Терморегулятор terneo rz

Колір: білий

Вы находитесь на сайте прозводителя terneo!

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo rz — прямий контроль температури повітря

Терморегулятор terneo rz обладнаний виносним датчиком температури повітря. Контролюйте роботу електрообігрівачів, інфрачервоних панелей, а також систем охолодження в діапазоні температур від 0 до 30 °С.

Налаштування таймера початку нагріву

Таймер дозволяє терморегулятору почати роботу через 0,599 годин. Це особливо зручно, коли ви збираєтеся поїхати кудись на вихідні чи просто хочете вимкнути обігрів/охолодження на ніч.

Лічильник часу роботи під навантаженням

Ви можете переглянути час роботи, коли відбувалася подача навантаження на систему опалення чи охолодження. Значення вбудованого лічильника часу можна скидати. Таким чином, ви можете оцінити споживання електроенергії за окремий період часу.

Візуалізація та контроль

Терморегулятор має цифровий екран, на якому відображається температура повітря і який спрощує навігацію по меню. Для керування пристроєм вам достатньо лише трьох кнопок.

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки, щоб не дозволити змінити налаштування дітям чи стороннім особам, якщо терморегулятор установлений у громадському місці.

Корпус терморегулятора виготовлений із самозагасаючого полікарбонату. Пристрій захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу сягне 80 °С, терморегулятор вимкнеться. Відновлення нагріву відбудеться після зниження температури до 60 °С та натискання на будь-яку з кнопок.

Зручне встановлення

Для початку роботи необхідно просто ввімкнути терморегулятор у стандартну розетку. Що може бути простішим?

Технічні характеристики terneo rz

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип керування:
Цифровий
У розетку
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,19 кг ± 10 %
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,8 мА
Довжина з'єднувального проводу датчика:
0,1 м
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (5)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним7 жовтня 2018
Питання:
Почему прибор не показывает время работы нагрузки в часах??? Версия прошивки 31.7. После двойного клика по клавише "+", как указано в руководстве, прибор начинает менять уставку температуры.
Алексей, инженер тех-поддержки8 жовтня 2018

Добрый день, для просмотра времени работы нагрузки в часах необходимо кликать быстрее.

Аноним20 вересня 2018
Питання:
1.Насколько надежно отключение нагрузки центральной кнопкой ? Может вкл. самостоятельно?
2. Возможна ли настройка индикации температуры в помещении с шагом 1 грд. С ?
Алексей, инженер тех-поддержки21 вересня 2018

Добрый день, нагрузка будет отключена надежно с помощью внутреннего реле. Состояние запоминается в энергонезависимой памяти, т.е. при пропадании / восстановлении питания состояние отключенной нагрузки сохранится. Шаг индикации температуры составляет 0,1 °С и он не изменяется.

Аноним
28 серпня 2018
Переваги:

соотношение цена/качество

Недоліки:

Коментар:
Отличное устройство, как отдельный плюс - тугое отверстие под вилки.
Павел Разуменко
27 липня 2018
Переваги:

Удобно, экономно!

Недоліки:

Коментар:
Классная вещь, в комнате всегда комфортная температура, при этом двухкиловатный обогреватель за две недели накрутил лишь 10 кВт!
Сергей Гаркач23 травня 2018
Питання:
сохраняются ли настройки при отключении электричества?
Алексей, инженер тех-поддержки23 травня 2018

Добрый день, при отключении электричества настройки сохраняются в энергонезависимой памяти terneo rz.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.