DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 20 %

Цікаве з блогу

8 лютого 2019
Огляд терморегуляторів terneo srz та terneo srz red

Огляд терморегуляторів terneo srz та terneo srz red

Терморегулятор terneo srz призначений для керування роботою електричних нагрівальних або охолоджувальних приладів, що підключаються до побутових електричних мереж. Пристрій вмикається у звичайну розетку, до якої ви збираєтеся підключити нагрівальний (або охолоджуючий) прилад. А вже сам нагрівач (або охолоджувач) підключається до терморегулятора.

23 січня 2019
wi-fi терморегулятори: переваги, особливості підключення та налаштування

wi-fi терморегулятори: переваги, особливості підключення та налаштування

Інтернет-технології розвиваються швидкими темпами. За останні 5 років стрімко розширилося застосування безпровідних мереж Wi-Fi для керування різними процесами. Компанія «ДС Електронікс» виробляє Wi-Fi терморегулятори торгової марки terneo:

— моделі ax та sx для «теплої» підлоги;

— rzx для конвекторів та інфрачервоних нагрівачів.

Ці терморегулятори з Wi-Fi керуванням встановлюються або прямо в розетку (модель rzx), або ж в монтажну коробку-підрозетник (моделі ax, sx).

9 січня 2019
Що таке і як працює система «Розумний будинок»

Що таке і як працює система «Розумний будинок»

«Розумний будинок» — це система контролю і управління освітленням, подачею електроенергії, опаленням, вентиляцією, кондиціюванням, водопостачанням, інтернетом, охороною та мультимедіа в квартирах і приватних будинках. При цьому здійснюється все це з одного місця центральною консоллю системи «розумний будинок». Вона зчитує всі параметри роботи зазначених інженерних підсистем і обробляє їх. Всі вони виконані у відповідності до сучасних технологій. З цієї причини підсистеми можуть легко управлятися командами, які надходять із одного центру (комп'ютера).

26 грудня 2018
Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

Мультифункціональні реле: конструкція і застосування

Людство вже більше 100 років використовує електричні прилади в побутових умовах і для виробничих потреб. Причому контроль і управління ними здійснюють найчастіше електронні блоки-контролери. Для комплексного захисту електричних і електронних пристроїв від впливу неприпустимих коливань напруги, а також неконтрольованого зростання споживаного ними струму і обмеження активної потужності застосовують багатофункціональні реле ZUBR серії MF.