Терморегулятор terneo vt, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

terneo vt — нічого зайвого

Терморегулятор застосовується для підтримання встановленої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Пристрій контролює роботу електричних обігрівачів потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вбудовано в корпус.

Зручність у керуванні

Ви самі вирішуєте, коли потрібно вмикати обігрів. Регулювання роботи здійснюється лише двома кнопками! Терморегулятор має цифровий екран для відображення температури та зручної навігації в меню.

Калібрування вимірювання температури

У налаштуваннях терморегулятора потрібно ввести дані про потужність підключеного обладнання. Це дозволить вбудованому датчику температури точніше підтримувати комфортні умови в приміщенні.

Крім того, ви можете додатково відкоригувати значення температури, що відображається на екрані терморегулятора.

Швидкий монтаж

Вам не потрібно встановлювати додаткові датчики. Монтаж терморегулятора відбувається в стандартний підрозетник, а декоративна рамка стане органічним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Безпека передусім

З міркувань безпеки пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура всередині корпусу буде вищою ніж 85 °С. Як тільки вона знизиться до 80 °С, терморегулятор відновить свою роботу.

Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.

Технічні характеристики terneo vt

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, декоративна рамка, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (4)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
12 лютого 2019
Переваги:

Пока ничего не могу сказать в его пользу

Недоліки:

Нерабочий

Коментар:
Добрый день. Хочу рассказать о своих впечатлениях о работе терморегулятора Terneo vt. Купил-установил-настроил --- ВСЕ СОГЛАСНО ИНСТРУКЦИИ... установил мощность обогревателя -- 0,38. Откорректировал температуру... Включил...
Пока регулятор находится в спящем положении и не работает на панель -- температура с комнатным термометром держиться одинаковой ( +-0,1 градуса), но как только включается панель температура в терморегуляторе подскакивает на 1,5 градуса.... Обьясняю: температура показывает одинаково, как на градуснике так и на терморегуляторе -- 19.1 градуса, когда на обоих приборах температура показывает 18,9 -- включается в работу терморегулятор, и на нём температура начинает стремительно расти (до 20, после чего выключается) , причём на комнатном остаётся такой же, 18,9!!! Градусники находятся рядом, нагревательная панель на них не греет.... по моему мой терморегулятор бракованый
Алексей, инженер тех-поддержки13 лютого 2019

Добрый день, по описанному Вами поведению терморегулятора можно предположить, что установленная мощность меньше, чем есть на самом деле. Мощность Вашего обогревателя 380 Вт? Для оперативного решения вопроса, позвоните в службу техподдержки по тел.: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Аноним11 листопада 2018
Питання:
Добрый день! Есть такая возможность - заказать в Латвию в Ригу 10 штук terneo vt?
Какая стоимость доставки?
Алексей, инженер тех-поддержки12 листопада 2018

Добрый день, есть такая возможность, подробности менеджер отправит Вам на почту.

Аноним16 серпня 2018
Питання:
Как влияет нагрузка на показания температуры?При подключенном внешнем реле какую мощность нужно установить?
Алексей, инженер тех-поддержки16 серпня 2018

Добрый день, в связи с тем, что в процессе работы и коммутации напряжения терморегулятор греется, в нем присутствует механизм коррекции показаний датчика воздуха в зависимости от выставленной мощности нагрузки. В случае использования внешнего реле нужно установить минимальную мощность 100 Вт.

Аноним Аноним
29 травня 2018
Переваги:

Работает точно и безотказно, гораздо удобней ручной регулировки, не зря переплатил.

Недоліки:

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.