Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Програмовані терморегулятори

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo pro

terneo pro

Програмований терморегулятор для керування теплою підлогою, пристроями обігріву та опалення
1 451грн
Купити
слонова кістка

Можливість налаштувати обігрів згідно з тижневим графіком окремо для буднів і вихідних. Дозволяє максимально ефективного використовувати електроенергію. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на 4 мовах. Статистика споживання електроенергії. Має вбудований датчик температури повітря, і додатково комплектується датчиком температури підлоги.

terneo pro-z

terneo pro-z

Програмований терморегулятор для керування інфрачервоними панелями та іншими електричними обігрівачами
1 367грн
Купити
Диапазон температуры:
0...30 °С

Терморегулятор terneo pro-z — це перш за все мобільний програмований комфорт. Ви можете налаштовувати графіки нагріву, і при цьому з легкістю використовувати терморегулятор у різних приміщеннях. Адже пряме встановлення в розетку — це так зручно!

terneo pro без датчика температури підлоги

terneo pro без датчика температури підлоги

Програмований терморегулятор для керування пристроями обігріву, без датчика температури підлоги
1 331грн
Купити
слонова кістка

Обігрів згідно з тижневим графіком для максимально ефективного використання електроенергії. Можливість створювати графік обігріву окремо для буднів і вихідних. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на 4 мовах. Статистика споживання електроенергії. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Програмовані терморегулятори

Терморегулятор — пристрій, який допоможе створити комфортні умови в приміщенні. А програмована модель ще й допоможе суттєво скоротити витрати на обігрів. Як саме? Давайте це з’ясуємо.

Автоматичний термостат дозволяє на тільки здійснювати обігрів у приміщенні до комфортних температурних умов, а й робити це тоді, коли це справді потрібно. Ви можете налаштовувати графік його роботи, який буде відрізнятись в будні та вихідні. Адже якщо ви працюєте в будні та вдома нікого немає, навіщо даремно витрачати електроенергію? Ви можете вибрати два або три періоди комфортної температури в будні, та один на вихідних, а решту часу буде підтримуватись економна температура.

Але робота за графіком — не єдина особливість автоматичних терморегуляторів. Програмне забезпечення пристроїв зазвичай дозволяє використовувати ряд додаткових функцій. Наприклад, якщо ви збираєтесь у відпустку на тиждень, а то й довше, термостат буде підтримувати окрему температуру від’їзду. А перед вашим поверненням — нагріє приміщення до комфортної температури. Або ж автоматичні термостати можуть мати функцію «відкритого вікна»: якщо ви провітрюєте приміщення, пристрій відреагує на різке зниження температурного рівня та вимкне обігрів.

Програмовані термостати збирають статистику споживання електроенергії за тиждень, місяць і навіть рік. Аналіз статистики допоможе вам оптимізувати споживання енергії.

При виборі програмованого терморегулятора для теплої підлоги чи іншого нагрівального обладнання потрібно врахувати спосіб керування пристроєм. Їх може бути два: за допомогою кнопок на самому пристрої або за допомогою смартфона та комп’ютера. Якщо з першим варіантом усе більш-менш зрозуміло, то віддалене налаштування через Wi-Fi-мережу — останній тренд в енергоефективності. За допомогою смартфона чи комп’ютера можна детальніше налаштовувати параметри роботи. Відповідні програмні інтерфейси ефективніше відображають статистику споживання.

За допомогою автоматичного термостата ви можете зробити ваш дім сучасним та енергоефективним. Не дивлячись на більш високу ціну, така інвестиція швидко окупиться економією на платежах за електроенергію. Ви можете купити програмований терморегулятор у нашому Інтернет-магазині. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти», а також оплатимо відправку. Крім того, наша продукція представлена більш ніж у 600 роздрібних магазинах і супермаркетах на території всієї країни.