Скинути усі фільтри
Тип продукту
Тип кабелю
Потужність, Ватт
 _ 

Інфрачервона плівкова підлога

Фільтр

Нагрівальні кабелі та плівки RATEY забезпечують надійну, безпечну, а головне – економну систему обігріву «тепла підлога». Її зручно монтувати, а термін експлуатації такої системи становить більше 50 років. Детальну інформацію про особливості, а також переваги застосування нагрівальної продукції RATEY ви можете дізнатися тут.

Ratey SH

SH (Т) 0,3 м
SH (Т) 0,3 м0,3 м, 67 Вт/м
88.20грн
SH (T) 0,5 м0,5 м, 110 Вт/м
149.31грн
SH (T) 0,8 м0,8 м, 180 Вт/м
238.90грн
SH (T) 1,0 м1 м, 220 Вт/м
298.62грн
Скинути усі фільтри
Тип продукту
Тип кабелю
Потужність, Ватт
 _ 

Інфрачервона плівкова підлога

У вас немає можливості залити стяжку на 5-10 см, щоб змонтувати теплу підлогу на основі нагрівального кабелю? Це не причина відмовлятися від ідеї влаштування теплої підлоги, адже ви можете застосувати нагрівальну інфрачервону плівку.

В асортименті компанії DS Electronics нагрівальна плівка представлена виробами власної торгової марки RATEY. Товщина плівкового покриття становить лише 0,4 мм, і його можна встановлювати під ламінат, лінолеум, паркет і навіть ковролін.

Відсутність необхідності в стяжці суттєво розширює можливості зі встановлення інфрачервоної плівки для теплої підлоги. У разі потреби, її можна швидко розібрати та встановити на новому місці.

Принцип роботи плівкової теплої підлоги дуже простий: при пропусканні електричного струму через вуглецевий нагрівальний елемент, який знаходиться всередині покриття, виникає теплове випромінювання. Плівкова тепла підлога працює безшумно, і не створює конвекційних потоків. Крім того, променисте опалення корисне для здоров’я: воно не сушить повітря, а також покращує кровообіг у судинах ніг.

Універсальність монтажу дозволяє застосовувати таке покриття не тільки для обігріву підлоги, але й стін, і навіть стелі. Це особливо актуально в кутових приміщеннях чи квартирах на верхніх поверхах.

Ви можете купити інфрачервону плівку в нашому Інтернет-магазині. Ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також ви можете купити нашу продукцію більше ніж у 600 магазинах на території всієї країни. Гарантія на всі плівкові вироби становить 10 років.