Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Wi-Fi - терморегулятори

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo sx

terneo sx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор із сенсорними кнопками для керування теплою підлогою
2 062грн
Купити
слонова кістка
Диапазон температуры:
5...45 °С

terneo sx — це бездоганний дизайн, комфорт керування, а на додачу ще й значна економія електроенергії! Налаштовуйте комфортні умови на екрані свого смартфона чи комп’ютера з будь-якої точки планети. А білий екран терморегулятора із сенсорними кнопками прикрасить будь-який інтер’єр!

terneo ax

terneo ax

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для керування теплою підлогою в класичному корпусі

Товар закінчився

1 662грн
слонова кістка
Диапазон температуры:
5...45 °C

Зручне керування теплою підлогою через смартфон чи комп’ютер із будь-якої точки планети! Налаштування тижневого графіка роботи з використанням до 16 періодів обігріву на день. Дозволяє економити електроенергію та підтримує бездоганний комфорт!

terneo bx

terneo bx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для керування теплою підлогою потужністю до 7 000 ВА

Товар закінчився

2 494грн
Диапазон температуры:
5...45 °С

З terneo bx програмований через Wi-Fi контроль теплої підлоги великої потужності стає реальністю! Керуйте системою обігріву потужністю до 7000 ВА зі свого смартфона чи комп’ютера, установивши терморегулятор у розподільному щитку.

terneo rzx

terneo rzx

Smart Thermostat Wi-Fi-терморегулятор для інфрачервоних панелей і конвекторів

Товар закінчився

1 554грн
Диапазон температуры:
5...35 °C

Поєднує в собі простоту установки і зручність віддаленого керування з будь-якого смартфона, планшета, десктопа з доступом в Інтернет.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Wi-Fi - терморегулятори

Терморегулятори із вбудованим Wi-Fi - модулем — останній тренд у забезпеченні дому комфортними умовами перебування. З їх допомогою надзвичайно зручно здійснювати нагрівання згідно з розкладом зі смартфона чи комп’ютера. Так ви можете керувати нагріванням на відстані, знаходячись у будь-якій частині світу, де є Інтернет з’єднання.

Очевидно, щоб установити програмований Wi-Fi - термостат, вам буде необхідна безпровідна Інтернет мереж, яка забезпечить мінімально необхідну швидкість передачі даних. Необхідні параметри мережі завжди вказуються виробником у технічному описі пристроїв. Також ви повинні впевнитися, що у тому місці, де буде встановлений термостат, сигнал достатньо сильний. Буває, що внаслідок наявності фізичних перепон (наприклад, товстих стін) сила сигналу відчутно зменшується. На його якість також впливає наявність електромагнітних перешкод.

Коли ви завершили встановлення терморегулятора в підрозетник, розетку чи на ДІН-рейку, можна розпочинати підключення пристрою до безпровідної мережі. Цей процес є дуже прости, і зазвичай займає не більше 3-5 хв. Усе, що необхідно — ретельно виконувати кроки налаштування, які описані в інструкції до термостата.

Для керування Wi-Fi - терморегуляторами terneo вам знадобиться власний аккаунт, який можна зареєструвати на сайті my.terneo.ua чи в додатку для смартфонів. Реєстрація аккаунту безкоштовна, і такою буде завжди. В особистому кабінеті можна підключати всі моделі Wi-Fi програмованих терморегуляторів, які є у вашому домі, на дачі чи в офісі, та керувати окремо кожним з них. Інтерфейс особистого кабінету як у Веб-версії, так і в додатку для смартфонів інтуїтивно зрозумілий, і до нього легко звикнути. З особистого кабінету можливо слідкувати за графіками нагрівання, а також за температурою, яка була в приміщенні за визначений проміжок часу. Статистика нагрівання доступна за день, тиждень, місяць і навіть рік.

Ви можете купити Wi-Fi програмований терморегулятор у нашому Інтернет-магазині, і ваше замовлення буде безкоштовно доставлене в будь-яке вказане вами відділення «Нової пошти». Також ви можете придбати нашу продукцію більше ніж у 600 будівельних магазинах на території всієї країни.