Терморегулятор terneo st, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo st — просте керування теплом

Цифровий терморегулятор terneo st відрізняється простою та зручною конструкцією. Він може постійно підтримувати температуру електричної теплої підлоги в діапазоні від 5 до 40 °С. Дані про температуру надходять від датчика, розміщеного в підлозі.

Зручність у користуванні

Керування пристроєм здійснюється лише двома кнопками. А цифровий екран відображає температуру та спрощує навігацію в меню налаштувань. Ви можете зменшити яскравість екрана до 30 % у режимі очікування для економії електроенергії.

Усе необхідне для монтажу — в комплекті

Терморегулятор, температурний датчик із проводом, декоративна рамка — усе включено до комплекту. Монтаж здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека передусім

Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям. Також пристрій оснащений захистом від перегріву. Якщо температура всередині корпусу збільшиться до 85 °С, терморегулятор автоматично припинить роботу з міркувань безпеки. Увімкнення відбудеться після зниження температури до 80 °С і натискання на будь-яку кнопку.

Універсальний терморегулятор

Пристрій сумісний із більшістю нагрівальних кабелів, матів та плівок, а також датчиків температури, які представлені на ринку.

Технічні характеристики terneo st

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ± 10 %
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
Діапазон вимірюваних температур:
–28…+75 °С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (4)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним20 січня 2019
сброс не могу произвести доходит до 5 итак моргает
Алексей, инженер тех-поддержки21 січня 2019

Добрый день, для сброса на заводские настройки необходимо удерживать нажатой кнопку "-" в течение 30 сек. до появления на экране надписи "dEF". После отпускания кнопки, тер­мо­регулятор сбросит все настройки к заводским и пере­за­грузится. Из Вашего сообщения создается впечатление, что Вы просто нажали кнопку "-" и зашли в просмотр и изменение уставки. Если у Вас не получится сделать сброс настроек, наберите пож-та службу техподдержки по тел.: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним27 листопада 2018
Питання:
Добрый день. Скажите пожалуйста в чем может быть неисправность? После подключения терморегулятора светится цифра 63.1, иногда меняет значение на 63.2. Пол не греет. Температура настраивается. Датчик рабочий, нагревательный элемент рабочий. Спасибо.
Алексей, инженер тех-поддержки27 листопада 2018

Добрый день, необходимо произвести сброс на заводские настройки. Для этого удерживайте кнопку "-" в течение 30 с до появления на экране надписи "dEF", после этого терморегулятор перезагрузится.

Аноним16 серпня 2018
Питання:
показывает от 10-90П что может быть?
Алексей, инженер тех-поддержки16 серпня 2018

Добрый день, надпись от 10-90П на экране говорит о том, что терморегулятор перешел в процентное управлениее. Причиной этому может стать: неправильное подключение цифрового датчика или обрыв цепи датчика. Для устранения неполадки следует: проверить соответствие подключения дат­чика, проверить цепь датчика омметром, место соединения датчика к терморегулятору, отсутст­вие механических повреждений по всей длине соедини­тельного провода датчика, отсутствие сило­вых прово­дов, которые близко проходят.

Татьяна Иванькова
1 червень 2018
Переваги:

Очень удобный

Недоліки:

Коментар:
Простое и удобное устройство, установили вместо розетки, смотрится отлично!

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.