервоної теплої підлоги. Розберемо, що потрібно передбачити на етапі планування, щоб уникнути додаткових витрат.

28 травня 2021
Датчик теплої підлоги: як наростити або вкоротити

Датчик теплої підлоги: як наростити або вкоротити

У цій статті ми розглянемо можливості подовжити або вкоротити провід датчика температури терморегулятора. Розкриємо особливості аналогових та цифрових термодатчиків. Розберемо фактори і правила, які необхідно враховувати при нарощуванні довжини датчика.

14 травня 2021
Монтаж нагрівальної плівки під ламінат

Монтаж нагрівальної плівки під ламінат

У цій статті ми розглянемо особливості та етапи монтажу інфрачервоної плівки під ламінат.

30 квітня 2021
Інфрачервона плівкова підлога під лінолеум

Інфрачервона плівкова підлога під лінолеум

У цій статті ми розглянемо існуючі види лінолеуму, з'ясуємо, який лінолеум можна використовувати для теплої підлоги, розберемо особливості укладання інфрачервоної плівкової підлоги під лінолеум.