Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR D6 red

ZUBR D6 red

Реле напруги з режимами роботи: однофазного і трифазного навантаження
2 872грн
Купити

У режимі однофазного навантаження пристрій виконує функціонал трьох однофазних реле з незалежними налаштуваннями. У режимі трифазного навантаження налаштування та управління будуть загальними для всіх силових реле, при цьому пристрій буде захищати обладнання від виходу напруги за допустимі межі, контролювати асиметрію фаз, порядок чергування та обрив фаз.

ZUBR D2-50 red

ZUBR D2-50 red

Однофазне реле напруги на 2 модуля з термозахистом, TrueRMS, ProModel
1 144грн
Купити
ZUBR D2

ZUBR D2

Однофазное реле напруги на 2 модуля з термозахистом, TrueRMS, ProModel
1 360грн
Купити

Реле напруги ZUBR D2 з термозахистом призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Два типи часу затримки вмикання навантаження після аварійного спрацьовування. Журнал аварійних спрацьовувань здатний зберегти в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних ситуацій.

ZUBR D

ZUBR D

Однофазне реле напруги
1 014грн
Купити

Реле напруги ZUBR D25-63 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Відновлення подачі навантаження здійснюється після закінчення часу затримки.

ZUBR Dt

ZUBR Dt

Однофазне реле напруги з термозахистом
1 068грн
Купити

Реле напряжения ZUBR D25-63 (t) предназначены для защиты оборудования от чрезмерных колебаний напряжения. Оснащены задержкой на включение подачи нагрузки. Особенностью моделей является наличие термозащиты и профессиональной модели выключения нагрузки при безопасных отклонениях напряжения.

ZUBR MF

ZUBR MF

Мультифункціональне реле
1 327грн
Купити

Забезпечує комплексний захист однофазної мережі: контролює недопустимі відхилення напруги, перевищення споживання струму та активної потужності. Оснащене затримкою на вимикання та вмикання навантаження.

ZUBR I

ZUBR I

Однофазне реле струму
1 165грн
Купити

Захищає електрообладнання від перевантаження шляхом обмеження споживання струму. Оптимізує роботу електродвигунів: забезпечує контроль холостого ходу, обмежує роботу на максимальних навантаженнях і захищає від перевантаження.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

ZUBR — реле для професіоналів

Застосування реле напруги, струму чи потужності необхідно для захисту вашого електрообладнання від аварійних ситуацій в мережі. Це особливо актуально в умовах, коли напруга може значно відхилятись від норми у зв’язку з перевантаженнями на лініях електропередач. Також неякісному електропостачанню сприяє застосування не завжди сучасних трансформаторів та іншого обладнання на підстанціях.

Чому саме ЗУБР?

Реле напруги ZUBR сприяють подовженню терміну експлуатації як побутового, так і промислового обладнання. Вони захищають його від аварійних ситуацій в мережі шляхом вимикання навантаження та відновлення її подачі після закінчення встановленого часу затримки. За допомогою захисних пристроїв для контролю струму можна оптимізувати роботу електричних двигунів, а мультифункціональні реле ZUBR забезпечать комплексний захист підключеного обладнання. Також у нашому асортименті є вольтметри, які допоможуть вам контролювати якість електропостачання.

Асортимент захисних пристроїв ZUBR представлений моделями як для однофазної, так і трифазної мережі. Також ви можете обрати виріб, виходячи з потрібного типу монтажу: деякі пристрої можна монтувати на DIN-рейку в розподільний щиток, інші — вмикати безпосередньо в розетку.

Крім різноманітності самих типів реле ЗУБР, ви можете підібрати пристрій потрібної потужності. Ми пропонуємо вам прилади потужністю від 1 000 до 13 900 ВА, які можуть витримувати силу струму від 5 до 63 А.

При проектуванні наших пристроїв ми надали особливої уваги чиннику безпеки. Матеріал для корпусу — самозагасаючий полікарбонат, а професійні моделі додатково оснащені термозахистом. Наша продукція відповідає вимогам європейських та українських норм безпеки, і це підтверджено наявністю відповідних сертифікатів.

Для виготовлення наших пристроїв ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених виробників, таких як EPCOS, Samsung, HTC та ін. Виробничий процес ретельно контролюється, і кожний виріб піддається передпродажним випробуванням. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому гарантія на всі пристрої ZUBR становить 5 років із дня продажу.

Ви можете купити продукцію торгової марки ZUBR в нашому офіційному Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більше ніж у 600 будівельних магазинах і гіпермаркетах на території всієї країни.

Захистіть своє обладнання із ZUBR!