Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
Новинка
ZUBR D2 red

Реле напруги ZUBR D2 red з термозахистом призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Два типи часу затримки вмикання навантаження після аварійного спрацьовування. Журнал аварійних спрацьовувань здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних ситуацій.

ZUBR D2

ZUBR D2

Однофазне реле напруги в компактному корпусі

Товар закінчується

1 049грн

Реле напруги ZUBR D2 з термозахистом призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Два типи часу затримки вмикання навантаження після аварійного спрацьовування. Журнал аварійних спрацьовувань здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних ситуацій.

ZUBR D

ZUBR D

Однофазне реле напруги
546грн
Купити

Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки.

ZUBR Dt

ZUBR Dt

Однофазне реле напруги з термозахистом
611грн
Купити

Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. Оснащені термозахистом і професійною моделлю вимикання навантаження при безпечних відхиленнях напруги. Можна виставити затримку вмикання до стабілізації напруги

ZUBR R1

ZUBR R1

Побутове реле напруги
455грн
Купити

Ідеально підходить для захисту від надмірних коливань напруги окремого побутового приладу (наприклад, холодильника) потужністю до 3000 ВА. Особливістю реле є його встановлення в «євро» розетку.

ZUBR SR1 red

ZUBR SR1 red

Побутове реле напруги із сенсорним керуванням
456грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR SR1

ZUBR SR1

Побутове реле напруги із сенсорним керуванням
560грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки та білий цифровий екран. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR 3F

ZUBR 3F

Трифазне реле напруги
812грн
Купити

Призначене для захисту побутового та промислового обладнання (у тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.

ZUBR D16

ZUBR D16

Однофазне реле напруги
452грн
Купити

Допомагає захистити електрообладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Реле вимикає навантаження при настанні критичної ситуації. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки. Найчастіше застосовується з контакторами (магнітний пускач, силове реле).

ZUBR MF

ZUBR MF

Мультифункціональне реле
732грн
Купити

Забезпечує комплексний захист однофазної мережі: контролює недопустимі відхилення напруги, перевищення споживання струму та активної потужності. Оснащене затримкою на вимикання та вмикання навантаження.

ZUBR V3

ZUBR V3

Цифровий трифазний вольтметр
541грн
Купити

Дозволяє слідкувати за якістю електропостачання трифазної мережі, допомагає виявити злипання та порушення послідовності фаз. Напруга відображається на цифровому екрані.

ZUBR R2/P3/P6

ZUBR R2/P3/P6

Побутове реле напруги з подовжувачем

Товар закінчується

861грн

Призначені для захисту від 2 до 6 одиниць побутової електротехніки (залежно від моделі реле) загальною потужністю до 3000 ВА від надмірних коливань напруги. Особливістю реле є встановлення у стандартну «євро» розетку.

Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

ZUBR — реле для професіоналів

Застосування реле напруги, струму чи потужності необхідно для захисту вашого електрообладнання від аварійних ситуацій в мережі. Це особливо актуально в умовах, коли напруга може значно відхилятись від норми у зв’язку з перевантаженнями на лініях електропередач. Також неякісному електропостачанню сприяє застосування не завжди сучасних трансформаторів та іншого обладнання на підстанціях.

Чому саме ЗУБР?

Реле напруги ZUBR сприяють подовженню терміну експлуатації як побутового, так і промислового обладнання. Вони захищають його від аварійних ситуацій в мережі шляхом вимикання навантаження та відновлення її подачі після закінчення встановленого часу затримки. За допомогою захисних пристроїв для контролю струму можна оптимізувати роботу електричних двигунів, а мультифункціональні реле ZUBR забезпечать комплексний захист підключеного обладнання. Також у нашому асортименті є вольтметри, які допоможуть вам контролювати якість електропостачання.

Асортимент захисних пристроїв ZUBR представлений моделями як для однофазної, так і трифазної мережі. Також ви можете обрати виріб, виходячи з потрібного типу монтажу: деякі пристрої можна монтувати на DIN-рейку в розподільний щиток, інші — вмикати безпосередньо в розетку.

Крім різноманітності самих типів реле ЗУБР, ви можете підібрати пристрій потрібної потужності. Ми пропонуємо вам прилади потужністю від 1 000 до 13 900 ВА, які можуть витримувати силу струму від 5 до 63 А.

При проектуванні наших пристроїв ми надали особливої уваги чиннику безпеки. Матеріал для корпусу — самозагасаючий полікарбонат, а професійні моделі додатково оснащені термозахистом. Наша продукція відповідає вимогам європейських та українських норм безпеки, і це підтверджено наявністю відповідних сертифікатів.

Для виготовлення наших пристроїв ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених виробників, таких як EPCOS, Samsung, HTC та ін. Виробничий процес ретельно контролюється, і кожний виріб піддається передпродажним випробуванням. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому гарантія на всі пристрої ZUBR становить 5 років із дня продажу.

Ви можете купити продукцію торгової марки ZUBR в нашому офіційному Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах і гіпермаркетах на території всієї країни.

Захистіть своє обладнання із ZUBR!