Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле струму

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR I

ZUBR I

Однофазне реле струму з термозахистом та TruеRMS
1 009грн
Купити

Захищає електрообладнання від перевантаження шляхом обмеження споживання струму. Оптимізує роботу електродвигунів: забезпечує контроль холостого ходу, обмежує роботу на максимальних навантаженнях і захищає від перевантаження.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле струму

Електромеханічні реле струму ZUBR призначені для захисту електрообладнання від перевантаження шляхом обмеження споживання струму. З їх допомогою ви можете керувати ефективністю роботи електродвигунів.

На що потрібно звернути увагу при виборі реле контролю струму?

Перш за все ви повинні впевнитись, що номінальна потужність і максимальний струм контролюючого пристрою буде відповідати потужності всіх підключених до нього приладів. А для довготривалої роботи ці параметри слід взяти із запасом (приблизно на 10 %), адже постійна робота на максимальних навантаженнях скорочуватиме термін його служби.

Другим дуже важливим моментом є точність вимірювання. На неї впливають багато різних факторів, у тому числі наявність електромагнітних перешкод. Тому використання в реле керування струмом алгоритму вимірювання True RMS буде перевагою.

Не менш важливим є захисний функціонал пристрою. Тут велику роль відіграють наявність затримки на вмикання та вимикання. Перша потрібна для подовження терміну експлуатації компресорного обладнання (оскільки часте вмикання/вимикання навантаження негативно впливає на сам компресор). Затримка на вимикання дозволяє пристрою не вимикати живлення дуже часто, або ж обмежувати роботу підключеного обладнання на максимальних навантаженнях. Наприклад, якщо тривалість і рівень відхилень контрольованих параметрів мережі від заданих значень невеликі та підключене обладнання може його витримати, навантаження можна і не вимикати.

Останнім фактором (у списку, а не за важливістю) є безпека користування самим приладом. Перевагу слід надавати пристроям, корпус яких виготовлений із негорючих матеріалів. А наявність термозахисту — великий плюс до безпеки.

У наших моделях ЗУБР застосовані всі перераховані вище вимоги. Пристрої відповідають європейським та українським нормам безпеки. Для виготовлення наших виробів ми використовуємо надійні комплектуючі всесвітньо відомих компаній, таких як EPCOS, HTC, Samsung та ін. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому на весь асортимент ЗУБР надається гарантія протягом 5 років із дня продажу.

Ви можете купити реле контролю струму ЗУБР у нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Також наша продукція представлена більш ніж у 600 будівельних магазинах і супермаркетах на території всієї країни.