Реле напруги з контролем струму ZUBR CV2-50 red

Сила струму:40 А50 А63 А

ZUBR CV2 red захищає обладнання від високої та низької напруги, обриву нуля, а також обмежує споживання струму чи потужності. При відхиленнях напруги ZUBR вимкне навантаження, а при перевищенні струму або потужності навантаження відключиться через заданий час затримки.

Товар закінчився

1 522грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

5 років з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Реле напруги з контролем струму в компактному корпусі

ZUBR CV2 red захищає обладнання від високої та низької напруги, обриву нуля, а також обмежує споживання струму чи потужності. При відхиленнях напруги ZUBR вимкне навантаження, а при перевищенні струму або потужності навантаження відключиться через заданий час затримки.

ZUBR CV2 red об'єднав в собі переваги трьох пристроїв: компактність і максимум функцій від ZUBR D2, контроль по струму і потужності від ZUBR MF, поглиблені Налаштування меж струму від ZUBR I. При цьому вартість ZUBR CV2 red привабливіша за ZUBR MF.

Оскільки сучасний щит вже включає нульову шину, то наявність транзиту нуля в пристрої перестала бути актуальною. З 2024 року всі двомодульні реле напруги будуть підключатися за допомогою трьох клем.

Короткий відеоогляд

Висока точність вимірювання напруги і струму завдяки алгоритму True RMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель часу вимкнення навантаження

Професійна модель корисна для мережі змінного струму низької якості або мережі, перевантаженої потужним обладнанням, де часті просідання напруги призводять до частих спрацьовувань реле.

Активуйте модель Pro, щоб не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги (див. таблицю нижче). Модель Pro розроблена відповідно до рекомендацій щодо забезпечення стабільності роботи комп'ютерів та іншого обладнання до перешкод та перебоїв у мережі електроживлення ITIC (CBEMA).

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга, струм або потужність при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Затримка увімкнення

ZUBR CV2 red дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії, а також час затримки відключення навантаження при перевищенні допустимих значень струму або потужності.

Від заводу в реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад, холодильників і кондиціонерів, рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. Також в налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.

Для швидкого відновлення напруги у всьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, вимогливої до тривалості затримки на включення. А в CV2 red залиште затримку від заводу 3 сек.

Поглиблені налаштування для подовження терміну служби вашої техніки:

Перш ніж застосовувати поглиблені налаштування, наполегливо рекомендуємо переконатися, що верхня або нижня межі напруги виставлені відповідно до якості саме вашої мережі та обладнання, що захищається, терпимо до них.

1. Гістерезис — абревіатура на екрані HУS

Гістерезис призначений для оптимізації кількості спрацьовувань, коли напруга в мережі близька до встановлених меж і нестабільна. Якщо можливості розширити межі діапазону напруги вже немає, додайте гістерезис в діапазоні від 0 до 5 В. Перш ніж подати навантаження на підключене обладнання переконайтеся, що напруга змістилася від меж на величину гістерезису і лише після цього подайте навантаження на нього.

2. Захист від частих спрацьовувань поспіль — абревіатура на екрані rEP

Щоб виключити згубний вплив частих короткочасних спрацьовувань на техніку, що захищається, задійте функцію «Максимальна кількість спрацьовувань поспіль». Вона необхідна для захисту чутливого до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильника або кондиціонера.

При спрацьовуванні захисту встановленої кількісті разів поспіль, наприклад 5, реле відключить техніку, що захищається, та заблокується, при цьому на екрані з'явиться повідомлення «rEP». Блокування дозволяє привернути увагу користувача до проблеми мережі або необхідності внести зміни в налаштування реле.

Розблокуйте реле натисканням будь-якої кнопки та перевірте причину спрацьовування в Журналі аварій. У разі потреби змініть налаштування захисту, якщо це не суперечить можливостям підключеного навантаження.

Якщо користувач з будь-якої причини не звернув увагу на блокування пристрою, то через 1 годину реле самостійно розблокується, щоб забезпечити тимчасову роботу обладнання, що захищається. Зверніть увагу, що в такій ситуації важливо усунути причину спрацьовування реле.

3. Час відключення під час провалу напруги

Корисна функція для тих, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 В (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 В (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

Підвищена безпека завдяки термозахисту

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому заблимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів на добу, реле заблокується і напис «oht» відображатиметься постійно. Усуньте проблему перегріву та зачекайте, поки температура всередині реле опуститься нижче 60 °С — реле підкаже про це появою на екрані крапки в кінці «oht.» Потім, щоб розблокувати, натисніть будь-яку кнопку реле.

Щоб переглянути температуру всередині корпусу під час перегріву, натисніть кнопку «i». Якщо перегріву немає, для перегляду температури утримуйте «i» 21 сек.

Зручність в управлінні

Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань, розшифровки абревіатур пунктів меню, а також всіх вимірюваних параметрів. Цифровий екран постійно відображає значення напруги і струму або потужності, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість налаштування яскравості екрану в режимі очікування.

Проста установка

У ZUBR CV2 red зручне стандартизоване підключення вхід-вихід. Є можливість підключення без використання нульової клеми. Реле ZUBR CV2 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті, який оснащений стандартною DIN-рейкою шириною 36 мм.. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Технічні характеристики ZUBR CV2 red

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
50
Спосіб монтажу:
На DIN-рейку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
Є
TrueRMS:
Є
Проф. затримка відключення:
Є
Нижня межа напруги:
120–210 В
Верхня межа напруги:
220–280 В
Номінальна потужність навантаження:
11 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
0,1-10,0 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120В)
Час вимкнення навантаження в разі перевищення напруги:
не більше 0,04 с
Основна межа струму:
0,1–50 А
Обмеження активної потужності:
0,1–11 кВА
Точність вимірювання сили струму:
0,5–63 А ± 0,2 А
Номінальний струм навантаження:
50 А (макс. 60 А в течение 10 мин.)
Час затримки включення навантаження:
0–240 с
Час затримки вимкнення навантаження:
3–600 с
Тип реле:
Поляризоване
Напруга живлення:
100–420 В
Переріз проводу:
не більше 16 мм²
Маса:
0,19 кг ±10 %
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
36 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
10 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
500 000 циклів
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
реле - 1 шт, гарантійний талон, інструкція та техпаспорт - 1 шт, пакувальна коробка - 1 шт

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
Вячеслав
26 липня 2023
Переваги:

Показывает как текущее напряжение так и текущий ток. Может срабатывать как по превышению напряжения, так и по превышению тока. Ведет журнал срабатываний реле, и именно с этим и связанна его ошибка. Есть Режим PRO.

Недоліки:

Есть один нюанс, если бывают частые срабатывания реле по перегрузке, например пользователь выставил значение срабатывания 250 В, а в сети оно колеблется от 245 до 252, то от частых срабатываний реле оно может зависнуть с ошибкой Err Rep, и в этом состоянии электроэнергия на потребителя подаваться не будет. Таймауты срабатывания не особо помогают. Режим Pro тоже. Для того чтобы возобновить подачу нужно нажать на кнопку меню (квадратик). Эта же ошибка присуща всем моделям Rev 2.
Слабая защёлка крепления к шине не всегда нормально застегивается на ней.

Коментар:
Прекрасное реле. Показывает как текущее напряжение так и текущий ток. Может срабатывать как по превышению напряжения, так и по превышению тока. Но есть один нюанс, если бывают частые срабатывания реле по перегрузке, например пользователь выставил значение срабатывания 250 В, а в сети оно колеблется от 245 до 252, то от частых срабатываний реле оно может зависнуть с ошибкой Err Rep, и в этом состоянии электроэнергия на потребителя подаваться не будет. Для того чтобы возобновить подачу нужно нажать на кнопку меню (квадратик).
Андрій, інженер тех-підтримки17 серпня 2023

Функція захисту від частих спрацьовувань спрямована на зниження згубного впливу частих відключень на техніку, що захищається. Якщо Ваше обладнання терпиме до частих вимкнень-вмикань, Ви можете вимкнути цю функцію, встановивши значення «oFF» в меню «rEP». При налаштуванні параметрів захисту керуйтеся вимогами до обладнання, що захищається. У найближчому майбутньому прошивка CV2 оновиться і реле автоматично включатиме навантаження через годину після спрацьовування захисту від частих спрацьовувань.

Також, щоб знизити частоту спрацьовувань за межею, коли напруга в мережі близька до межі та не стабільна, рекомендуємо налаштувати Гістерезис (пункт «HYS» у меню). Так, наприклад, при встановленому значенні гістерезису 2, навантаження буде відключатися при перевищенні заданої межі і включаються тільки коли напруга в мережі стабілізується до встановленої межі і ще на 2 В.

Для зменшення кількості спрацьовувань за нижньою межею рекомендуємо налаштувати Час відключення під час провалу напруги (пункт «LUt» у меню). Тоді за певних зниженнях напруги захист спрацює не відразу, а після заданого Вами часу.

Журнал аварійних спрацьовувань необхідний, щоб оцінити тип спрацьовувань реле та за необхідності внести поправки до налаштувань захисту.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

Епіцентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU