Реле напруги ZUBR D6-40 red

Сила струму:40 А50 А63 А

Товар закінчився

3 228грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Два режими роботи

Реле напруги ZUBR D6 red призначений для захисту побутового та промислового електрообладнання (в т.ч. трифазних електродвигунів) та може працювати в режимах: однофазного або трифазного навантаження.

У режимі однофазного навантаження реле захищає від критичних стрибків напруги в мережі і в разі аварії на одній з фаз, буде відключена тільки аварійна фаза. У такому режимі ZUBR D6 red можна використовувати замість трьох однофазних реле!

У режимі трифазного навантаження реле захищає від критичних стрибків напруги в мережі, асиметрії, обриву фаз (функцію можна вимкнути), контролює порядок чергування фаз (функцію можна вимкнути) і в разі аварії на одній з фаз, будуть вимкнені всі фази. У такому режимі ZUBR D6 red можна використовувати замість трифазного реле з контактором!

Під час роботи реле вимірює і відображає діюче значення напруги на кожній з фаз. Всі налаштування та значення аварійних відключень зберігаються в енергонезалежній пам'яті.

Короткий відеоогляд 

Вигідне рішення та 6 модулів в щиті

Фінансово ZUBR D6 red вигідніше, ніж три однофазних реле напруги. До того ж воно компактне і займає 6 стандартних модулів в розподільному щиті. Його монтаж відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Точність вимірювання та професійна модель вимкнення навантаження

ZUBR D6 red використовує метод вимірювання напруги в мережі - True RMS. Він значно знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.

ВАЖЛИВО! Якщо ви звіряєте показання реле з вашим вимірювальним приладом, перевірте, щоб принцип вимірювання вашого приладу теж був True RMS. Інакше показання реле і вашого вимірювального приладу можуть відрізнятися. Якщо ви все ж більше довіряєте своєму вимірювальному приладу, то показання реле можна відкоригувати поправкою в показаннях напруги на екрані реле ± 20 В.

Ви можете задіяти професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.

Безпека і комфорт в користуванні

  • Реле напруги ZUBR D6 red оснащені захистом від перегріву. Він активується, якщо температура всередині корпусу перевищить 70 °С.
  • Ви можете подивитися температуру всередині корпусу в будь-який момент, для моніторингу стану реле.
  • Ви можете заблокувати кнопки управління реле, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи.
  • Ви можете відключити екрани реле в режимі очікування, щоб комфортно використовувати реле в житловому приміщенні. У разі аварії на якійсь із фаз, екран буде блимати.

Додаткова безпека обладнання, яке захищається

В ZUBR D6 red реалізовані нові функції, використання яких додатково попередить вихід з ладу техніки, що захищається, за рахунок зменшення повторних спрацьовувань реле:

  • регульована максимальна кількість спрацьовувань захисту поспіль;
  • регульований гістерезис за напругою.   

Журнал аварійних спрацьовувань

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 99 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування термозахисту). Щоб оцінити стан і якість вашої електромережі, ви можете скинути журнал вручну. Так можна проаналізувати характер і частоту аварій за певний проміжок часу. Журнал також скидається при зміні режиму роботи реле (однофазного та трифазного навантаження).

Бібліотека фігур для Visio завантажити

Технічні характеристики ZUBR D6 red

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
3х40
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
3 ф. (230/380 Вольт), 1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
3 x 8 800 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
Перекіс (асиметрія) фаз:
10-80 В
Час відключення при перекосі фаз:
0-30 с
Напруга живлення:
3 х 100–420 В ~ 50 Гц
Маса:
0,43 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
106 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
реле - 1 шт, гарантійний талон, інструкція та техпаспорт - 1 шт, пакувальна коробка - 1 шт

Відгуки та питання (2)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
5 червень 2023
Питання:
Доброго дня! Після першого мотажу реле видало іінформацію L1, L3, L2, підключило навантаження в режимі однофазного навантаження пропрацювало годин 5 та почало видавати помилку Erl на 2 і 3 реле почерговим миганням із значенням напруги, однак навантаження не відімкнуло (напруга перебувала в заданих межах). Після відключення живлення помилка пропала однак через той самий період знову виникла. Після цього було поміняно другу і третю фазу місцями і повторно запущено реле. Після перекидки фаз зауважив що змінився перехід з однофазного режиму в трьохфазний - це відбувалось без розмикання реле на відміну від попереднього підключення., коли при переході з одного режиму в інший було чути розмикання контактів. Однак протягом приблизно такого самого часу знову виникла помилка Erl але тільки на другіому реле без відключення навантаження (напруга перебувала в заданих межах). Також насторожили покази лічильника спрацювання захисту які відображали цифру 75. Очевидно що реле не працює в нормальному режимі, у чому може бути проблема?
Андрій, інженер тех-підтримки16 червень 2023

Доброго дня! Зверніться будь-ласка до служби технічної підтримки DS Electronics: https://ds-electronics.com.ua/contacts/.

Аноним
20 серпня 2022
Питання:
Доброго дня.
Щось відбулося на лінії до нашого лічильника, можлива зміна фаз. Реле напруги видало помилку L1: L3, L2 і не подавало напругу. Ми змінили місцями фази, все запрацювало. Наразі, за 12 годин як змінили фази, видає нову помилку "ErL", напруга є, але турбує дана помилка.
Попередня зміна фаз відбулася десь біля трансформатора, проводились "планові" роботи. 2 тижні нас не було вдома і 2 тижні не було електроннергії.
Андрій, Інженер технічної підтримки23 серпня 2022

Доброго дня. Так, перша помилка свідчила про порушенням порядку чергування фаз. Помилка на екрані ErL може свідчити про проблему з самим силовим реле, щоб в цьому пересвідчитися потрібно вимкнути пристрій автоматом від живлення 220 вольт на 5 секунд і також зробити скидання до заводських налаштувань. Якщо після всіх виконаних дій помилка ErL залишиться тоді відправляйте до нас у сервісний центр на гарантійний ремонт!

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU