DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 20 %

Цікаве з блогу

3 червень 2019
Облаштування теплої підлоги у лазні своїми руками

Облаштування теплої підлоги у лазні своїми руками

Чи можливо якісно зробити електричну теплу підлогу, обходячись без залучення професіоналів? Цілком! Достатньо мати мінімум виробничих навичок та прийняти до уваги деякі загальні нескладні рекомендації.

У рамках цієї статті ми намагатимемося не вникати у різні будівельні аспекти, а зосередимося на електричному обладнанні, правилах його монтажу та встановлення.

Варіантів конструкцій теплої електричної підлоги для лазні всього два. У якості нагрівального елементу може використовуватися кабель або інфрачервона плівка.

20 травня 2019
Огляд реле напруги ZUBR D2

Огляд реле напруги ZUBR D2

Спеціальний відеоогляд реле напруги ZUBR D2. Розповімо про комплектацію, переваги та особливості цього пристрою. Всі деталі в огляді!

13 травня 2019
Як перевірити реле напруги та терморегулятор

Як перевірити реле напруги та терморегулятор

Ми живемо в епоху, коли електробезпека та енергоефективність є найважливішими критеріями в оцінці роботи будь-яких технічних засобів. Наші опалювальні системи все ще використовують для роботи невідновлювані енергоресурси, тому так важливо забезпечити їх ефективну діяльність при мінімальних витратах ресурсів.

Для забезпечення електробезпеки використовують реле напруги. Ці пристрої надійно захищають все електричне обладнання від раптових стрибків напруги.

А для забезпечення енергоефективності роботи опалювальних систем використовують терморегулятори. Ці пристрої призначені для підтримки встановленої температури у приміщенні та її контролю протягом заданого періоду часу.

Однак буває так, що опалювальна система з тієї чи іншої причини не забезпечує задані температурні умови. Також буває, що реле не здатні виконувати свої захисні функції. Які елементи системи можуть стати причиною цих збоїв, як простому користувачу самостійно їх усунути та на що, перш за все, звертати увагу? На ці та інші питання ми дамо відповідь у цій статті.

18 квітня 2019
Реле напруги та стабілізатор: відмінності

Реле напруги та стабілізатор: відмінності

Більшість енергетичних підприємств та мереж на території СНД побудовані понад півстоліття тому та давно вичерпали свій ресурс. Через брак коштів у бюджеті, заміна застарілого обладнання відбувається дуже повільно, а енергомережі працюють зі збоями.

Сьогодні непоодинокі випадки перепадів напруги в електромережі, які можуть стати причиною виходу з ладу електроприладів та навіть спровокувати пожежу.

Захистити техніку від стрибків напруги допомагають такі прилади, як стабілізатор та реле напруги. У цій статті ми розглянемо їх переваги та недоліки та з’ясуємо, що краще придбати для захисту помешкання.