Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для інкубаторів

Ми виготовляємо терморегулятори terneo на наших власних виробничих потужностях, застосовуючи весь досвід, накопичений за більше ніж 15 років діяльності. А все для того, щоб забезпечити вас комфортом де би ви не були: вдома, на дачі, в офісі чи на виробництві. Більш детальну інформацію про наші терморегулятори terneo ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
terneo eg

terneo eg

Цифровий терморегулятор для інкубаторів
844грн
Купити
Диапазон температуры:
34,0...39,0 °С

Забезпечує дуже точне (до 0,015 °С) підтримання встановленого температурного режиму в межах від 34 до 39 °С. Завдяки режиму Pid та функції самонавчання можна адаптувати роботу терморегулятора для будь-якого інкубатора. Оснащений світловим і звуковим оповіщенням критичного відхилення температури.

Скинути усі фільтри
Сфера використання
Тип керування
Спосіб монтажу
Максимальна сила струму, A
Особливості
Мінімальна температура, ° C
 _ 
Максимальна температура, °C
 _ 

Терморегулятори для інкубаторів

Якщо ви займаєтесь розведенням птиці, то знаєте наскільки важливо постійно підтримувати потрібний температурний режим для яєць. Але інкубатори не завжди можуть це забезпечити, як наслідок — виводок птиці може бути не дуже великим. Щоб забезпечити оптимальні умови для вилуплювання пташенят, необхідно застосовувати якісний терморегулятор.

Терморегулятор для інкубатора повинен надзвичайно точно підтримувати потрібний для вилуплювання яєць температурний режим. Тому, при виборі підходящого пристрою потрібно звернути увагу на його гістерезис (різниця температурних значень між вмиканням і вимиканням навантаження). Чим він менший, тим точніше буде підтримуватись потрібна температура.

Трапляється, що внаслідок зовнішніх факторів (наприклад, якщо зимою відкрите вікно в приміщення), термостат не може підтримувати належну температуру. Адже попросту може не вистачити потужності обігріву, щоб надолужити різницю падіння температурних значень. У цьому разі пристрій повинен повідомити вам про таку ситуацію за допомогою світлового чи звукового сигналу.

Також ви можете застосовувати термостат для інкубаторів різних об’ємів і в яких буде знаходитись різна кількість яєць. Але потрібно враховувати, що поглинання тепла більшою кладкою буде інтенсивнішим, а це впливатиме на точність підтримання потрібної температури. Термостат terneo eg можна «навчити» точно підтримувати температуру для різної кількості яєць. Як саме це зробити ви можете прочитати в інструкції до пристрою.

Терморегулятори для інкубаторів також повинні легко монтуватись. Просте встановлення в розетку — найбільш зручний і мобільний варіант. А виносний датчик, який уже приєднаний до пристрою, робить керування нагрівом дуже простим. Якщо ви з цим згодні, тоді наша модель terneo eg — саме те, що вам потрібно.

Компанія DS Electronics більше ніж 14 років займається виробництвом терморегуляторів для широкої сфери застосування. Ми постійного оновлюємо асортимент і впроваджуємо сучасний функціонал у своїх виробах. Ви можете купити термостати для інкубаторів terneo в нашому Інтернет-магазині. Ми безкоштовно доставимо його в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більш ніж у 600 роздрібних магазинах і супермаркетах на території всієї країни. На всі пристрої надається гарантія 3 роки.