Терморегулятор terneo sx unic, слонова кістка

Колір: слонова кістка

Слоновая кость

Товар закінчується

1 285грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

terneo sx: елегантне поєднання передових технологій для вашого комфорту

Терморегулятор terneo sx призначений для програмованого через Wi-Fi керування теплою підлогою. Відмінною рисою цієї моделі є нейтральний та лаконічний дизайн корпусу, який буде пасувати до будь-якого інтер’єру. Налаштування графіків нагрівання (до 16 періодів на день) здійснюється через Android чи iOS додаток для смартфонів, а також за допомогою сервісу my.terneo.ua. Ви можете запрограмувати оптимальний графік роботи терморегулятора для бездоганного комфорту та максимальної економії електроенергії.

Налаштовування температури обігріву здійснюється в діапазоні від 5 до 45 °С, а дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.

Застосування в конструкції сенсорних кнопок, які є більш довговічними, ніж звичайні, дозволяє подовжити термін експлуатації пристрою.

Терморегулятор terneo sx

Графіки енергоспоживання в «хмарі»

Після підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі в вашому профілі в «хмарі» збирається статистика нагріву і енергоспоживання. Якщо зв'язок з обліковим записом тимчасово відсутній, дані про нагрівання будуть зберігатися в пам'яті терморегулятора. Після відновлення зв'язку з сервером відбудеться повторна синхронізація даних.

Ви можете переглядати графіки темпеартури і енергоспоживання за день, місяць і рік в кВт-годинах. Аналізуючи динаміку і цифри за окремі проміжки часу, ви можете оптимізувати розклад обігріву для максимальної економії електрики.

Зручний режим роботи за вашим вибором

Терморегулятор може працювати в одному з трьох основних режимів роботи.

Режими роботи терморегулятора terneo sx

  • «розклад»: програмування роботи згідно з графіком з урахуванням до 16 різних періодів нагріву на день. Налаштування цього режиму відбувається через смартфон або комп’ютер;
  • «ручний»: застосовується для постійного підтримування встановленої температури;
  • «від’їзд»: вкажіть період, коли вас не буде вдома (наприклад, під час відпустки), протягом якого терморегулятор буде працювати в режимі підтримування економної температури. Відновлення роботи за тижневим розкладом відбудеться перед вашим поверненням.

Окрім трьох основних режимів роботи ви можете активувати функцію тимчасового нагріву. Для цього встановіть бажану температуру уставки, яку терморегулятор підтримуватиме до закінчення поточного періоду. 

Для додаткової економії електроенергії, а також для підвищення зручності користування терморегулятором ви можете вибрати один із десяти доступних рівнів яскравості екрану. Також для подовження терміну служби реле пристрою можна вибрати підтримування не конкретного значення температури, а певного її діапазону в межах від 0,5 до 10 °С.

Простий монтаж

Комплект постачання містить усе необхідне для монтажу: терморегулятор, декоративну рамку та датчик температури зі з’єднувальним проводом. Установлення терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж пристрою повинен відбуватися в місці, де немає ймовірності потрапляння води на його корпус.

Процес підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі дуже простий і зазвичай триває не більше 5 хвилин. Усе, що для цього необхідно – ретельно виконувати кроки, зазначені в інструкції.

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування (наприклад, якщо у вас вдома є діти або пристрій установлено в громадському місці). Також доступне блокування змін налаштувань із «хмари», при цьому на сервер і надалі будуть відправлятися дані про нагрівання.

Щоб підвищити безпеку при використанні терморегулятора, ми обладнали його термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, обігрів припиниться, а після зниження температури до 75 °С — автоматично відновиться.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo sx з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників, які представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кому при 25 ° C.

Технічні характеристики terneo sx

Сфера використання:
Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги
Тип керування:
Wi-Fi
Спосіб монтажу:
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
16
Особливості:
Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)
Мінімальна температура, ° C:
+5
Максимальна температура, °C:
+45
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
75 х 75 х 35 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
3 м
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
0,5...10 °С
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР 20
Комплект поставки:
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (4)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
28 січня 2020
Переваги:

Хороший терморегулятор

Недоліки:

1.)Что-то произошло с прошивкой (самообновление).
2.)В полностью выключенном состоянии постоянно горит точка (не очень то нужно это летом) в предыдущих версиях этого не было (так было лучше) (неплохо было бы исправить)!

Коментар:
Тоже возникла проблема с терморегулятором Terneo SX. На экране стала отображаться цифра 3 вместо температуры. При нажатии на кнопку «-« цифра 3 меняется на 2, далее на 1. После этого цифра 3 появляется над средней кнопкой и так далее при нажатии на среднюю кнопку 3 меняется на 2 и на 1. Далее 3 появляется над +. На итог после каждого нажатия на + или - появляются _ _ 4, _ _5, _ _6. При _ _7 начинает щёлкать реле и далее при нажатии на - или + высвечивается Е09 или с11, с12, uub.

Решил проблему так: нажимаем сенсоры до появлениянадписи «uub», далее зажимаем кнопку «-» где-то на 30 секунд, пока на екране не появится надпись «dEF» (сброс к заводским настройкам (кроме WI-FI), после этого терморегулятор перезагрузился и заработал!!!
Алексей, инженер тех-поддержки29 січня 2020

1. Верно, после перепрошивки регулятор перешел в тестовый режим. Описанный Вами способ выхода из теста верный для прошивки 2.3, для прошивки 2.4 при «uub» нажимайте 30 сек. «+».
2. Свечение точки в крайнем левом разряде экрана свидетельствует о том, что терморегулятор находится в спящем режиме.
Для полного отключения terneo sx необходимо отключить автоматический выключатель.
Версия прошивки 2.4 не предусматривает свечение точки в спящем режиме.

Аноним
15 листопада 2018
Переваги:

очень удобно

Недоліки:

нет

Коментар:
Подключил к terneo sx лампочку на 5Вт (0,05кВт). В my.terneo.ua посчитало Энергопотребление за 1 час=1,4 кВт·ч. Как?
Алексей, инженер тех-поддержки15 листопада 2018

Добрый день, чтобы у Вас правильно считалась статистика, обязательно установите через приложение или сайт мощность подключаемой нагрузки. По умолчанию она стоит 2 кВт, поэтому столько и насчитало.

Аноним23 жовтня 2018
Питання:
24 периодов но можно и 20, главное гистерезис 0,1С и шаг 0,1С
Алексей, инженер тех-поддержки24 жовтня 2018

Добрый день, на данный момент в линейке terneo нет устройств с такими параметрами, а Ваши пожелания примем во внимание в своих дальнейших разработках.

Аноним23 жовтня 2018
Питання:
добрый день нужен терморегулятор с гистерезисом температуры 0,1 и шагом 0,1 программируемый почасово диапазон измеряемых температур от 10 до 20С, terneo sx близок по параметрам но периодов меньше и гистерезис 0,5
Алексей, инженер тех-поддержки23 жовтня 2018

Добрый день, в линейке устройств terneo нет терморегуляторов с гистерезисом от 0,1 °С. В terneo sx можно задать до 16 периодов в сутки, сколько необходимо периодов для Ваших задач?

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
КАПРО
Інструкції
Завантажити у PDFUARU