Терморегулятор terneo pro, білий, без датчика температури підлоги

Колір: білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo pro — економія завдяки обігріву за тижневим розкладом

Оберіть до 3-х інтервалів комфортної температури протягом доби, решту часу terneo pro буде підтримувати економну температуру. Завдяки двом датчикам температури повітря та підлоги терморегулятор забезпечує найкращий комфорт в режимі "По повітрю з обмеженням по підлозі". Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії та підтримання комфортних умов у вашому домі.

Майстер налаштувань

При першому включенні terneo pro крок за кроком проведе вас по основним налаштуванням терморегулятора та заощадить ваш час. Додаткові налаштування використовуйте за бажанням. Якщо ви хочете купити терморегулятор terneo pro в іншому магазині, зверніть увагу на його дату випуску. Функція Майстер налаштувань додана в terneo pro з грудня 2022 року.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюєте кімнату — навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Активуйте функцію попереднього підігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву від температури «економ» до «комфортної» і корегувати час попереднього вмикання навантаження.

Зручність у керуванні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам’яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Оберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один із трьох основних режимів роботи:

• «таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень із можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;
  • «ручний»: постійно підтримується виставлена вами температура;
  • «від’їзд»: налаштування періоду, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватися задана температура «від’їзду».

Калібрування температури та статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за весь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагріву.

Легкий монтаж

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті! Установлення здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки керування терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С, терморегулятор припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С, він продовжить свою роботу.

Технічні характеристики terneo pro без датчика температури підлоги

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип керування:
Програмований
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,3 мА
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, декоративна рамка, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Температурний гістерезис полу:
1-10 °С
Межі регулювання (пол):
5...35 °С
Пределы регулирования (пол):
5...60 °С

Відгуки та питання (3)

Залишити відгукЗадати питання
6 грудня 2021
Питання:
Здраствуйте, почему не включаеться таймер, все настроено?
Алексей, инженер тех-поддержки7 грудня 2021

Здраствуйте, чтобы разобраться в ситуации, нам потребуется дополнительная информация. Пожалуйста обратитесь в службу Технической поддержки https://ds-electronics.com.ua/contacts/

2 вересня 2018
2 вересня 2018

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.