Терморегулятор terneo vt unic, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

terneo vt — нічого зайвого

Терморегулятор застосовується для підтримання встановленої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Пристрій контролює роботу електричних обігрівачів потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вбудовано в корпус.

Зручність у керуванні

Ви самі вирішуєте, коли потрібно вмикати обігрів. Регулювання роботи здійснюється лише двома кнопками! Терморегулятор має цифровий екран для відображення температури та зручної навігації в меню.

Калібрування вимірювання температури

У налаштуваннях терморегулятора потрібно ввести дані про потужність підключеного обладнання. Це дозволить вбудованому датчику температури точніше підтримувати комфортні умови в приміщенні.

Крім того, ви можете додатково відкоригувати значення температури, що відображається на екрані терморегулятора.

Швидкий монтаж

Вам не потрібно встановлювати додаткові датчики. Монтаж терморегулятора відбувається в стандартний підрозетник, а декоративна рамка стане органічним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Безпека передусім

З міркувань безпеки пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура всередині корпусу буде вищою ніж 85 °С. Як тільки вона знизиться до 80 °С, терморегулятор відновить свою роботу.

Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.

Технічні характеристики terneo vt

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,5 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 1,9 мА
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
терморегулятор, декоративна рамка, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.