Тепла підлога торгової марки RATEY

RATEY

Основою електричної теплої підлоги RATEY (Ратей) є нагрівальний кабель або плівка. Вони мають багатошарову ізоляцію з високими показниками міцності та володіють антикорозійними властивостями. Використовуючи наші кабелі або нагрівальні плівки, ви отримуєте високоефективну, довговічну та безпечну систему «тепла підлога». Але це не єдина сфера застосування продукції RATEY.

Переваги наших нагрівальних кабелів

Широкий асортимент

У нас представлені дві лінійки одно і двожильних кабелів. Кожна лінійка включає в себе комплектації різної довжини та потужності. Ви можете підібрати нагрівальний кабель потрібного типу та цінової категорії, що максимально відповідає вашому проекту.

Стійкість до перегріву

Він може бути спричинений, наприклад, неправильним монтажем або заливанням стяжки (утворенням у ній повітряних бульбашок). Нагрівальні кабелі також стійкі до різких коливань напруги в мережі.

Безпека при експлуатації

Усі нагрівальні кабелі проходять перевірку ізоляції під напругою в 10 раз більшою, ніж робоча. Конструкція всіх кабелів має захисне обплетення, яке мінімізує вплив електромагнітних хвиль і служить заземленням при аварійних ситуаціях. Також усі кабелі стійкі до механічного впливу.

Надійність конструкції

Частини кабелю в місці з’єднання «холодного» і «гарячого» кінців струмопровідної жили захищені від руйнівного впливу теплових деформацій протягом усього терміну експлуатації.

На нагрівальні кабелі RATEY діє гарантія до 25 років. Гарантійні зобов’язання поширюються на весь кабель у зборі за умови дотримання правил транспортування, зберігання, укладання (монтажу) та експлуатації.  

Нагрівальні плівки мають більш вузьку сферу застосування. Їх найкраще використовувати для облаштування основного або додаткового обігріву  як системи «тепла підлога», якщо у вас немає можливості залити додаткову піщано-цементну стяжку. Ви можете монтувати нагрівальну плівку RATEY під ламінат, лінолеум і навіть килимове покриття.

Переваги нагрівальних плівок РАТЕЙ:

  • Просте та швидке встановлення. Вам не потрібно заливати ніяких стяжок. Для монтажу 20 м² нагрівальної плівки потрібно лише 23 години. Таку теплу підлогу можна встановити під ламінат, паркетну дошку і навіть під лінолеум.
  • Економний обігрів. Нагрівальна плівка RATEY, на відміну від звичайних нагрівальних плівок,  при нагріванні до 60 °С знижує споживання енергії на 23 %.
  • Безпека при використанні. Завдяки окремому нанесенню вуглецевого нагрівального елемента та срібного провідника, у випадку локального пошкодження струм у плівці не утворює іскру.

Гарантія на нагрівальну плівку становить 10 років!        

Відчуйте всі переваги якісної теплої підлоги, яку ви отримаєте з нашими нагрівальними кабелями та плівками! Її легко монтувати, вона не потребує спеціального догляду і, що найголовніше, економить ваші гроші. Тепла підлога RATEY — надійне капіталовкладення. Завдяки  тривалому терміну експлуатації вона послужить вам, вашим дітям і навіть онукам.

Тепла підлога RATEY

Перейти в каталог
RD1 175 Вт

RD1 175 Вт

9,8 м, 271 Ом
1 422грн
RD2 200 Вт

RD2 200 Вт

11 м, 238 Ом
1 632грн

Часті запитання про продукти RATEY

Дивитися усі питання і відповіді
Скільки потрібно часу, щоб нагріти приміщення після першого вмикання та в подальшому?

Усе залежить від потужності теплої підлоги та наявності тепловтрат у приміщенні. Перше нагрівання може тривати від декількох годин до двох діб.

Чи обов’язкова стяжка висотою мінімум 3 см для нагрівального кабелю?

Стяжку заливати обов’язково. Вона сприяє більш рівномірному розподілу тепла, а також зменшує механічне навантаження на кабель.

Чи можна не використовувати теплоізоляцію при монтажі кабелю?

Наявність чи відсутність теплоізоляції не впливає на роботу кабелю. Але теплоізоляція суттєво зменшує тепловтрати через підлогу.