Терморегулятор terneo s, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo s — сенсорна елегантність контролю

Терморегулятор призначений для керування обігрівом теплої підлоги в межах від 5 до 40 °С. Дані про температуру передаються з датчика, поміщеного в підлогу.

Приємний дизайн та інтерфейс

На цифровому екрані відображаються температура та системні повідомлення. Також він робить зручнішою навігацію по меню налаштувань. Сенсорні кнопки на корпусі мають елегантніший вигляд і служать довше.

Корисні додаткові функції

Ви можете налаштувати початок обігріву за таймером (від 0,5 до 99 годин). Якщо ви збираєтеся на якийсь час поїхати з дому — встановіть таймер, і з вашим поверненням в оселі буде комфортна температура.

Пристрій веде статистику часу нагріву, допомагаючи контролювати споживання електроенергії. Також ви можете вносити поправки у значення температури, що відображається на екрані.

Зручний монтаж

Усе необхідне для монтажу — в комплекті! Установлення відбувається в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека передусім

Пристрій обладнано термозахистом. Якщо температура всередині корпусу досягне 85 °С, терморегулятор припинить роботу, доки вона не знизиться до 80 °С. Також ви можете заблокувати кнопки, щоб параметри нагріву випадково не змінили, наприклад, ваші діти.

Універсальний терморегулятор

Пристрій може використовуватись із більшістю нагрівальних кабелів, плівок та матів, що представлені на ринку.

Технічні характеристики terneo s

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ± 10 %
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
Діапазон вимірюваних температур:
–26…+76 °С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (2)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним16 вересня 2018
Питання:
Як вестиме себе терморегулятор termeо s при пропаданні напруги живлення?
Олексій, інженер тех-підтримки17 вересня 2018

Доброго дня, при пропаданні напруги, терморегулятор terneo s вимкнеться і відключить навантаження. Після відновлення подачі напруги терморегулятор увімкнеться і продовжить свою роботу відповідно до налаштувань, які зберігаються в енергонезалежній пам'яті пристрою.

Аноним23 серпня 2018
Питання:
Могу я этот терморегулятор поставить вместо установленного у меня Interm RTC-70. С ним шел кабель... Если нет, то какие из Ваших купить (мне нужно три - все три Interm RTC-70 не работают изначально).
Алексей, инженер тех-поддержки27 серпня 2018

Добрый день, если мощность вашего кабеля не превышает 3000 ВА, то терморегулятор terneo s можно использовать. При этом обязательно использование датчика температуры terneo, который идет в комплекте с терморегулятором.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.