Терморегулятори

Як обрати терморегулятор?

8 серпня 2018
Як обрати терморегулятор?

Терморегулятор — це пристрій, завдання якого — регулювання та контроль температури. Спробуємо розібратися, який терморегулятор необхідний? Цей прилад управляє температурою повітря або підлоги в приміщенні. Температура — найважливіший фактор мікроклімату, що впливає на рівень комфорту.

Як обрати терморегулятор для інфрачервоного обігріву

12 липня 2018
Як обрати терморегулятор для інфрачервоного обігріву

Для управління роботою систем на основі електричних інфрачервоних панелей частіше за інших використовують терморегулятори торгової марки terneo. Всі вони в складі поставки мають вбудований датчик температури повітря і не комплектуються таким же для підлоги. Дайте відповідь на кілька питань, щоб визначитися з вибором:

• На якій стадії зараз ваш ремон?
  • Яка площа приміщення, що обігрівається?
  • На скільки високі у вас вимоги до комфорту?

#ЗАЦІНИ керування з телефону

11 липня 2018
#ЗАЦІНИ керування з телефону

Ви можете самостійно переконатися, як просто налаштувати роботу теплої підлоги з телефону. Щоб ознайомитися з інтерфейсом хмари і додатки зайдіть під публічним аккаунтом terneo: введіть логін [email protected] і пароль myterneo2018

Будова та види датчиків температури в кліматичних системах

10 квітня 2018
Будова та види датчиків температури в кліматичних системах

Терморегулятор сам по собі не може правильно керувати кліматичним обладнанням. Першою та чи не найважливішою ланкою в ланцюжку одержання комфортних умов у домі є температурний датчик. Що він собою являє, як працює та які бувають його види дізнайтесь із цієї статті

Терморегулятор: принцип роботи та види

23 березня 2018
Терморегулятор: принцип роботи та види

Що таке терморегулятор? Для чого він застосовується? Як працює та які існують його види? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій статті.