Терморегулятор terneo st, білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo st — оновлений дизайн бестселлеру!

Призначений для підтримки постійної температури від 5 до 40 °С в системах теплої підлоги на основі:

• Електричного нагрівального кабелю або плівки.
  • Водяної теплої підлоги, яка повинна керуватись нормально закритим або нормально відкритим електротермічним сервоприводом з робочою напругою 230 В.

Терморегулятор керує нагрівом згідно даних від температурного датчика, розміщеного в підлозі. Також пристрій сумісний із більшістю датчиків температури інших брендів. Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям. Енергонезалежна пам’ять зберігає всі налаштування у разі вимкнення живлення. Гарантія на пристрої terneo діє 36 місяців з моменту про­дажу за умови дотримання інструкції.

Лаконічний дизайн під будь-який інтер'єр

Керування пристроєм здійснюється за допомогою трьох кнопок. Цифровий екран відображає температуру та системні повідомлення. Також він робить зручнішою навігацію по меню налаштувань. Ви можете регулювати яскравість екрану в режимі очікування для зменшення акценту на терморегулятор в приміщенні. Терморегулятор виконаний з найкращого з протипожежних вимог пластику — клас V0

Корисна інформація для економії — Таймер відкладеного старту нагріву

Якщо ви збираєтеся на декілька днів поїхати і хочете щоб терморегулятор під час вашої відсутності підтримував економну температуру — використайте Таймер. До вашого повернення terneo ST відновить комфортну температуру. Максимально таймер може складати до 99 годин, тобто 4 доби.

Лічильник часу роботи навантаження

Витрати на теплу підлогу можна самостійно обчислити, помноживши час роботи теплої підлоги під навантаженням на потужність теплої підлоги та на тариф електроенергії.

Захист від внутрішнього перегріву

Це додатковий захід безпеки на випадок недостатньої затяжки силових проводів в клемах пристрою. Якщо температура всередині корпусу збільшиться до 80 °С, терморегулятор автоматично припинить роботу з міркувань безпеки. Увімкнення відбудеться після зниження температури до 60 °С і натискання на будь-яку кнопку.

Усе необхідне для монтажу — в комплекті

Терморегулятор, температурний датчик із проводом, декоративна рамка — усе включено до комплекту. Монтаж здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Технічні характеристики terneo st

Сфера використання:
Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей, Вбудований таймер
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ± 10 %
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
Діапазон вимірюваних температур:
–30…+125 °С
терморегулятор, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Завантажити у PDFUA
ВідеоінструкціяДивитися