DS Electronics сьогодні

Ми є великим виробником терморегуляторів terneo і реле ZUBR. Щорічне зростання попиту на нашу продукцію в Україні та її затребуваність за кордоном є для нас найкращою оцінкою та мотивацією до подальшого розвитку. ZUBR і terneo не поступаються в якості європейським аналогам і мають сертифікати відповідності стандартам Європейського союзу. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, а штат працівників уже налічує більше 100 людей.

Ми з вамиз 2003 року
У ЄС та СНД понад 1000 дилерів
Асортимент більше50 найменувань
Щорічне зростання більше 20 %

Цікаве з блогу

17 жовтня 2018
Порівняння цифрових і механічних терморегуляторів для теплої підлоги

Порівняння цифрових і механічних терморегуляторів для теплої підлоги

Одним з важливих елементів електричного опалення типу «тепла підлога» став терморегулятор. Він служить для автоматизації процесів управління і контролю температури в приміщенні, підвищення енергетичної та економічної ефективності експлуатації таких систем. За допомогою таких приладів витрати на електроенергію для теплої підлоги можна скоротити на 30 – 75%.

10 жовтня 2018
Однофазні та трифазні реле напруги: як вибрати?

Однофазні та трифазні реле напруги: як вибрати?

З метою недопущення можливого експлуатування електроприладів (включаючи побутову техніку, промислове і технологічне обладнання) в умовах зниженої / завищеної напруги живлення мережі використовують реле для контролю цього параметра. Воно являє собою автоматичний пристрій, який ефективно захищає всі типи електроустановок від виникнення аварій, коли напруга сильно відхиляється від номінальної величини в 230 В.

3 жовтня 2018
Вибір терморегулятора для теплої підлоги

Вибір терморегулятора для теплої підлоги

Все частіше тепла підлога використовується в якості основного або додаткового джерела тепла в приміщенні. Для правильного функціонування системи підігріву підлоги, його роботою необхідно управляти. Терморегулятор призначений для підтримки і зміни необхідного режиму роботи системи, він відповідає за правильність і економічність роботи теплої підлоги, тому до вибору терморегулятора необхідно підходити відповідально.

26 вересня 2018
Тепла підлога: переваги і недоліки

Тепла підлога: переваги і недоліки

Для того, щоб правильно вибрати систему опалення на основі електричної теплої підлоги, слід всебічно оцінити всі її переваги і недоліки.