Мультифункціональне реле ZUBR MF2-63 red

Сила струму:40 А50 А63 А

Товар закінчився

1 712грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Максимальний контроль за трьома параметрами: напруга, струм та потужність

ZUBR MF2 red захищає обладнання від високої та низької напруги, обриву нуля, а також обмежує споживання струму чи потужності. При відхиленнях напруги ZUBR вимкне навантаження, а при перевищенні струму або потужності навантаження відключиться через заданий час затримки.

Мультифункціональне реле ZUBR MF2 red має компактний корпус шириною 2 модуля. Завдяки трьом цифровим екранам, одночасно відображає значення напруги, струму і потужності, що дуже зручно при контролі всіх параметрів одночасно. У режимі очікування доступна можливість налаштування яскравості екрану. У реле ZUBR MF2 red широкий функціонал, який об'єднав в собі: функції ZUBR CV2, контроль по струму і потужності ZUBR MF, а також можливість поглиблених налаштувань меж струму.

Висока точність вимірювання напруги і струму завдяки алгоритму True RMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель часу вимкнення навантаження

Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.

Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Затримка увімкнення

ZUBR MF2 red дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії, а також час затримки відключення навантаження при перевищенні допустимих значень струму або потужності.

Від заводу в реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад, холодильників і кондиціонерів, рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно заводських налаштувань затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. В налаштуваннях є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.
Для швидкого відновлення напруги у всьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, вимогливої до тривалості затримки на включення. А в MF2 red залиште затримку від заводу 3 сек.

Поглиблені налаштування для подовження терміну служби вашої техніки:

Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.

1. Гістерезис — абревіатура на екрані HУS

Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.

2. Захист від частих спрацьовувань поспіль — абревіатура на екрані rEP

Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.

При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.

Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.

Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.

3. Час відключення під час провалу напруги

Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

Підвищена безпека завдяки термозахисту

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.

Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 21 сек.

Проста установка

У ZUBR MF2 red зручне стандартизоване підключення вхід-вихід. Є можливість підключення без використання нульової клеми. Реле ZUBR MF2 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті, який оснащений стандартною DIN-рейкою шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Технічні характеристики ZUBR MF2 red

Категорія продукції:
Мультифункціональні реле
Струм, А:
63
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
13 900 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
176-210 В - 10 с, 164-176 В - 0,5 с, нижче 164 В - 0,04 с
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
вище 264 В - 0,04 с, 220-264 В - 0,5 с
Основна межа струму:
0,1-63 А
Обмеження активної потужності:
0,1-13,9 кВА
Точність вимірювання сили струму:
45-63 А ± 0,6 А, 10-45 А ±0,1 А, 1-10 А ± 0,2 А, <1 А ± 0,3 А
Номінальний струм навантаження:
63 А (макс. 80 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
Час затримки вимкнення навантаження:
0-240 с
Тип реле:
Поляризоване
Напруга живлення:
100-420 В
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,19 кг ±10 %
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 x 85 x 66
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
1 000 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Потужність, ВА:
більше 10 000
Комплект поставки:
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (8)

Залишити відгукЗадати питання
Артем
18 березня 2024
Переваги:

- компактное
- добротные клеммы
- работает тихо
- калибровка измерения напряжение и тока
- журнал аварийных отключений

Недоліки:

- хлипкая защелка
- тусклый дисплей без плавающей запятой
- маркий корпус там где дисплей
- отображает полную мощность вместо активной без возможности это настроить
- не считает энергию

Коментар:
(продолжение)

Раз уж реле меряет мощность, то хотелось бы видеть в нем и счетчик энергии, который можно было бы сбрасывать.

Радует разве что тихая работа реле, наличие журнала аварийных срабатываний и легкая настройка порогов отключения по напряжению. А вот просмотр всех показаний сделан вообще неудобно - удерживать кнопку 6 сек чтобы просто просмотреть показания? Напряжения и ток уже отображаются, почему было не сделать так чтобы можно было легко просмотреть все другие показания (PA, PF, COS) скажем на нижнем дисплее как это сделано в китайских релюшках?
Андрій, інженер технічної підтримки27 березня 2024

Благодарим вас за детальный отзыв о нашем продукте. Мы всегда стремимся к улучшению качества наших изделий и ценим вашу обратную связь. Собрав отзывы от клиентов, приняли решение убрать измерение косинуса по причине крайне малой востребованности этой функции. По этому, ее реализация не получит развития по повышению точности, а функция будет убрана в следующих версиях прошивки. Плавающую запятую добавлять нет необходимости, на данный момент это не целесообразно. По дисплею, в плане отдела разработки стоит повышение яркости в будущем. В инструкции по вашему замечанию так же внесем информацию о полной мощности. Если у вас есть еще какие-либо пожелания или предложения, сообщайте нам. Мы всегда готовы улучшать нашу продукцию с учетом мнения наших клиентов.

Артем
18 березня 2024
Переваги:

- компактное - добротные клеммы - работает тихо - калибровка измерения напряжение и тока - журнал аварийных отключений

Недоліки:

- хлипкая защелка - тусклый дисплей без плавающей запятой - маркий корпус там где дисплей - отображает полную мощность вместо активной без возможности это настроить - не считает энергию

Коментар:
Впечатления от реле довольно негативные. При первом снятии с DIN рейки сломалась защелка, хотя снимали аккуратно. Написал в поддержку, выслали новую. Дисплей даже на максимальной яркости 100 довольно тусклый, в хорошо освещенной комнате за дымчатой дверцей РЩ нормально видно максимум с полуметра. Возможно с белой подсветкой ярче, но эту версию попробую найди в наличии. Помимо этого, корпус там где дисплей довольно маркий, так что если еще и залапать его, то видно становится еще хуже. А вот индикатор работы реле довольно яркий, настолько что даже отчасти затмевает показания мощности. Показания тока и мощности отображаются с точностью до десятых, плавающей запятой нет, хотелось бы видеть это в реле за которое просят такие деньги. Мощность показывает почему-то полную, а не активную как в серии MF, причем нигде в инструкции даже не указано что это полная. Порог отключения настраивается также по полной мощности. Расстраивает и то, что нет возможности выбрать какую мощность отображает устройство, и по какой срабатывает отключение. Можно настроить будет ли устройство срабатывать по току или по мощности, так почему же не добавить возможность выбрать по какой - активной или полной?
Аноним
21 листопада 2023
Питання:
Добрый день.
Возможна ли доставка трёх реле в Германию и оплата по системе пейпал?
Андрій, інженер техпідтримки24 листопада 2023

Добрый день !
Да, можем отправить. По оплате есть разные варианты. Пожалуйста отправьте ваш запрос на почту [email protected] и на отдел продаж полностью проконсультирует вас.
Спасибо за ваше обращение !

Аноним
31 жовтня 2023
Питання:
Добрый день! Мне было интересно, будут ли видны красные номера MF 2 за этой дверью?
https://www.electricautomationnetwork.com/351869-thickbox_default/transparent-door-54m-mistral41f-abb-1slm004100a1915.jpg
Представник компанії3 листопада 2023

Добрый день. Индикация за этой дверью видима хорошо, но все очень индивидуально, если солнечные лучи будут попадать на дверцу, индикация будет невидима практически.

Аноним
2 вересня 2023
Питання:
Доброго дня.
1. Чи це реле вільнорозімкнуте? Чи буде проходити через його фазову клему струм, якщо зі сторони входу буде відсутня напруга, а зі строни виходу її подати?
2. Чи не буде проблем, якщо його підключити між сонячним інвертором і мережею, який вдень буде "віддавати" струм В мережу, а вночі дім буде споживати струм З мережі?

Дякую.
Андрій, інженер тех-підтримки18 вересня 2023

Доброго дня.
1. Реле у вимкненому стані розімкнуте, на вихідну клему можна подавати напругу.
2. Проблем з підключенням інвертора до нашого реле не буде.

Віталій
23 липня 2023
Переваги:

функціонал MF у 2 din корпусі

Недоліки:

при першій же інсталяції зламалася засувка, пластик такий самий як і на корпусі, дуже крихкий

Коментар:
купив даний девайс тиждень тому, при першій же інсталяції зламалася засувка, пластик такий самий як і на корпусі, дуже крихкий. не один виробник не робить з нього клямки. І раніше, у старих девайсах Зубр такого не було
Волик А.
5 червень 2023
Переваги:

компактность, функционал, индикация, интелектуальность

Недоліки:

-

Коментар:
В продолжении диалога по реле серий MF и MF2. Очень хочется что-бы индикация ТОКА и ПОЛНОЙ МОЩНОСТИ было бы плавающей запитой для более точного понимания характера нагрузки. Я занимаюсь профессионально электромонтажом и ФОП имеем на эту тему устанавливаю в 90% случаем реле нашего отечественного бренда ZUBR, ZBUZ.

Плавающая запятая - функция перехода точки делящей целые и дробные части числа в левую или правую часть дисплея для более точного отображения параметров оператору в ограниченном пространстве дисплея.

Пример:
Реальный ток
0,235
Индикация типа 00,0
0,2
Индикация типа 0,00
0,23
Индикация типа 0,000
0,235

Тоже по мощности
Реальная полная мощность
1,55 кВт

Индикация типа 00,1
1,5
Индикация типа 0,00
1,55

Андрій, інженер тех-підтримки16 червень 2023

Дякуємо, цю пропозицію також передали до відділу розробок.

Волик А.
4 травня 2023
Переваги:

мечтал про такой функционал

Недоліки:

пока не выявленно

Коментар:
былобы здорово что-бы на корпусе указывали единицы измерения В (Вольт), А (Ампер), кВт (киловат) ибо с первых минут непонятно в каких единицах идет измерение мощности. Также я думаю былобы правильно указать в инструкции что измерение умножая ток на напряжение из дисплея мы получаем Полную мощность в В×А, а дисплек Р указывает активную мощность
Андрій, інженер тех-підтримки16 травня 2023

Дякуємо за пропозиції та корисний зворотний зв'язок. Реле відображає на нижньому екрані повну потужність (PF, кВА). Щоб зменшити непорозуміння: ми внесемо правки до інструкції та у всіх описах слово «потужність» замінимо на «повна потужність», а також розглянемо можливість нанесення одиниць вимірювання на корпусі.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU