DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 20 %

Цікаве з блогу

7 грудня 2018
Система сніготанення і антизледеніння в приватних будинках

Система сніготанення і антизледеніння в приватних будинках

Системи сніготанення та антизледеніння призначені для запобігання утворення, а також видалення з поверхонь снігу та криги. Слизькі сходинки, доріжки та інші поверхні — це проблема для багатьох в зимовий період, як з цим впоратися читайте в даній статті.
21 листопада 2018
Як підключити терморегулятор до обігрівача?

Як підключити терморегулятор до обігрівача?

Коректне підключення терморегулятора до обігрівача:

— гарантує безпечну роботу системи опалення.

— забезпечує автоматизацію його роботи.

— підвищує ефективність нагріву завдяки економії електроенергії.

При цьому основною метою цієї операції є досягнення і підтримка теплового комфорту в приміщенні у максимально зручний для користувача спосіб. Для цього регулятори повинні бути змонтовані і підключені до нагрівача в повній відповідності з вимогами інструкції                                  компанії-виробника.

14 листопада 2018
Який терморегулятор вибрати для настінного обігрівача?

Який терморегулятор вибрати для настінного обігрівача?

До електричних обігрівачів настінного типу відносять інфрачервоні панелі і конвектори. Завданням терморегулятора для настінного обігрівача є контроль його роботи і регулювання температури повітря в приміщенні. Цей параметр визначає ступінь теплового комфорту.

7 листопада 2018
Як вибрати терморегулятор для електричного котла?

Як вибрати терморегулятор для електричного котла?

Електричні котли для опалювальних систем із застосуванням води в якості теплоносія отримали досить широке поширення. Такі котельні агрегати бувають переважно двох типів:

З трубчастими електронагрівачами (ТЕН).

Електродні (точніше — електролізних).

Їм, як і будь–яким іншим типам електронагрівальних приладів, потрібні терморегулятори, які, в свою чергу, вимагають правильного вибору.