Доставка
Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
Гарантія
5 років з моменту продажу
Оплата
Повернення або обмін
Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.
Реле напруги ZUBR D2 захищає від критичних стрибків високої та низької напруги, а також від обриву нуля. У випадку аварійної ситуації реле напруги відключає навантаження, а при нормалізації включає назад. Широкий функціонал реле напруги дозволяє оптимізувати кількість спрацьовувань завдяки індивідуальним налаштуванням під вашу мережу.
Оскільки сучасний щит вже включає нульову шину, то наявність транзиту нуля в пристрої перестала бути актуальною. З 2024 року всі двомодульні реле напруги будуть підключатися за допомогою трьох клем.
TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.
Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.
Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).
Швидкість відключення навантаження за замовчуванням та у разі застосування Професійної моделі відключення.
Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).
ZUBR D2 дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії. За замовчуванням від заводу реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 999 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.
Згідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. Також в налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.
Для швидкого відновлення напруги в усьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка вимагає тривалості затримки на включення.
Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.
Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.
Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.
При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.
Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.
Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.
Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.
Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.
Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).
Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.
Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.
Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 24 сек.
ZUBR D2 має дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань та розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана та індикатора.
Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).
Приклади монтажних схем на автоматиці Hager та Schneider
Бібліотека фігур для Visio завантажити
Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.
Питання:
добрый вечер! на вводе до счетчика стоит автомат 25 ,какое реле напряжения лучше ставить после счетчика,Добрый день, устанавливайте реле напряжения на ступень выше автоматического выключателя. Так как в линейке D2 нет реле на 32 А, рекомендуется взять реле на 40 А.
Питання:
добрый вечер! на вводе до счетчика стоит автомат С40, какой зубр ставить после счетчика,тоже на 40 или на 50? и еще один вопрос-в одном видио мастера профи-фирма показывали рассказывали что желательно реле ставить параллельно с автоматом, для случая поломки,выхода из строя реле,. автомат в выключенном положении,но стоит реле сгореть включаешь автомат и квартира опять с электричеством. но как подключать не показали и нигде не могу найти, подскажите как и если можно фото или рисунок подключения.СПАСИБО.Здравствуйте! Реле напряжения выбирают исходя из мощности подключаемой нагрузки. Поэтому нужно понимать суммарную мощность нагрузки в Вашем доме. Также, рекомендуем выбирать реле на номинал выше вводного автомата (если Ваш автомат на 40А, Вам подойдет реле на 50А). Если Вы не обладаете навыками безопасной работы в электрощитах и установках, рекомендуем обратиться в профильную компанию. Если коротко, байпасный автомат шунтирует фазу вход и фазу выход, подводимые к реле напряжения, а номинал его должен быть не меньше номинала вводного автомата.